Linet'ten Tartışma Yaratacak Açıklama: Playback Yapan Sanatçı Haram Yer

Linet'ten Tartışma Yaratacak Açıklama: Playback Yapan Sanatçı Haram Yer

Ünlü şarkıcı Linet, sahnede şarkı söylüyormuş gibi rol yapan meslektaşlarını hedef alarak, "Playback yapan sanatçılar haram para kazanıyor." dedi.

Linet'ten Tartışma Yaratacak Açıklama: Playback Yapan Sanatçı Haram Yer

Linet, sahnede şarkı söylüyormuş gibi rol yapan meslektaşlarını hedef alarak, "Playback yapan sanatçılar haram para kazanıyor." dedi.

Linet

"DEMET AKALIN PLAYBACK İŞİNİN PİRİ"

"Playback yapan sanatçılar haram para kazanıyor" diyen Linet, bu sözleriyle müzik dünyasında tartışma yarattı. Aynı konuyla ilgili daha sonra Işın Karaca'ya fikri soruldu. Işın Karaca, tam olarak Linet gibi düşünmediğini belirtti ama bir konuda ona hak verdi: Playback yapmak kolaya kaçmaktır. Işın Karaca, ardından yeni bir kavganın pimini çekip başka bir arkadaşının eline bıraktı: Playback işinin piri Demet Akalın'dır.

Işın Karaca
YORUMLAR (45)

 • CIKCIK:
  Sanki kıçını başını sallayarak, oranı buranı açarak şarkı söylemek helal de, playback yapmak haram.Demekki yahudilikte böyle.
 • ........:
  Günümüzde müslümanım diyenlerin çoğu bile buna dikkat etmezken bu hanım müslümanmıki acep haramı helali bildiğine göre.
 • U.D:
  Evet Allah vergisi ses ama kaç tane beste yapmış acaba?Müziğe ne katmış?Olan şarkıları tekrar etmek dışında..Belki eleştirdiği kişilerin şarkılarını okuyarak ekmeğini kazanıyor.Haram yemek çok ağır bir itham hemen düzeltmeli
 • SOSYALIST:
  BKARI BACAGI KALDIRMIS OBURLERI HARAM YIYORDIYOR SENNE YIYORSUN DURUM MU YIYORSUN??? BILELIM YAGLIMI KURUMU
Tüm 45 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.