Kenan İmirzalıoğlu ve Eşi Sinem Kobal'ı Girmek İstedikleri Mekana Sokmadılar - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Kenan İmirzalıoğlu ve Eşi Sinem Kobal'ı Girmek İstedikleri Mekana Sokmadılar

Haberler.com - Haberler | Magazin

Reşitpaşa'da lüks bir mekana yemek yemeye giden Kenan İmirzalıoğlu ve eşi Sinem Kobal, rezervasyon yaptırmadıkları gerekçesiyle kapıdan geri çevrildi.

Türkiye'nin en ünlü jönlerinden Kenan İmirzalıoğlu ile eşi Sinem Kobal, önceki akşam gittikleri mekana "Yer yok" denilerek alınmadı.

Takvim'in haberine göre, sanat dünyasının en popüler çiftlerinden Sinem Kobal ile eşi Kenan İmirzalıoğlu, geçtiğimiz hafta yaşadıkları bir olayla şöhretin her kapıyı açamayacağını tecrübe etti. Akşam yemeği için Reşitpaşa'daki lüks bir mekana giden ünlü çift, iddiaya göre rezervasyonları olmadığı için kapıda kaldı.

Lüks restorana giremediği için bozulan yakışıklı oyuncu, bir daha böyle bir şey yaşamak istemediğini mekan yetkilisine iletince aldığı cevapla şoke oldu.

Kenan İmirzalıoğlu ve Eşi Sinem Kobal'ı Girmek İstedikleri Mekana Sokmadılar

"İkinci kez geldiğimde böyle bir şey yaşamak istemiyorum" diyerek tepkisini gösteren İmirzalıoğlu'na restoran yetkilisinin "Üç kere de gelseniz, beş kere de gelseniz rezervasyonunuz olmadığı sürece içeri giremezsiniz efendim" dediği öğrenildi.

Daha önce böyle bir şeyle karşılaşmayan Türkiye'nin en ünlü jönlerinden Kenan İmirzalıoğlu'nun aynı mekana gidip gitmeyeceği ise merak ediliyor.

Haberler.com - Magazin Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (56)
Banu:Bir restaurantta yer yoksa yer yoktur, mekan haklı ne yapacaklardı yani Kenan bey geldi diye dolu masayı mı boşaltacaklardı yahu ?! Cevap Yaz 0 1 Yayından Kaldır
laf olsun:hiç inandırıcı değil nedense. nereye giderseniz gidin yer yoktur belki alamazlar anlarım ama aaa rezervasyonunuz yok almam demek de neyin nesi? bir daha ki sefere böyle olmasın demiş Kenan söz de, onlarda 3-5 fark etmez randevu şart demişmiş hahahaaa sanki gidecek başka yer kalmadı açarlar mı oranın kapısını bir daha acaba. tamamen yalan bence Cevap Yaz 0 2 Yayından Kaldır
bilirkişi:herkez ünlü artık kim kimi takar. Cevap Yaz 0 3 Yayından Kaldır
Tüm 56 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title