Maçka Şehitlerine Dua - Haberler
Haberi Paylaş

Maçka Şehitlerine Dua

Maçka Şehitlerine Dua
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Güncel

Trabzon’un Maçka ilçesi kırsalında terör örgütü mensupları ile güvenlik güçleri arasında çıkan çatışmada şehit olan Jandarma Başçavuş Ferhat Gedik ile 15 yaşındaki Eren Bülbül için Hatay’ın İskenderun ilçesinde dua edildi.

Trabzon'un Maçka ilçesi kırsalında terör örgütü mensupları ile güvenlik güçleri arasında çıkan çatışmada şehit olan Jandarma Başçavuş Ferhat Gedik ile 15 yaşındaki Eren Bülbül için Hatay'ın İskenderun ilçesinde dua edildi.

Kurban Bayramı arefesinde Maçka şehidi Jandarma Başçavuş Ferhat Gedik'in Bekbele Mahallesindeki baba evine ziyarete gelen İskenderun protokolü şehit ailesi babası Ahmet Gedik, anne Hatice Gedik ve ailesine çocuklarına sabırlar diledi ve bayramlarını kutladı.

Şehit Jandarma Başçavuş Gedik için evinin önünde kurulu olan taziye çadırında Kur'an-ı Kerim Tilaveti okundu ve şehitler için dualar edildi.

Şehidin baba evine yapılan ziyarete İskenderun Kaymakam Vekili ve Belen Kaymakamı Abdulaziz Aydın, AK Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar, İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, İskenderun İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Ferit Gül ve İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Zeki Balcı katıldı. - HATAY

Maçka Şehitlerine Dua

Maçka Şehitlerine Dua

Maçka Şehitlerine Dua

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

Ahmet Gedik, İskenderun, Maçka, Politika, Güncel, Haber

title