Lokman Aslan Haberleri

Lokman Aslan haber, Lokman Aslan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Lokman Aslan 10.4.2020
Van'da tedavi edilen 108 yırtıcı kuş doğal yaşam alanına bırakıldı
Merkez Müdürü Prof. Dr. Lokman Aslan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğünce merkeze getirilen hasta ve yaralı yaban hayvanlarını tedavi ettiklerini söyledi.
Lokman Aslan 21.3.2020
İNTERNET VE SOSYAL MEDYADA ÖNE ÇIKAN YURT HABERLERİ
-Detaylar Haber-Kamera: Ünsal YÜCEL/KEŞAN(Edirne),- Haber Kodu : 200321021 ===================================== Prof. Dr. Aslan: Bizim bölgemizde de tahribata yol açan çekirge türleri var   Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi (YYÜ) Yaban Hayvanları Koruma ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Prof. Dr. Lokman Aslan, Afrika'da ortaya çıkan Türkiye'nin İran ile Irak sınırına kadar yayılan çekirgelerin Türkiye'ye girmeleri için uygun ortam olmadığını belirtti.
Lokman Aslan 2.2.2020
"2 Şubat Dünya Sulak Alanlar Günü"
Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Emin Bilmez, "2 Şubat Dünya Sulak Alanlar Günü" dolayısıyla Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi (YYÜ)'de düzenlenen toplantıya katıldı. Üniversitenin senato salonunda düzen programa YYÜ Rektörü Prof. Dr. Hamdullah Şevli, İl Sağlık Müdürlüğü Doç. Dr. Mahmut Sünnetçioğlu, Tuşba Belediye Başkanı Salih Akman, YYÜ Fen Fakültesi Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Fevzi Özgökçe, Doğa Koruma ve Milli Parklar 14 Bölge Müdürü Mustafa Şentürk ve YYÜ Yaban Hayvanları Koruma ve Rehabilitasyon Merkezi Prof. Dr. Lokman Aslan katıldı.
Lokman Aslan 3.1.2019
Bilinçsiz Kullanılan Tarım İlaçları, Yabani Hayvanları Tehdit Ediyor
VAN Yüzüncü Yıl Üniversitesi (YYÜ) Yaban Hayvanları Koruma Merkezi Müdürü Prof. Dr. Lokman Aslan, bilinçli kullanılmayan tarım ilaçlarının nesli tükenmekte olan yaban hayvanları için de risk oluşturulduğunu söyledi.
Şu an buradasınız: Lokman Aslan Haberleri | Lokman Aslan Kimdir - Haberler - Lokman Aslan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Lokman Aslan kimdir, hayatı ve biyografisi. Beyin kanaması geçiren profesör hayatını kaybetti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.5.2020 02:10:17. #1.14#
title