Loft Haberleri

Loft haber, Loft son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Loft - 20.07.2021
Açık hava heykel parkı Loft Art Sculptville, Bodrum Loft'ta sanatseverleri bir araya getirdi
Bodrum'da modern köy yaşamının oluşturulduğu ve geçen yaz tatilcileri ağırlamaya başlayan Bodrum Loft, modern mimarisiyle sanatı aynı çatı altında buluşturmaya devam ediyor.
Loft - 03.07.2021
Erciyes Ultra Dağ Maratonu başladı
Dağ ve tabiat sporlarının global merkezi haline gelen Erciyes Avrupa'nın ise en yüksek dikey koşusu olan Uluslararası Erciyes Ultra Sky Trail Dağ Maraton'a ev sahipliği yapıyor. Erciyes A.Ş öncülüğünde Middle Earth Travel organizasyonu ile düzenlenen ultra dağ maratonuna Mercedes-Benz yetkili bayi Bayraktarlar Merkay'ın yanı sıra G-Schock, Decathlon, Migros, Casio, Meysu, Aygaz, Zuber, Kayseri Gross, Kumsmall, Vaneda, The Kayseri Loft Hotel, Ulaşım A.
Loft - 29.03.2021
Seramiksan'dan değişen ihtiyaçlarına yönelik Fishbone koleksiyonu
Koleksiyon, ahşap, mermer, beton ve patchwork görünümlerinin bir araya geldiği Classic Wood, Nordik, Loft, Cement-Art, Soho, Matrix, Ladin, Illusion ve Nova olarak 9 farklı seriden oluşuyor.
Loft - 03.03.2021
Kadınların favorisi olacak
Şarkıcı Zeynep Mansur, kendisi için sınırlı sayıda özel üretilen Loft Diva Slim ile poz verdi

Loft - 26.01.2021
Akfen GYO, salgının etkileri nedeniyle sermaye artırımı için SPK'ya başvurdu
Açıklamada, tüm bu olumsuzlukları önlemek amacıyla ve konjonktürdeki düzelmenin henüz net olmaması sebebiyle bir dizi tedbir alma zorunluluğu ortaya çıktığı aktarılarak, şunlar kaydedildi: "Bu kapsamda Akfen Grubu'nun Akfen GYO'ya desteği devam ederek grup bünyesinde yüksek nakit üretimi ve karlılık sağlayan 3 değerli gayrimenkule sahip 2 şirketin Akfen GYO tarafından tahsisli sermaye artırımı satın alınmasına bugün karar verilmiştir. Yapılan değerlemelerden makul bir indirim ile Akfen GYO tarafından satın alınacak olan bu varlıklarla (Bodrum Loft 5 Yıldızlı Tatil Köyü, Isparta Öğrenci Yurdu ve Kütahya Öğrenci Yurdu) Akfen GYO'nun varlık portföyü zenginleştirilerek ve çeşitlendirilerek düzenli ve sürekli gelir getirici, daha sürdürülebilir bir yapıya kavuşması sağlanmış ve gelirleri salgının etkisine karşı korunmuş olacaktır.
Loft - 12.12.2020
Koronavirüse karşı güven sertifikaları perakende satışları artırıyor
RoyalCert Türkiye ile Loft arasında koronavirüs salgını kapsamında alınan önlemlerin tescil edilmesi adına imzalanan iş birliği basın toplantısıyla duyuruldu.
Loft - 29.09.2020
Ormanköy Çarşı için talep toplama süreci başladı
Ayrıca "Teras Loft" adı verilen ve 80 metrekareye kadar teras alanı bulunan ünitelerde, pencereler tavanı kaplıyor.
Loft - 21.09.2020
Tekirdağ Şehir Hastanesi'nin yapımında sona gelindi
- "Gelecek yıl Bodrum Loft'u kendimiz işletmeye devam etme kararı aldık" Akın, Akfen İnşaat'ın Loft projeleri hakkında da bilgi verdi.
Loft - 13.08.2020
Bodrum Loft, sanatseverleri bir araya getirdi
"Bodrum Loft'ta Sanat" etkinliği, 15 sanatçının eserleri ile iş, sanat ve cemiyet hayatından önemli isimleri buluşturdu.
Loft - 09.08.2020
Akfen Holding, Bodrum Loft'ta sanatseverleri buluşturacak
Bodrum'un yeni turizm tesisi olarak bu yaz tatilcileri ağırlamaya başlayan Bodrum Loft, sonsuz mavilik ve zeytin ağaçlarının eşlik ettiği modern mimarisiyle sanatı aynı çatı altında buluşturuyor.
Loft - 10.07.2020
LoftElia Restaurant Bodrum Loft'ta açıldı
1 Temmuz 2020 tarihinde tam dolulukla kapılarını açan Bodrum Loft misafirlerini ağırlarken, tatil köyünün içinde tüm bölgeye hizmet verecek şekilde konumlandırılan LoftElia Restaurant da zengin menüsünü tatilcilerle buluşturuyor.
Loft - 28.06.2020
Pandemiyi atlatan gayrimenkulde bayram havası esiyor
Maritza İnşaat'ın yatay mimari üzerine kurgulanan, lüks, konforlu ve insanların hayatına dokunan işlere imza attığını aktaran Sarıgül yüksek katlı binalar inşa etmediklerini, projelerinin tamamının 4-5 katlı ve 10 ila 20 blok arası arasında değişen büyüklüklere sahip olduğunu, Maritza Evleri Kavacık, Maritza Konakları İstinye, Maritza Ataşehir Residence, Maritza Loft Sarıyer ile 4 farklı butik projeyi hayata geçirdiklerini bildirdi.
Loft - 21.02.2020
Erciyes'te eşler "Artık çekilmez oldun" diyerek yarışacak
Mix Yaşam Merkezi, Radisson Blue Hotel, Çemen's ve The Kayseri Loft Hotel tarafından desteklenen yarışmada, çiftler önce kızakla birbirlerini çekecek, daha sonra hiç ara vermeden, yukarıdan aşağı doğru birlikte kızakla kayarak bitiş noktasına varmak için mücadele edecek.
title