Maçka Haberleri

Maçka haber, Maçka son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Maçka - 14.08.2021
TAKSİM'DEN MAÇKA'YA 1 KİLOMETRELİK YOLA 200 LİRA İSTEDİ
Haber-Kamera: Hasan YILDIRIM-Murat DELİKLİTAŞ İSTANBUL DHA- Son günlerde gündemden düşmeyen, taksicilerin turistlerden fazla para almasıyla ilgili yaşananlara bir yenisi daha eklendi.
Maçka - 08.02.2021
Trabzon Büyükşehir Belediyesinin çiçek ve fidan dikim çalışmaları sürüyor
Belediyenin Park ve Bahçeler Dairesi Başkanlığı ekiplerinin, şehir genelinde başlattığı çalışmalarla merkez ve ilçelerde kavşaklar, refüjler, parklar ve çocuk oyun alanlarını çeşitli çiçeklerle süslediği vurgulanan açıklamada, şunlar kaydedildi: "Şehrin birçok noktasında eş zamanlı olarak hummalı bir çalışma başlatan ekipler, binlerce çiçeği toprakla buluşturuyor. Öte yandan yabani ot temizliği de yapılırken, gerekli ilaçlama çalışmaları da titizlikle yürütülüyor. Hafta sonu kısıtlamalarını da fırsata çeviren Büyükşehir Belediyesi ekipleri, Akyazı ve Beşirli mahalleleri ile Maçka yolunda refüj çalışması gerçekleştirdi.
Maçka - 31.01.2021
Trabzon Büyükşehir Belediyesine bağlı ekipler kısıtlamalarda da çalışmalarına devam ediyor
Fen İşleri Dairesi Başkanlığına bağlı ekiplerin, kısıtlama süresince İskenderpaşa Otoparkı, Kadınlar Hali, yeni otogar, Yalıncak Plajı, Ulaşım Koordinasyon Merkezi, Maçka ilçesi Altındere Vadisi Sosyal Tesisleri ve Uzungöl'ün 2'nci etap projelerinde çalışmalarını yürüttüğü ifade edildi.
Maçka - 20.12.2020
Trabzon Büyükşehir Belediyesi sokağa çıkma kısıtlamalarında da çalışmalarını sürdürüyor
Açıklamada, Fen İşleri Dairesi Başkanlığı şantiyeleri ve ekiplerinin, hafta sonu boyunca İskenderpaşa otoparkının yıkımı, Sporcu Yetenek ve Perfonmans Merkezi, Millet Bahçesi buz pateni ve kaykay pisti, Yalıncak Plajı, Kadınlar Hali ve gasilhane, yeni ulaşım binası, Pelitli ve Fatih taksi durakları ile birlikte Arsin Kuran Kursu, Akçaabat Konukevi, Maçka Altındere Vadisi Sosyal Tesisi, Çayırbağı mescit ve tuvalet inşaatlarının yapım çalışmalarını hız kesmeden sürdürdüğü ifade edildi.
Maçka - 15.12.2020
Kara yollarında durum
Trabzon-Maçka yolunun 0-3.
Maçka - 14.12.2020
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Zorluoğlu'ndan Esiroğlu Mahallesine ziyaret
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Maçka ilçesine bağlı Esiroğlu Mahallesi'ne ziyarette bulundu.
Maçka - 11.12.2020
Kara yollarında durum
Trabzon-Maçka yolunun 0-3.
Maçka - 06.12.2020
Kara yollarında durum
Trabzon-Maçka yolunun 0-1.
Maçka - 05.12.2020
İstanbul'u sanat ve ışıkla buluşturacak "İstanbul The Lights" başlıyor
Dijital sanatlar alanında üretim yapan 53 sanatçının eserlerinden 7 LED ışık enstalasyonu, 2 dev ölçekli LED heykel, Maçka Parkı, Maçka Sanat Parkı, Taksim Meydanı ve IGA, The Marmara Taksim Otel ve şehir ekranlarında konumlandırılacak.
Maçka - 04.12.2020
Trabzon'da devrilen tırın sürücüsü öldü
Trabzon'un Maçka ilçesinde demir yüklü tırın devrilmesi sonucu sürücü hayatını kaybetti.
Maçka - 02.12.2020
Karadeniz alabalığında damızlık stoku sağım çalışması başladı
Su Ürünleri Merkez Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü ekiplerince Fırtına Deresi'nde yakalanan damızlık alabalıklar, Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü'nün Maçka Altındere Şefliğinde oluşturulan sağım merkezine getiriliyor.
Maçka - 29.11.2020
Başkan Zorluoğlu Ankara'da temaslarda bulundu
Bakanlıkta yapılan toplantıda, kent için büyük bir ihtiyaç olan Trabzon Sahil Yolu Maçka Bağlantısı Projesi ve Akçaabat Çevre Yolu Projesi üzerinde durulduğunu ve projelerle şehir içi trafiğin rahatlayacağını dile getiren Zorluoğlu, "Akçaabat Çevre Yolu Projesi'ne kısa sürede başlanacak.
title