Kate Hudson, "Watch Hunger Stop" İçin Michael Kors'a Katıldı
Advertisement

Kate Hudson, "Watch Hunger Stop" İçin Michael Kors'a Katıldı

Kate Hudson, 'Watch Hunger Stop' İçin Michael Kors'a Katıldı
Bültenler - Haberler | Güncel

Michael Kors'un özel kampanyası olan ''Watch Hunger Stop'' u desteklemek için bir kez daha yeteneklerini sergilediğini duyurmaktan memnuniyet duyar.

"Michael ile üçüncü yılında olan bu önemli projede işbirliği yapmaktan onur duyuyorum."diyor Hudson. "Haziran ayında, Watch Hunger Stop tarafından sağlanan kaynakların Birleşmiş Milletler Dünya Gıda Programı'nın çocukları besleme için büyümelerini sağladığı Kamboçya'daki okulları ziyaret ettim, böylece büyümek ve eğitimlerini tamamlamak için ihtiyaç duydukları besinleri alabiliyorlar. Şahane bir deneyimdi orada gördüğüm ve öğrendiğim her şeyi paylaşmak için sabırsızlanıyorum. "

2013 yılında kurulan Watch Hunger Stop, Zero Hunger ile tüm dünyaya ulaşılmasına yardımcı olmak için finansman ve farkındalık yaratıyor. Markanın ortağı olan Birleşmiş Milletler Dünya Gıda Programı (WFP), okulara sağlanan yemek ulaşımını destekliyor.

Bu yıl, Access Sofie akıllı saat ve markanın çok satan Lon Aviator güneş gözlüğü eşsiz bir versiyonu ile karşımıza çıkıyor Watch Hunger Stop'a destek için satışa sunuluyor.

Michael Kors, "Açlığa son verme çabalarımda arkadaşım Kate'in bize katılmasından çok mutlu ve minnettarım. O ve ben, hep birlikte çalışırsak çözebileceğimiz bir sorun olduğuna inanıyoruz. Watch Hunger Stop, WFP' nin okul yemek programını desteklemekte, sağlıklı, mutlu bir gelecek şansını hak eden çocukların hayatlarını iyileştirmektedir. Yardım etmekten gurur duyuyoruz. "

Kaynak: Bültenler

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title