Karısı üst devresine kaçan asker, canlı yayında "Geri dön" diyerek hüngür hüngür ağladı - Haberler
Haberi Paylaş

Karısı üst devresine kaçan asker, canlı yayında "Geri dön" diyerek hüngür hüngür ağladı

Haberler.com - Haberler | 3. Sayfa

Müge Anlı'nın programında ekrana gelen Emirhan Demirok isimli vatandaş, üst devresine kaçan eşine seslendi. Yaşadığı mağduriyeti gözyaşlarıyla anlatan Demirok, askerdeyken telefonunu kullandığı asker arkadaşının eşinin aklına girdiğini iddia etti.

ATV ekranlarında Müge Anlı'nın sunduğu programın bugünkü yayınına Emirhan Demirok isimli askerin anlattıkları damga vurdu. Eşinin üst devresine kaçtığını öne süren Demirok, canlı yayında hüngür hüngür ağlayıp "Dön, ben her şeye razıyım, dön" diyerek kaçan eşine geri dönmesi için yalvardı.

Isparta'da askere gittikten sonra 2 buçuk yıllık eşiyle konuşmak isteyen Emirhan Demirok, 10 gün sonra terhis olacak arkadaşından telefonunu rica etti. Telefonunu kullandığı asker arkadaşının eşinin aklına girdiğini söyleyen Demirok, izne gittiğinde eşinin kaçmasıyla neye uğradığını şaşırdı.

Karısı üst devresine kaçan asker, canlı yayında 'Geri dön' diyerek hüngür hüngür ağladı

Müge Anlı'nın, "Senin eşin de her arayanla ne konuşuyorsa?" sözlerine karşın üzüntüsünü gizlemeyen Demirok, "Benim eşim öyle bir insan değildi." diyerek canlı yayında hüngür hüngür ağladı.

Karısı üst devresine kaçan asker canlı yayında 'Geri dön' diyerek hüngür hüngür ağladı

Demirok, askerden izin için geldiği dönemde yaşanan olayı şu şekilde aktardı: "06.20'de evden çıktım. Eşim 07.30'da kalkmış WhatsApp'a girmiş. 08.05'te üstünü giyerek simit almaya gitmiş. Gidiş o gidiş... 2 buçuk yıldır evliyiz. Aynı memlekette yaşıyorduk. Seviyorduk birbirimizi. Aramız iyiydi, pazar günü akşam gitmeden hepimize sarıldı. Kardeşini öptü, sarıldı, bana sarıldı, kocam dedi. Seni çok seviyorum dedi ama sabah yok. Kandırdılar.

Bu söylediğim kişi Halil. Askerden tertibim. Askerliği bitince benim eşime diyor ki 'Kocandan boşan, ben seninle evleneyim.' Kaynanam söyledi. Halil'in telefonuyla eşimi arıyordum askerdeyken ben. O da eşimle konuşmuş. 'Kocandan ayrıl.' Ben yani ondan kaçtığını tahmin ediyorum.

Ben askerdeyken onun günü azdı. O çıktı bitirdi gitti. Eşime, 'Sen kocanla ayrıl, ben annemleri görücü yollayacağım, anneme seni isteteceğim, ben seninle evleneceğim' diyor. Dön aşkım, bir tanem, sevgilim... Dön, ben her şeye razıyım, dön. Seni kandırdılar, sen böyle bir insan değilsin. Sen pişman oldun, ben biliyorum."

Haberler.com - Son Dakika Haberleri

Müge Anlı, 3. Sayfa, Güncel, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
Yorumlar (4)
Ahmet Gündoğdu:bır askersın yakısıyor mu oraya çıkıp da kendını rezıl etmek. Cevap Yaz 0 8 Yayından Kaldır
Metin Yalcin:Git kurban kes kurtulduğun için böyle bir ahlâksız kadından .. Cevap Yaz 1 11 Yayından Kaldır
gizli kalsın :görende 15yıldır evliler çocukları var sanar kardeşim yol yakınken kurtulmuşsun yüzünü görmüşsün neyin derdindesin bırak mutlumu oluyorlar mutsuzmu oluyorlar onların sorunu olsun Cevap Yaz 12 372 Yayından Kaldır
Tüm 4 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title