Madonna, Konya'daki Mevlana Türbesi'ni Ziyaret Edecek
Haberler » Magazin » Madonna, Konya'daki Mevlana Türbesi'ni Ziyaret Edecek - Magazin

Madonna, Konya'daki Mevlana Türbesi'ni Ziyaret Edecek

Dünyaca ünlü şarkıcı Madonna, ünlü fotoğrafçı Mert Alaş ile birlikte Konya'daki daha önce şiirlerini seslendirdiği Mevlana'nın Konya'daki türbesini ziyaret edecek.

Sadece Türkler'in değil tüm dünyanın felsefesini yakından takip ettiği aşkı, 'yı iyice sardı. Mevlana'ya olan yakın ilgisiyle bilinen ABD'li şarkıcı, mayıs ayında yakın dostu fotoğrafçı Mert Alaş'la birlikte 'ye gelecek. Popçu, Mevlana Celaleddin Rumi'nin 'ya gelişinin 789. yıldönümü dolayısıyla düzenlenecek olan etkinliklere katılacak.

MADONNA KONYA'DAN SONRA DA BODRUM'A GEÇECEK

Daha önce Mevlana'nın şiirlerini seslendiren ve hatta 'Like A Prayer' şarkısının klibinde semazenlere yer veren Madonna, Konya'daki Mevlana Türbesi'ne gidecek. 2 günlük Konya ziyaretinin ardından Mert Alaş'la Bodrum'a geçecek olan ünlü şarkıcı, burada denizin ve güneşin tadını çıkaracak. Kiralayacağı lüks tekneyle de birkaç gün Ege'deki koyları gezecek olan Madonna, rotasını daha sonra dünya turnesi kapsamında gideceği İngiltere'ye çevirecek.

HOLLYWOOD'UN PEK ÇOK İSMİ MEVLANA'YA İLGİSİYLE BİLİNİYOR

58 yaşındaki şarkıcı, 2012 yılında İstanbul'daki konseri için Türkiye'ye gelmiş ve ülkemize hayran kaldığını dile getirmişti. Madonna'nın mayıs ayında gerçekleşmesi planlanan Türkiye ziyareti de şarkıcının hayranlarını şimdiden heyecanlandırdI. Bu arada Madonna'nın yanı sıra Brad Pitt, Leonardo DiCaprio, Russell Crowe, model Cara Delevingne, şarkıcı Chris Martin, Adriana Lima ve Demi Moore gibi daha birçok dünyaca ünlü yıldızın da Mevlana'ya olan ilgisi biliniyor.


Haber Videosu

: Madonna, Konya'daki Mevlana Türbesi'ni Ziyaret Edecek

Manşet

Haberler