Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan: "Başka Türkiye Yok"

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan: "Başka Türkiye Yok"

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan: 'Başka Türkiye Yok'
Bültenler - Haberler | Güncel

'Demokrasi Nöbeti' başlatan ilk ilçelerden biri olmanın haklı gururunu yaşayan Karacabeyliler, coşkulu nöbetlerini kararlılıkla sürdürüyor.

Cumhuriyet Alanı'nda başlatılan demokrasi nöbetlerinde, tehlikenin henüz geçmemesi nedeni ile her an uyanık olunması gerektiğine vurgu yapan Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, sağcısı solcusu, genci yaşlısı demeden, toplumun tüm toplum katmanları ile gösterilen birlik, beraberlik ve kardeşlik ruhunun, uzunca bir süre daha kararlılıkla sürdürülmesi çağrısında bulundu.

Ülkemize Sahip Çıkmalıyız

Demokrasi Nöbeti sırasında vatandaşlara seslenen Başkan Ali Özkan; "Balkanlardan, Orta Asya'ya ve Afrika'ya kadar, tüm mazlumların son kalesi ve umudu olan Türkiye'yi, yerli maşaları ile ele geçirmeye çalışan dış güçler, bu emellerinde asla başarılı olamayacaktır. Bu memleket hepimizin… Sağcısı ile solcusu ile Alevi'si-Sünni'si ile Türk'ü, Kürdü, Laz'ı, Çerkez'i ile bu vatan tekdir ve asla bölünemeyecektir. Hepimiz birlik ve kardeşlik ruhu içerisinde, bayrağımıza ve ülkemize sahip çıkmalıyız. Başka Türkiye yok" şeklinde konuştu.

Milletvekili Emine Yavuz Gözgeç: "Millet Demokrasiye Sahip Çıktı"

Cumhuriyet Alanı'ndaki etkinliklerde AK Parti Bursa Milletvekili Emine Yavuz Gözgeç, Kaymakam Yusuf Gökhan Yolcu, AK Parti İlçe Başkanı Murat Erol, Daire Amirleri, Muhtarlar, Belediye Meclis Üyeleri, Sivil Toplum Kuruluş temsilcileri de destek vererek, ilçe sakinlerinin coşkularına ortak olurken vatandaşlara hitap eden AK Parti Bursa Milletvekili Emine Yavuz Gözgeç de Karacabeylilerin tek yürek halinde demokratik güçlere, seçilmiş hükümet ve Cumhurbaşkanı'na sahip çıkmasından son derece gurur duyduğunu dile getirerek, vatan hainlerinin bu ülkeyi asla bölemeyeceklerini vurguladı.

Karacabey Belediyesi 'Demokrasi Nöbetleri'nde Vatandaşları Unutmadı

Öte yandan, Cumhuriyet Alanı'ndaki 'Demokrasi Nöbeti' ne ilk günden bu yana büyük destek veren ve nöbetteki vatandaşların tüm ihtiyaçlarının karşılanması konusunda, yoğun çaba gösteren Karacabey Belediyesi'ne vatandaşlardan da tam not gelirken, vatandaşlar sıcak çorba, lokma ve içecek ikramlarından duydukları memnuniyeti ifade etti.

Kaynak: Bültenler

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title