Kutsi kimdir? Kutsi kaç yaşında, nereli? Kutsi biyografi! - Haberler
Haberi Paylaş

Kutsi kimdir? Kutsi kaç yaşında, nereli? Kutsi biyografi!

Haberler.com - Haberler | Gündem
Kutsi kimdir? Kutsi kaç yaşında, nereli? Kutsi biyografi!

Doktorlar dizisinde Levent karakterine hayat veren başarılı oyuncu ve şarkıcı Kutsi kimdir? Kutsi kaç yaşında, nereli? Kutsi biyografi!

Türk şarkıcı, besteci, söz yazarı ve dizi oyuncusu. İsmini Türk şair Ahmet Kutsi Tecer'den alan Kutsi kimdir? Kutsi kaç yaşında, nereli? Kutsi biyografi!

Ahmet Kutsi Karadoğan veya tanınan adıyla Kutsi (16 Mart 1973, Malatya ), Türk şarkıcı, besteci, söz yazarı ve dizi oyuncusu. İsmini Türk şair Ahmet Kutsi Tecer'den almıştır. Lise yıllarında yakın çevresinin "sesin güzel" uyarılarını önemseyen ve şan dersi alan Kutsi, 2000 yılında Erol Köse Production tarafından ilk albümü "Aşk Payını Aldı"yı çıkararak büyük bir unvan kazandı. Uzun bir ara veren ve bu arada çok iyi şarkılar yapan Kutsi, 2005 yılında Erol Köse Production tarafından "Sana Ne" albümünü çıkarttı. Bir kız kardeşi olan Kutsi, Ayrancı Anadolu Lisesi'ni bitirmiştir. Mimarlığı yarıda bırakmıştır. Kutsi oyunculuğuyla da kendini kanıtladıktan sonra 8 yıldır birlikte olduğu Sinem Bayraktutar'la 30.08.2008 tarihinde evlendi. Kutsi'nin 24.09.2009 tarihinde kızı "Ceylin Ada" dünyaya geldi. Cengiz Kurtoğlu'nun da büyük desteğini alan Kutsi, Aynı Şehirde Nefes Almak Bile Bana Yetiyor albümünde "Duvardaki Resmin" şarkısı ile sesini daha da duyurmaya başlamış ve kolay kolay unutulmayacağını göstermiştir. Meslek olarak sadece müzisyenlik değil aynı zamanda oyunculuğu da seçen Kutsi 2006 yılında Doktorlar dizisi ile oyunculuğa ilk adımını atmış ve çok büyük bir başarı yakalamıştır. Doktorlar dizisi bittikten bir süre sonra Kahramanlar dizisi ile yeniden ekranlarda olan Kutsi, 2010 yazında Doktorlar'ın tekrarları çok izlenip ve seyirciler tarafından yeniden başlamasının istenmesi üzerine "3 Aralık 2010" tarihinde Doktorlar dizisi yeniden ekranlara geri dönmüştür ve yine çok büyük bir seyirci kitlesi yakalamıştır.

Aşk Payını Aldı

Sana Ne

Kördüğüm (Petek Dinçöz ile)

Aynı Şehirde Nefes Almak Bile Bana Yetiyor

Aynadaki Yüzünün Karşılığı Benim

Bambaşka

Bilmem Anlatabildim mi?

Doktorlar (Show TV), 2006-2009

Kahramanlar

Huzur Sokağı

Veliaht

Beyaz Yalan

Kırgın Çiçekler

Kalbimdeki Deniz

Benim Adım Melek

Haberler.com - Gündem

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title