Kibar Holding Haberleri

Kibar Holding haber, Kibar Holding son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kibar Holding - 04.05.2021
İK'nın etkin rolü pandemi döneminde öne çıktı
DataExpert işbirliğiyle yürütülen araştırma kapsamında belirlenen Fortune Türkiye 'En Etkin 50 CHRO' listesi açıklandı.
Kibar Holding - 01.05.2021
Kibar Holding'in gelenekselleşen resim yarışması "BİZ eşitiz" temasıyla yapıldı
Kibar Holding'in bu yıl beşincisini düzenlediği 23 Nisan Resim Yarışması'nın ödül töreni çevrim içi platformda gerçekleştirilen etkinlikle yapıldı.
Kibar Holding - 12.04.2021
"Gönülden Ödüller" 13. kez sahiplerini buldu
Dernekten yapılan açıklamaya göre, QNB Finansbank, Kibar Holding, Vestel, Borçelik ve Zorlu Holding, 13.
Kibar Holding - 10.04.2021
Yerli üretici TSI Seats, AnadoluJet için ürettiği koltukların ilk teslimatını yaptı
THY ve Kibar Holding'in ortak iştiraki olan TSI Uçak Koltuk Üretim A.
Kibar Holding - 08.04.2021
SKD Türkiye Başkanlığı'na Ebru Dildar Edin yeniden seçildi
Açıklamada görüşlerine yer verilen SKD Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Ebru Dildar Edin, şunları kaydetti: "Çatı örgütümüzün bu vizyonu SKD Türkiye olarak 2021 yılı ana stratejimiz olan, 'yeşil dönüşüm' prensipleri doğrultusunda yeni iş birlikleri ve yeni dijital araçlar ile öncü rol edinme hedefimizi pekiştirir nitelikte. 10 yıl sonra iş dünyasının bugünkünden farklı olacağı kesin. Temellerini bugüne dek yaptığımız çalışmalarla başlattığımız bu dönüşüm, bugün itibarıyla başlayacak 3 yıllık yeni dönemimizde güçlenecek. Bugün hayata geçirdiğimiz projeler ve aldığımız kararlar önümüzdeki 10 yılı şekillendirecek. Yeni dönem olarak nitelendirebileceğimiz önümüzdeki 3 yıl boyunca SKD Türkiye olarak, döngüsel ekonomi, iş dünyası plastik girişimi ve raporlama konularında bugüne kadar gerçekleştirdiklerimizi daha üst kademelere taşımayı hedefliyoruz." SKD Türkiye'nin 2021-2024 dönemi yönetim kurulu üyeleri şu isimlerden oluşuyor: "Asil üyeler: Ebru Dildar Edin (Garanti BBVA), R. Ediz Günsel (PwC), Aynur Duygu Yılmaz (Sütaş), Ece Börü (TSKB), Can Çaka (Anadolu Efes), Çağlar Göğüş (Doğan Holding), Barış Kökoğlu (Borusan Holding), Hakan Timur (Sabancı Holding), Gökhan Sarı (McKinsey), Ahmet Erdem (Shell Türkiye), A. Aybala Şimşek (Şekerbank), Mete Buyurgan (Ülker), Yedek üyeler: Volkan Ural (Kibar Holding), Devrim Çubukçu (Eczacıbaşı Holding), Ayça Turgay (P&G), Ebru Şenel Erim (Unilever), Oğuzcan Bülbül (Abdi İbrahim), Satı Balcı (Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası).
Kibar Holding - 08.04.2021
Yeşil İş Sürdürülebilir İş Zirvesi
"Bilgiyi kurumsallaştıran işletmeler sürdürülebilir rekabet gücü kazanabilmektedir" Kibar Holding CEO'su Haluk Kayabaşı da programda yaptığı konuşmada "Günümüzde başarı kriterleri değişti.
Kibar Holding - 21.02.2021
İŞ DÜNYASI SÖYLEŞİLERİ - Kibar Holding ve şirketlerinden çevre esnafa destek
Kibar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kibar, "Yönetim ofisimizde ve mümkün olan bağlı şirketlerimizde çevre esnafın da istifade etmesi için olabildiğince dengeli şekilde, her gün başkasından olacak şekilde sipariş veriyoruz.
Kibar Holding - 12.02.2021
Kibar Holding ile Azerbaycanlı STP'den stratejik ortaklık
Kibar Holding grup şirketlerinden Assan Panel, Ürdün'den sonra ikinci yurt dışı yatırımını Azerbaycan'a yapıyor.
Kibar Holding - 11.02.2021
Kibar Holding'in webinar serisi "Kibar Let's Talk" başladı
Kibar Holding, salgın döneminde çalışanlarla etkileşimi artırmak ve grubun etkinlik kültürünü sürdürülebilir kılmak amacıyla webinar serisi başlattı.
Kibar Holding - 26.12.2020
Türkiye inovasyonu konuştu
TIP LİTERATÖRÜNE GİREN BÖBREK NAKLİNİ ANLATTI Tıp literatürüne giren koronavirüs atlatmış alıcı ve vericiden yaptıkları böbrek nakli ile ilgili Küçük ise "Şu an Türkiye'de her alanda üretim var. Belki inovasyon biraz daha fazla olursa daha da iyi sonuçlara ulaşacağız. Ülkemizdeki sağlık çalışanlarının oluşturduğu kadro, oldukça donanımlı, cesaretli ve bilgiye çok açık. Biz cesur ve açık insanlarız" şeklinde konuştu. Canan ise, "İnovasyon ya da yenilikçi düşünme meselesi algoritmik ya da böyle tarifini yapabileceğimiz bir şeyden ziyade sezgisel bir meseledir. Yani biz önce sezgisel olarak bir şeyi hissederiz ve bu süreç inovasyonun temelini oluşturuyor. Bunu makinelere aktaracak bir yöntemimiz henüz yok fakat yapay zeka dediğimiz hızlı işlem yapan ve öğrendikçe değişen sistemlerin bize şöyle büyük bir faydası oluyor ve olmaya da devam edecek" dedi. Tezcan da şunları söyledi: "Teknoloji çok hızlı. Sağlık ne yazık ki teknolojiyi 2 bin senelik bir öğreti olması dolayısıyla en uzaktan izleyen sektör ama hızlı bir şekilde birtakım zorunluluklar, maliyetlerin çok artması, kronik hastalıkların artması, ömrün uzaması bizim teknolojiye daha hızlı bir şekilde adapte olmamızı sağladı." İHRACATTA İNOVASYONUN ÖNEMİ KONUŞULDU Sektöründe büyük başarılar yakalamış ve Türkiye ekonomisine ihracatta sağladıkları katma değer ile güç kazandırmış olan sektörlerin önde gelen isimlerinin yer aldığı İhracatta İnovasyon paneli gerçekleştirildi. Arzum Elektrikli Ev Aletleri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kolbaşı, Kibar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kibar, Orka Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu ve Koç Holding Dayanıklı Tüketim Grubu Başkanı Fatih Kemal Ebiçlioğlu, TUSAŞ Genel Müdürü Prof.
Kibar Holding - 26.12.2020
8. Türkiye İnovasyon Haftası
"Şirketler artık teknolojilerini geliştirip bunu kendilerine saklama modellerinden epey uzaklaştı" Kibar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kibar ise ihracatta inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri söz konusu olduğunda her şirketin kendi gelecek dönem ajandalarında hem kurumsal strateji ve öncelikleriyle ilgili hedeflemeleri yapmaları gerektiğini hem de global ve sektörel bazlı en güncel yönelimleri yakalanılan inovasyon projeleriyle birlikte farklı belirsizlik seviyelerindeki fikirlerin doğru bir şekilde yönetildiği sisteminin olması gerektiğini söyledi.
Kibar Holding - 20.12.2020
Hyundai Türk ortağından hisselerini satın alıyor
Hyundai Motor Company ve Kibar Holding, 1990 yılından bu yana çeyrek asrı aşkın süredir karşılıklı güven ve saygıya dayalı örnek bir stratejik iş birliğini sürdürüyor.
Kibar Holding - 17.12.2020
Hyundai Assan Otomotiv'in hisse devri için Rekabet Kurumuna başvuru yapıldı
Hyundai Motor Company (HMC) tarafından, Hyundai Assan Otomotiv Sanayi (HAOS) şirketinin tek kontrolünün Kibar Holding'ten hisse alımı yoluyla devralınması için Rekabet Kurumuna başvuru yapıldı.
Kibar Holding - 13.12.2020
Kibar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kibar, 2020'yi değerlendirdi Açıklaması
Kibar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kibar, Holding'in yıl sonu beklentilerine ilişkin, "2020 yılı cirosunun, geçen yılın cirosu olan 7 milyar doları yakalayamasa da yakın bir seviyede olacağını öngörüyoruz.
Kibar Holding - 11.12.2020
"Gönülden Ödüller" 13'üncü kez sahiplerini buldu
ÖSDG'den yapılan açıklamaya göre, QNB Finansbank, Kibar Holding, Vestel Beyaz Eşya, Borçelik ve Zorlu Holding, "13'üncü Gönülden Ödüller"in "Başarılı Gönüllüleri" seçildi.
Kibar Holding - 08.12.2020
Kibar Holding CEO'su Haluk Kayabaşı: "Bir yerde kriz varsa fırsat da vardır"
Kibar Holding Üst Yöneticisi (CEO) Haluk Kayabaşı, "Bir yerde kriz varsa fırsat da vardır.
Kibar Holding - 17.11.2020
Otomotiv sektöründe hidrojen ekosistemi kurulacak
Kibar Holding grup şirketlerinden Assan Hanil, kendi sınıfında dünyanın ilk hidrojen yakıt hücreli elektrikli seri üretim kamyonu Hyundai Xcient Fuel Cell için yürüttüğü Ar-Ge ve tasarım süreçleri tamamlandığını duyurdu.
Kibar Holding - 27.10.2020
TÜSİAD SD2 Sanayi-Teknoloji Entegrasyon Programı etkinliği
"Dijitalleşme çok uzun bir süreç" Assan Bilişim Kurumsal Uygulamalar ve Dijital Teknolojiler Direktörü Gökhan Öncü ise Assan Bilişim'in, 2006 yılında Kibar Holding Grup bünyesinde kurulduğunu ve grup bünyesindeki şirketlerin tüm IT ihtiyaçlarını karşıladığı bildirdi.
Kibar Holding - 16.10.2020
Assan Foods'a "Tarımı Geleceğe Taşıyanlar" ödülü
Kibar Holding bünyesinde faliyet gösteren Assan Foods, etkin, bilinçli ve doğruya en yakın şekilde tarımsal faaliyetlerin gerçekleştirilmesine sürdürülebilir katkı sağlamayı hedefleyen Akıllı Tarım Projesiyle ödüle değer görüldü.
Kibar Holding - 08.10.2020
Assan Alüminyum'dan eğitime 150 tabletle destek
Törende konuşan Kibar Holding Üst Yöneticisi (CEO) Haluk Kayabaşı, Kibar Grubu olarak kurumsal sosyal sorumluluk faaliyetlerinin odağında geleceğin teminatı çocukların ve eğitimin bulunduğunu bildirdi.
Kibar Holding - 06.10.2020
"Üretime Dönüş - Holdinglerin Yeni Ajandası" webinarı
Zorlu, şunları kaydetti: "2021 yılı yine pandeminin etkisiyle belirsizliklerin yaşanacağı bir yıl olacak. Tabii ki bunun belki yılın ilk yarısı biraz daha belirsizlik içinde geçeceği için temkinli olmamız gerek. Grup olarak da yatırımlarda temkinli bir yaklaşımımız var. Tüm dünya ekonomileri de bu sorunla boğuşuyor. Özellikle bazı mallar için ihracat pazarları hakkında tahmin yapmak oldukça zor. Bazı ülkeler kapalı, bazı ülkelerde tüketim düşük. O açıdan ihracat pazarlarının da tahminlerini yapmak zor olacağı için planlarımızı yaparken temkinli olmakta fayda var." "Çalışma ortamını çok keyifli hale getiriyoruz" Kibar Holding CEO'su Haluk Kayabaşı, pandemiden önce başlattıkları Esnek Çalışma Projesi'nin çalışan memnuniyetini ve verimliliği artırdığını söyledi.
Kibar Holding - 19.09.2020
Türk ve Amerikan iş dünyası Kovid-19 salgını nedeniyle bu yıl sanal ortamda buluşacak
Katılımcı şirketler arasında Koç Holding, Borusan Holding, Çalık Holding, Kibar Holding, Sabancı Holding ve DowAksa gibi firmalar olduğunu belirten Yalçındağ, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Türkiye'nin Washington Büyükelçisi Serdar Kılıç ve Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayi Başkanı İsmail Demir gibi isimlerin konferansa katılmasının beklendiğini aktardı.
Kibar Holding - 28.08.2020
Son dakika haberleri! Bakan Varank, Hyundai i20 seri üretim başlangıcı töreninde konuştu Açıklaması
Otomotiv sektörünün, sahip olduğu ileri ve geri bağlantılar sayesinde sanayici açısından kritik bir öneme sahip olduğunu vurgulayan Varank, şunları kaydetti: "Ana ve yan sanayi geliştikçe, peşi sıra pek çok sektörü de besleyen bir yapıdan bahsediyoruz. Dolayısıyla yapılan 1 birim yatırım, ekonomiye misliyle katma değer olarak geri dönüyor. Ben, seri üretimini başlattığımız yeni İ20 modelinin yolu şimdiden açık olsun, alıcısı bol olsun diyorum. Bu önemli yatırım, şehrimize, ülkemize ve tabii ki Kibar Holding ile beraber Hyundai'ye bereketli kazançlar getirsin.
Kibar Holding - 28.08.2020
Son dakika haber! Assan Panel, Macaristan ve Mısır'da EPCM projelerine imza attı
Kibar Holding grup şirketlerinden Assan Panel'in açıklamasına göre, sandviç panel sektörünün öncü kuruluşu Assan Panel büyük ölçekli uluslararası inşaat ve yapı projelerine devam ediyor.
Kibar Holding - 26.08.2020
Kibar Holding'in "K-Team Genç Yetenek Programı"na Brandon Hall'dan ödül
Kibar Holding, üniversite öğrencilerine holding bünyesindeki şirketlerde uzun dönem staj yapma imkanı sağlayan K-Team Genç Yetenek Programı'yla dünyanın saygın iş ödüllerinden olan Brandon Hall'da "En Yenilikçi Yetenek Kazanımı Programları" kategorisinde bronz ödül aldı.
Kibar Holding - 22.08.2020
Son dakika haber! Kibar Holding'in gelenekselleşen resim yarışması "Sıfır Atık" temasıyla yapıldı
Son dakika habere göre Kibar Holding tarafından her yıl 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı döneminde düzenlenen ve bu yıl "Sıfır Atık" temasıyla yapılan resim yarışmasının ödül töreni pandemi nedeniyle dijital platformlar üzerinden yapıldı.
Kibar Holding - 11.08.2020
Colorado, yeni soslarla portföyünü genişletiyor
Assan Foods'tan yapılan açıklamaya göre, Kibar Holding bünyesinde 1998 yılında kurulan, gelinen noktada günde 4 bin 500 ton taze domates işleyebilme, 2,5 milyon adet ambalajlı ürün üretebilme kapasitesiyle Türkiye'nin ketçap, mayonez ve sos kategorilerinde önde gelen üreticilerinden Assan Foods, Colorado markası ile 4 yeni sosun tanıtımını yaptı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Kibar Holding Haberleri | Kibar Holding Haber - Haberler - Kibar Holding haberleri, son dakika kibar holding haber ve gelişmeleri burada. Kibar Holding'e Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığından ödül.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 8.5.2021 16:34:22. #1.14#

title