Haberler

Kiza'da İlk Etap Teslim Edilecek

Kurt İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Aydın Kurt, Balak Metal ve Kurt İnşaat ortaklığıyla Adana-Mersin D-400 Karayolu üzerindeki eski Tekel fabrikası arazisinde inşa edilen Kiza Kurumsal İş Merkezi’nde, iş dünyasına konforlu ve verimli bir çalışma ortamı sunacaklarını belirtti.

Kurt İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Aydın Kurt, Balak Metal ve Kurt İnşaat ortaklığıyla Adana- Mersin D-400 Karayolu üzerindeki eski Tekel fabrikası arazisinde inşa edilen Kiza Kurumsal İş Merkezi'nde, iş dünyasına konforlu ve verimli bir çalışma ortamı sunacaklarını belirtti.

Kurt, yaptığı açıklamada, Kiza'da çağdaş iş yaşamının gerekliliklerini, alışkanlıklar ve geleneklerle buluşturduklarını ifade ederek, "Prestijli ve kolay ulaşılabilen bir ofise sahip olmak isteyenler için her kullanıma uygun ve istenilen ölçülerde ofisler sunuyoruz. Adana iş dünyası açısından hızla gelişim gösteren bölgede, nitelikli ofis kavramını hayata geçiriyoruz. Bununla birlikte, ofis sahibi girişimcilerin, her türlü bankacılık ve noter işlemlerini gerçekleştirebilecekleri bir iş merkezi sunuyoruz" dedi.

İş merkezinin, ünlü markaları bir araya getirecek cadde mağazalarıyla da halkın yeni buluşma noktalarından biri olacağını kaydeden Kurt, "Çalışma saatlerinin yoğunluğu nedeniyle çalışanlar, molaları keyifle değerlendirebilecekleri ve dinlenebilecekleri alanlara ihtiyaç duyuyorlar. İş merkezi, kafe ve restoranlarıyla bu ihtiyaca da cevap verecek" şeklinde konuştu.

Günün önemli bir bölümünü ofislerde geçiren kişilerin, artık iş yerlerini de en az ev ortamları kadar önemsediğini vurgulayan Kurt, şunları kaydetti:

"Günümüzde bu ihtiyaçtan hareketle eski ofis anlayışı, yerini yeni nesil ofislere bırakıyor. Geniş sosyal imkanlara sahip, birçok teknolojiyi bünyesinde barındıran, günümüzün bütün gereksinimlerini karşılayabilen yeni nesil ofis kavramı, Kiza ile Adana'da hayat buluyor."

Aydın Kurt, sakinlerine keyifli bir çalışma ortamı vadeden iş merkezinin kolay ulaşımı ve merkezi noktalara yakınlığıyla da öne çıktığını vurguladı. D-400 karayolu üzerinde, TEM bağlantı yolu girişinde konumlanan iş merkezinin havaalanı ve AVM'lere sadece 5 dakika uzaklıkta bulunduğunu kaydeden Kurt, "Yatırımcının yüksek getiri elde etmesini sağlayan lokasyon, ulaşım imkanı ve sosyal donatıları ile öne çıkan projemiz, tüm sektörlere uygun şirketlerin ihtiyaç ve talepleri göze alınarak planlandı ve hayata geçiriliyor" dedi. - ADANA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Aydın Kurt Mersin Yerel Haberler

Bakmadan Geçme

Cumartesi günü eczaneler açık mı? Eczaneler Cumartesi günü saat kaça kadar açık? 20 Nisan 2024 Eczane çalışma saatleri! Dün gece deprem oldu mu? İzmir'de, İstanbul'da, Ankara'da deprem mi oldu? 20 Nisan dün gece deprem mi oldu? Bugün hangi maçlar var? Bugün maç var mı? 20 Nisan Bu akşam hangi maçlar var, hangi kanalda? Bugün hangi sınav var? Bugün ne sınavı var? 20 Nisan Cumartesi hangi sınav yapılacak? İşte ÖSYM Sınav Takvimi Irak'taki Şii Milis Gücü Haşdi Şabi'ye Hava Saldırısı Düzenlendi E Devlet çöktü mü Son Dakika? E Devlet'te sorun mu var 20 Nisan Cumartesi 2024 20 Nisan 2024 Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 20 Nisan İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 20 Nisan 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 20 Nisan Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 20 Nisan Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 20 Nisan İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 20 Nisan 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 20 Nisan Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 20 Nisan Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 20 Nisan Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da elektrik kesintisi!
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title