'Kilit kavşak' Kırıkkale'de araç kuyruğu gece yarısı 15 kilometreyi buldu - Haberler
Haberi Paylaş

"Kilit kavşak" Kırıkkale'de araç kuyruğu gece yarısı 15 kilometreyi buldu

İhlas Haber Ajansı - Haberler | Güncel

Kurban Bayramı tatilini memleketlerinde ve tatil bölgelerinde geçiren vatandaşlar, 43 ilin geçiş güzergahındaki "kilit kavşak" Kırıkkale'de, yaklaşık 15 kilometrelik araç kuyruğu oluşturdu.

Kurban Bayramı tatili dolayısıyla milyonlarca vatandaş, memleketlerinden ve tatil bölgelerinden geri dönüş için yeniden yollara akın etti. Dün öğlen saatlerinden itibaren başlayan trafik, gece saatlerine kadar sürdü. Geri dönüş yolunda vatandaşlar, 43 ilin geçiş güzergahı 'kilit kavşak' Kırıkkale'de trafiğe takıldı.

'Kilit kavşak' Kırıkkale'de araç kuyruğu gece yarısı 15 kilometreyi buldu

DRONE İLE HAVADAN GÖRÜNTÜLENDİ

Ankara-Samsun D-200 kara yolunda zaman zaman durma noktasına gelen araçlar güçlükle ilerleyebildi. Yaklaşık 15 kilometreyi bulan araç yoğunluğu ise ise 'drone' ile havadan görüntülendi.

'Kilit kavşak' Kırıkkale'de araç kuyruğu gece yarısı 15 kilometreyi buldu

AKIŞIN SAĞLANMASI İÇİN KAVŞAKLAR TRAFİĞE KAPATILDI

İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı trafik polisi ekipleri de yoğunluk karşısında almış olduğu tedbirlerle hummalı bir şekilde çalışmalarını sürdürdü. Ekipler, yoğunluğun olduğu kavşaklarda trafik akışını rahatlatmaya çalıştı. Araçların akışı sağlanması için de bazı kavşaklar da trafiğe kapatıldı.

'Kilit kavşak' Kırıkkale'de araç kuyruğu gece yarısı 15 kilometreyi buldu

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (2)
Kemal A.:Bana versinler bu trafiği çözerim. Ana yola kırmızı ışık çok yanıyor,yan yollarda 3-5 aracı bekliyoruz. Ana yola yeşil ışığı uzun yapsalar.
Ugur Işık:YOL HER ZAMAN BÖYLE, ÜSTÜNE YETMİYORMUŞ GİBİ 70 KM HIZ SINIRI GETİRDİLER. ŞEHİR İÇİ DEĞİLKİ BU NE HIZ SINIRI PARA İÇİN HERŞEYİ YAPIYORLAR.
500