Maganda, haciz için gelen avukatı yere yatırıp kafasına silah dayadı

Maganda, haciz için gelen avukatı yere yatırıp kafasına silah dayadı

Haberler.com - Haberler | 3. Sayfa

İzmir'de, bir şahıs, haciz için gelen avukatı yere yatırarak kafasına silah dayadı. Olayın ardından avukat hastaneye kaldırılırken şahıs gözaltına alındı. Dehşete düşüren anlar, bir vatandaşın cep telefonu kamerasına yansıdı.

Bayraklı ilçesi Manas Bulvarı'nda öğle saatlerinde meydana gelen olayda, Avukat Ege O.B, müvekkilinin alacağıyla ilgili haciz işlemi için spor salonuna gitti.

AVUKATI ÖLÜMLE TEHDİT ETTİ

Avukat B'nin salonda görüştüğü personel, telefonla işletme sahibi H.H.A'ya haber verdi. Gelen H.H.A, tabancasını çıkarıp Avukat B'nin başına dayadı ve ölümle tehdit etti. Avukat B'yi yere yatırıp başına tekme atan H.H.A, daha sonra spor salonuna girdi.

OLAY ANI KAMERADA

Çevredekiler tarafından cep telefonuyla kaydedilip, sosyal medyada paylaşılan olayın görüntüleri, büyük tepki çekti.

ŞAHIS GÖZALTINA ALINDI

Tedavisi için Ege Üniversitesi Hastanesi'ne kaldırılan Avukat B'nin sağlık durumunun iyi olduğu belirtilirken, H.H.A. polis tarafından gözaltına alındı.

İZMİR BAROSU: MESLEKTAŞIMIZA GEÇMİŞ OLSUN

İzmir Barosu'ndan yapılan açıklamada, "Baromuz üyesi bir meslektaşımıza haciz işlemi için bulunduğu iş yerinin önünde saldırıda bulunulmuştur. Baromuzca hastanede bulunan meslektaşımızın sağlık durumu yerinde takip edilmektedir. Meslektaşımıza, yakınlarına ve avukatlık camiasına geçmiş olsun dileklerimizi sunarız" ifadelerine yer verildi.

Maganda, haciz için gelen avukatı yere yatırıp kafasına silah dayadı
Maganda, haciz için gelen avukatı yere yatırıp kafasına silah dayadı
Haber Yorumları (4)
AHMET SAY: ülke maganda doldu
QWE QWE: Kusura bakmayın ama bazi avukatların da hacize geldiğindeki tavırları konuşmaları gerçekten bunu hakedecegi şekilde oluyor.
KAHRAMAN SÜSLÜ: Adamın 50 60 metreden sesi geliyor, evden birileri telefonla polisi aramıyor(ses yok), elinde telefon olan tek kişide video çekme derdinde.
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title