Kıvanç Tatlıtuğ'un Yeni Dizisi Çarpışma'daki Partneri Elçin Sangu Oldu

Kıvanç Tatlıtuğ'un Yeni Dizisi Çarpışma'daki Partneri Elçin Sangu Oldu

Kıvanç Tatlıtuğ'un yeni dizisi Çarpışma'daki partneri güzel oyuncu Elçin Sangu oldu. İkili, ekrana gelecek yeni dizi için Kasım ya da Aralık ayında kamera karşısına geçecek.

Son olarak Tuba Büyüküstün'le Cesur ve Güzel dizisinde rol alan Kıvanç Tatlıtuğ'un, önümüzdeki aylarda ekranlara gelecek yeni dizisi Çarpışma'daki partneri belli oldu. Kıvanç, dizide Kiralık Aşk ile yıldızı parlayan Elçin Sangu ile baş rolü paylaşacak.

İKİLİ KASIM YA DA ARALIK AYINDA KAMERA KARŞISINA GEÇECEK

Kıvanç Tatlıtuğ'un Show TV ekranlarında yayınlanacak olan yeni dizisi Çarpışma'daki partneri Elçin Sangu oldu. Yönetmenliğini Ezel ve İçerde dizilerinin yönetmeni Uluç Bayraktar'ın yapacağı projede, ikili kasım veya aralık ayında kamera karşısına geçecek.

OYUNCU KADROSUYLA GÖZ DOLDURDU

Kasım veya Aralık aylarında ekrana gelmesi beklenen ve yönetmenliğini Uluç Bayraktar'ın yaptığı dizi oyuncu kadrosuyla göz doldurdu. Dizide, Alperen Duymaz, Melisa Aslı Pamuk ve Erkan Can da rol alacak. Senaryosunu Ali Aydın'ın yazdığı dizi zincirleme bir otomobil kazasıyla kesişen farklı hayatların öyküsünü anlatacak.

3 İSİM YİNE AYNI DİZİDE

Üç ünlü isim Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu ve Melisa Aslı Pamuk 2014 yılında Kurt Seyit ve Şura dizisinde de birlikte kamera karşısına geçmişti. Ay Yapım yine 3 ismi bir araya getirmiş oldu.