Kızının birçok kişiyle cinsel ilişkiye zorlandığını öğrenen baba dehşet saçtı - Haberler
Haberi Paylaş

Kızının birçok kişiyle cinsel ilişkiye zorlandığını öğrenen baba dehşet saçtı

John Eisenman isimli adam, kızının erkek arkadaşı tarafından başka insanlarla ilişkiye zorlandığını öğrenmesinin ardından Aaron Soronson isimli genci öldürdü. Gencin çürüyen cesedi, olaydan ancak 1 yıl sonra bulunabildi. Katil zanlısı baba kasten cinayet suçundan yargılanacak.

Abd'nin Washington eyaletindeki Spokane kentinde yaşayan John Eisenman, Aaron Sorenson isimli gençle sevgili olan kızının Seattle bölgesindeki bir fuhuş çetesine satıldığını öğrendi. Ayrıca kızının yine erkek arkadaşı tarafından başkalarıyla zorla ilişkiye zorlandığı bilgisi alan adam, Aaron Soronson isimli genci bıçakladıktan sonra arabasının bagajına koydu ve orada tuttu.

John Eisenman isimli adam, cinayeti işlemesinin ardından tüm deliller kendisini gösterdiği için tutuklanarak cezaevine gönderildi. Ancak çocuğu nerede bıraktığını hiçbir zaman söylemedi. Polis ekipleri yaklaşık 1 yıl sonra Aaron Sorenson isimli gencin cesedini araba bagajında çürümüş şekilde buldu.

Polis ekipleri, soruşturma sonucunda olayın nasıl gerçekleştiğini de öğrendi. Buna göre John Eisenman, kızının satıldığı yönünde bilgi almasının ardından 19 yaşındaki genci ormanlık alanda konuşmaya davet etti. İkili bir süre konuştuktan sonra Eisenman, genci alıkoydu ve öldürdükten sonra aracının bagajına tıktı. Bir süre arabayı süren adam, sonrasında arabayı terk etti.

Hala cezaevinde bulunan John Eisenman isimli adam, "Alıkoymak ve kasten adam öldürmek" suçundan yargılanacak. Polis ekipleri şimdi, genç kıza zorla fuhuş yaptırdığı belirtilen kişileri arıyor.

Kızının birçok kişiyle zorla cinsel ilişkiye girdirildiğini öğrenen baba dehşet saçtı

Kızının birçok kişiyle zorla cinsel ilişkiye girdirildiğini öğrenen baba dehşet saçtı

Kızının birçok kişiyle zorla cinsel ilişkiye girdirildiğini öğrenen baba dehşet saçtı

Barış Yahya Çinçin
Gündem Editörü Haberler.com - Son Dakika Haberleri
Haberler.com - Son Dakika Haberleri

Washington, ABD, Cinsellik, Dünya, Güncel, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
Yorumlar (3)
Hasan Altun:Kimse bana adaletten, yasalardan bahsetmesin, adam gerekeni yapmış, ne yapmasını bekliyordunuz bunu yapan kişiyle aynı mahkemeye çıkıp kararı hakimin vermesinimi beklesin, kızı o durumdayken bunu yapan kişinin cezaevinde hayatını sürdürmesinimi izlemeli??? Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Sabit Eğridoğru:Adam gerekeni yapmış. Dehşet saçmak da ne demek Cevap Yaz 4 22 Yayından Kaldır
Abdullah Eraslan:Ağam bizimle eğleni?? Cevap Yaz 35 11 Yayından Kaldır
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title