Karşıyaka Spor Kulübü Onursal Başkanı Yaşar Açıklaması

Karşıyaka Spor Kulübü Onursal Başkanı Yaşar Açıklaması

Karşıyaka Spor Kulübü Onursal Başkanı Yaşar Açıklaması
Anadolu Ajansı - Haberler | Yerel

"Pınar Karşıyaka’nın Türkiye Kupası'nın ardından Cumhurbaşkanlığı Kupası’nı da kazanması bana büyük gurur yaşattı"

Karşıyaka Spor Kulübü Onursal Başkanı Selçuk Yaşar, "Pınar Karşıyaka'nın Türkiye Kupası'nın ardından Cumhurbaşkanlığı Kupası'nı da kazanması bana büyük gurur yaşattı" dedi.

Yaşar Holding'ten yapılan açıklamada, bu sezon Cumhurbaşkanlığı Kupası'nı kazanan Pınar Karşıyaka takımının Karşıyaka Spor Kulübü Onursal Başkanı Selçuk Yaşar'ı ziyaret ettiği kaydedildi.

Yaşar ziyarette, yaklaşık 60 yıldır Karşıyaka sevdalısı olduğunu belirterek, "Bu yıl hem Türkiye Kupası'nı hem de Cumhurbaşkanlığı Kupası'nı kazandık. Bu kupanın kazanılmasında emeği geçen tüm sporcuları, teknik heyeti ve yöneticileri gönülden tebrik ediyorum" ifadelerini kullandı. 

Pınar Karşıyaka'nın Cumhurbaşkanlığı Kupası'nı kazanmasından dolayı çok mutlu olduğunu bildiren Yaşar, şunları kaydetti:

"Gelecek nesillerin sağlıklı olması için sağlıklı beslenmek kadar spor da çok önemli. Bu nedenle spora hep destek oldum. Pınar Karşıyaka'nın Türkiye Kupası'nın ardından Cumhurbaşkanlığı Kupası'nı da kazanması bana büyük gurur yaşattı. Bu kupanın kazanılmasında emeği geçen tüm sporcuları, teknik heyeti ve yöneticileri gönülden tebrik ediyor, daha nice kupaları hep birlikte kucaklamayı diliyorum."

Karşıyaka Basketbol Şube Sorumlusu Turgay Büyükkarcı ise Selçuk Yaşar'ın Karşıyaka Spor Kulübü üzerindeki emeği ve hakkının ödenemeyeceğini belirterek "Bu yıl 2 kupa birden kazanarak onursal başkanımızı gururlandırdıysak ne mutlu bize" dedi. - İzmir

Kaynak: Anadolu Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title