Karaman'ın Koyunu 27 Şubat 2015'te Vizyonda!

Karaman'ın Koyunu 27 Şubat 2015'te Vizyonda!

17.12.2014 13:26 | Son Güncelleme: 17.12.2014 13:26
Karaman'ın Koyunu 27 Şubat 2015'te Vizyonda!

Televizyon dünyasının başarılı yönetmeni Kartal ÇİDAMLI'dan bir aile komedisi: "Karamanın Koyunu" 27 Şubat 2015'de seyirciyle buluşuyor.

"Zabitleri ve askerleri kurşuna dizdirmekle ünlenmiş, Osmanlı ordusunun en şanlı ve en sert paşası Karaman Paşa(Dost Elver) teftişe gittiği disiplinsiz kışlanın askerlerine öyle bir ders verir ki…"

Başrollerini Dost ELVER, Melis TÜZÜNGÜÇ, Fırat ÇÖLOGLU'nun paylaştığı ve Halit AKÇATEPE, Bengi İDİL URAS, Sami AKSU, Ferdi SANCAR, Sinan ÇALIŞKANOGLU, Gamze GÖZALAN, Burak SARIMOLA, Nusret ÇETİNEL'in de oyuncu kadrosunda yer aldığı televizyon dünyasının başarılı yönetmeni Kartal ÇİDAMLI'dan bir aile komedisi: "Karamanın Koyunu" 27 Şubat 2015'de seyirciyle buluşuyor.

Filmin konusu; Disiplinsiz bir kışlanın askeri olan Bahtiyar çeşme başında gördüğü Mihriban'a tutulur ve izdivacına talip olur. Mihriban da ona gönlünü kaptırır, fakat kışla kumandanı Albay Rıza onu istemeye gelecek ve babası da verecektir. Bahtiyar, kumandanın üniformasını çalar, Mihriban'ı istemeye gider. Kendisini Karaman Paşa'nın sağ kolu Albay Bahtiyar olarak tanıtır. Bu sırada Albay Rıza gelir. O da Mihriban'ı ister. Mihriban'ın babası kızını hangisine vereceğini bilemez.Sahte Albay Bahtiyar ile kışla kumandanı Albay Rıza birbirine meydan okur. İkisi de kışlayı teftişe gelecek olan Karaman Paşa'yla kızı istemeye geleceğini söyler. Bakalım Karaman Paşa kızı hangisi için isteyecektir? Ve Mihriban'ı isteyen Bahtiyar ile Rıza, tebdili kıyafet gezen Karaman Paşa'nın oyununa düşerler.

Kaynak: Bültenler

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title