Esra Erol'da yayın sonrası ortalık karıştı! Kocasıyla barışmak istemeyen kadın, sinir krizi geçirdi - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Esra Erol'da yayın sonrası ortalık karıştı! Kocasıyla barışmak istemeyen kadın, sinir krizi geçirdi

Haberler.com / Ecem Altan - Haberler | Magazin

Evi terk eden eşi Gülşen Hanım'ı bulmak için Esra Erol'un yayınına çıkan Mustafa Bey, "Çok üzgünüm, karım için saçımı süpürge ettim" diye isyan etti. Mustafa Bey, canlı yayında eşiyle yüzleşti ancak yayın bittiğinde ortalık karıştı. Gülşen Hanım, sinir krizi geçirirken eşi de "Seni boşamayacağım. Başkalarının etkisi altında kalıyorsun" dedi.

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol'un programına başvuran Mustafa Yoldaşer, eşi Gülşen Yoldaşer'in evden kaçtığını söyleyerek yardım istedi. 3 çocuğuyla bir başına kaldığını söyleyen Mustafa Bey, 50 gündür kayıp olan eşine seslendi. Eşine büyü yapıldığını iddia eden koca, "Çok üzgünüm, karım için saçımı süpürge ettim" diye isyan etmişti.

Mustafa-Gülşen Yoldaşer çifti Esra Erol'un dünkü programında yüzleşti. Canlı yayın sona erdikten sonra ortalık karıştı. Program sona erdikten sonra Gülşen Yoldaşer sinir krizi geçirdi.

Esra Erol'da yayın sonrası ortalık karıştı! Eşler birbirine girdi

Eşi Mustafa Yoldaşer ise şunları söyledi: "Seni boşamıyorum başkalarının etkisi altında kalıyorsun. Serpil Hanım ve çevresindekilerin etkisi altında kalıyor. Serpil Hanım neden şimdi iyi davranıyor? Çünkü ilerisi için planları var. Yaşlı kadınları götürmüyor da neden genç kadını getiriyor. Kötü yolda kullanacaklar."

Esra Erol'da yayın sonrası ortalık karıştı! Eşler birbirine girdi

"Bunların psikoloji bozuldu depresyondalar. Tedavi edilip yeniden ailelerine kazandırılması lazım. Ben eşimi iyi tanıyorum. Normalde benim işim böyle biri değildir. O kadınlar yüzünden özgür yaşamaya çalıştı. Kadınlar dedi; 'Kocan kel oldu. Yanına yakışmıyorsun. Kocanı sevme' diyerek onu kandırdılar. Sen iyi değilsin."

Haberler.com - Magazin Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (9)
Mikail arman:Evlenirken insanların sadece bedensel güzelliklerini ön plana almayın.Her zaman ve öncelikli olarak ahlâk,sadakat ve karakter güzelliğini tercih edin. Cevap Yaz 8 35 Yayından Kaldır
Mikail arman:Însan, sorumlu varlık olduğunu unutursa o noktada bencil ve nankör olur ! Toplumun geldiği noktaya, Înancımızda we kültürümüzde çok önemli bir yeri aile kurumuna yapılan saygısızlığa bakın. Bir anne'nin doğurduğu çocuklarına olan sorumsuzluğuna bakın. Oysa Anne aile'de en önemli rolü olan en değerli varlıktır. Cevap Yaz 4 30 Yayından Kaldır
Boş Yapma Doldur:Kadını ilk gördüğümde izleme gereksinimi duymadan kanalı değiştirdim. Cevap Yaz 3 31 Yayından Kaldır
Tüm 9 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title