Kaymakamlık Yaptığı İlçeye 33 Yıl Sonra Vali Olarak Geldi - Haberler
Haberi Paylaş

Kaymakamlık Yaptığı İlçeye 33 Yıl Sonra Vali Olarak Geldi

İhlas Haber Ajansı - Yerel
Kaymakamlık Yaptığı İlçeye 33 Yıl Sonra Vali Olarak Geldi

Sivas Valisi Zübeyir Kemelek’in vefatının ardından Sivas’a atanan Merkez Valisi Alim Barut görev yeri Sivas’a geçerken Yıldızeli ilçesini ziyaret etti.

Sivas Valisi Zübeyir Kemelek'in vefatının ardından Sivas'a atanan Merkez Valisi Alim Barut görev yeri Sivas'a geçerken Yıldızeli ilçesini ziyaret etti.

Sivas Valisi Alim Barut'u Vali Yardımcısı Ömer Kalaylı, Kaymakam Mehmet Gökhan Zengin, Garnizon Komutanı Yüzbaşı İsa Murat Övez, Belediye Başkanı Selim Baş, AK Parti İlçe Başkanı Hacı Akar, kurum amirleri, belediye başkan adayları, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş karşıladı.

Karşılamanın ardından Vali Alim Barut Kaymakam Mehmet Gökhan Zengin'den ilçenin son durumu hakkında kısaca bilgi aldı. Yıldızeli'nde 1980-1981 yılları arasında ilk kaymakamlık görevini yerine getiren Vali Alim Barut 33 yıl sonra Sivas Valisi olarak dönmekten dolayı mutlu olduğunu dile getirdi.

Vali Alim Barut, "Yıldızeli meslek hayatımda benim için farklı bir önem taşıyor. 1980 yılında ilk görev yerim olan Yıldızeli'ne kaymakam olarak atandım. Yıldızeli'nde ilçenin konumu ve yapısı itibariyle kısa süre kalmama rağmen çok güzel tecrübeler edindim. Burada çok güzel bir çalışma ortamımız vardı ve öğrencilik yıllarımda da memleketime gitmek için sürekli Yıldızeli'ne uğrardım. Bu nedenle bende her zaman ayrı bir yeri olmuştur. Yapılan kısa sohbetin ardından Vali Alim Barut ilçeden ayrılarak Sivas'a geçti" dedi. - SİVAS

Kaymakamlık Yaptığı İlçeye 33 Yıl Sonra Vali Olarak Geldi

Kaymakamlık Yaptığı İlçeye 33 Yıl Sonra Vali Olarak Geldi

İhlas Haber Ajansı - Yerel

Mehmet Gökhan Zengin, Zübeyir Kemelek, Yıldızeli, Sivas, Yerel, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title