Kuruluş Osman 64. bölüm fragmanı izle! Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı izle! ATV Kuruluş Osman 63. bölüm izle

Kuruluş Osman 64. bölüm fragmanı izle! Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı izle! ATV Kuruluş Osman 63. bölüm izle

Kuruluş Osman 64. bölüm fragmanı izle! Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı izle! ATV Kuruluş Osman 63. bölüm izle
Haberler.com - Haberler | Gündem

Kuruluş Osman 64. bölüm fragmanım izle! Kuruluş Osman dizisinin 63. bölümü ardından Kuruluş Osman 64. bölüm fragmanı da yayınlandı. ATV'de yayınlanan Kuruluş Osman 64. bölüm fragmanı izle! Kuruluş Osman son bölüm özeti! Kuruluş Osman yeni bölümde neler olacak? ATV Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı izle! Kuruluş Osman 63. bölüm izle

Kuruluş Osman 63. bölüm full izle! Kuruluş Osman 63. bölüm tamamı izle! ATV ekranların sevilen dizisi Kuruluş Osman 63. bölüm seyret! Kuruluş Osman 63. bölüm tek parça izle! Kuruluş Osman 63. bölüm tamamı izle! Kuruluş Osman 144. son bölüm fragmanı izle.

KURULUŞ OSMAN 63. BÖLÜM FULL İZLE!

Kuruluş Osman dizisi ATV ekranlarında 63. bölümüyle yayınlandı. Dizi severler heyecan dolu 63. bölümün ardından şimdi de Kuruluş Osman 63. bölüm için araştırmalarına başladılar. Kuruluş Osman 63. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sorusu soruluyor. Kuruluş Osman 63. bölüm fragmanı yayınlandı. Kuruluş Osman 63. bölüm fragmanına haberimizden ulaşabilirsiniz...

KURULUŞ OSMAN 64. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

KURULUŞ OSMAN 63. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

"Gayrı cenk vaktidir! Zafer inananlarındır!"

OSMAN BEY, SELÇUKLU SULTANIYLA GÖRÜŞÜYOR

Dizinin 63'üncü bölümünde Malhun Hatun'dan evlat müjdesi alan Osman Bey, efsanevi komutan Dukas'la birlikte uç bölgesine gönderilen Bizans ordusuna karşı vereceği büyük savaşa hazırlanmak üzere harekete geçer. Selçuklu sultanıyla görüşmek üzere Konya'ya giden Osman Bey, Moğol ve Bizans arasında kalmamak için zekice bir oyun kurar. Togay'ın elinden kaçırılmasını ve Moğol altınlarına el konulmasını hazmedemeyen Moğol Valisi Yargıcı ise Osman Bey'e karşı sürpriz bir hamle peşindedir.

BİZANS ORDUSU UÇ BÖLGESİNE GELİYOR

Komutan Dukas'ın ordusuyla birlikte İnegöl'e gelişiyle gücünü artıran Nikola, Türkleri uç bölgesinden söküp atmak için aradığı fırsatı yakaladığını düşünmektedir. Osman Bey'in evlat sahibi olacağını öğrenen Bala Hatun, duygularına hakim olmaya çalışır ve Malhun Hatun'a bir adım atar. Osman Bey ise Konya'dan döndükten sonra uç bölgesinin kaderini belirleyecek büyük savaş için Alpleri ile birlikte cenk meydanına çıkar.

OSMAN BEY SAVAŞTAN GALİP ÇIKABİLECEK Mİ?

Osman Bey, Bizans ordusuyla savaştan galip çıkabilecek mi? Komutan Dukas'ın uç bölgesine getirdiği ordu dengeleri nasıl değiştirecek? Dukas'ın gelişi ile eli güçlenen Nikola'nın stratejisi ne olacak? Osman Bey ve Selçuklu Sultanı arasındaki görüşmeden nasıl bir sonuç çıkacak? Osman Bey'den intikam almak isteyen Moğol Valisi'nin planı ne? Bala Hatun, Osman Bey ve Malhun Hatun'un çocuk sahibi olmasını nasıl karşılayacak?

KURULUŞ OSMAN 63. BÖLÜM İZLE

Kuruluş Osman 63. bölüm izlemek için tıklayınız!

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title