EMİNE YAVUZ GÖZGEÇ HABERLERİ

EMİNE YAVUZ GÖZGEÇ HABERLERİ

Emine Yavuz Gözgeç haber, Emine Yavuz Gözgeç son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Emine Yavuz Gözgeç

Emine Yavuz Gözgeç

Doğum Yeri Bursa / Türkiye
Doğum Tarihi 20.8.1969 - ...

Emine Yavuz Gözgeç Kimdir ?

20 Ağustos 1969 yılında Bursa'da doğdu. Baba adı Mehmet, anne adı Hatice'dir. Emine Yavuz Gözgeç, ilk, orta ve lise öğrenimlerini Bursa'da tamamladı. İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirdi. Serbest avukatlık yaptı. Fazilet Partisinde İl Kadın Kolları Başkanlığı yaptı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Emine Yavuz Gözgeç - 21.10.2020
TBMM Genel Kurulu
"6-7 Ekim olayları deyince aklımıza Yasin Börü geliyor" AK Parti Bursa Milletvekili Emine Yavuz Gözgeç, "6-7 Ekim olayları deyince aklımıza Yasin Börü, insanları kaosa, yakıp yıkmaya çağıranlar, vatandaşlarımızın kanı eline bulaşanlar, kaostan beslenenler, terör örgütleri YPG/PKK ile DEAŞ geliyor.
Emine Yavuz Gözgeç - 15.10.2020
AK Parti'li Gözgeç: "Birçok destekte kadınlarımıza pozitif ayrımcılık yapıyoruz"
AK Parti Bursa Milletvekili Emine Yavuz Gözgeç, "Kadınlarımızın, üretimin can damarı olduklarına inanıyoruz.
Emine Yavuz Gözgeç - 20.9.2020
Son dakika haberi | AK Parti'nin Bursa'daki 3 ilçe kongresi daha tamamlandı
Kongrelere AK Parti Trabzon Milletvekili, TBMM Çevre Komisyonu Başkanı ve AK Parti Bursa İl Koordinatörü Muhammet Balta, TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı ve Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu, milletvekilleri Efkan Ala, Refik Özen, Osman Mesten, Atilla Ödünç, Ahmet Kılıç, Emine Yavuz Gözgeç, Vildan Yılmaz Gürel ve Zafer Işık katıldı.
Emine Yavuz Gözgeç - 17.9.2020
AK Parti Bursa Milletvekili Gözgeç, kadın kooperatifleri ile bir araya geldi
AK Parti Bursa Milletvekili, TBMM Adalet Komisyonu Üyesi ve Genel Merkez İnsan Hakları Başkan Yardımcısı Emine Yavuz Gözgeç, kadın kooperatifleri ile bir araya geldi.
Emine Yavuz Gözgeç - 13.9.2020
Son Dakika: AK Parti'nin Bursa'daki 5 ilçe kongresi daha tamamlandı
Bugün gerçekleşen Nilüfer İlçe Kongresi'ne AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya, Bursa milletvekilleri Hakan Çavuşoğlu, Efkan Ala, Refik Özen, Osman Mesten, Atilla Ödünç, Ahmet Kılıç, Emine Yavuz Gözgeç, Vildan Yılmaz Gürel, Muhammet Müfit Aydın ve Zafer Işık ile çok sayıda partili katıldı.
Emine Yavuz Gözgeç - 13.9.2020
AK Parti 5 kongresini daha tamamladı
AK Parti Bursa 5 ilçe kongresini bugün itibariyle tamamladı. 11 Eylül Cuma günü Keles ve Harmancık, 12 Eylül Cumartesi Harmancık ve Büyükorhan 13 Eylül Pazar Nilüfer İlçesinin kongreleri gerçekleşti. Nilüfer ilçesinin Kongresine AK Parti İstanbul Milletvekili Dr. Betül Sayan Kaya, TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı ve AK Parti Bursa Milletvekili Hakan Çavuşuğlu, AK Parti Bursa Milletvekili Efkan Ala, Refik Özen, Osman Mestan, Atilla Ödünç, Ahmet Kılıç, Emine Yavuz Gözgeç, Vildan Yılmaz Gürel, Muhammet Müfit Aydın, Zafer Işık katıldı.
Emine Yavuz Gözgeç - 14.7.2020
AK Parti'li Gözgeç: "15 Temmuz milletimizin kahramanlık destanıdır"
AK Parti Bursa Milletvekili Emine Yavuz Gözgeç, "15 Temmuz milli iradeye, milletimizin, ülkemizin birlik ve beraberliğine kasteden hainlere karşı tek yürek olan milletimizin kahramanlık destanıdır.
Emine Yavuz Gözgeç - 10.7.2020
Barolara ilişkin kanun teklifi TBMM Genel Kurulunda
"Şortla gelenlere birşey olmadı" AK Parti Grubu adına konuşan Bursa Milletvekili Emine Yavuz Gözgeç, baroların, Anayasa'daki ilgili hükme rağmen mesleğin sorunları ve avukatların ihtiyaçlarıyla ilgilenmek yerine adeta bir siyasi parti gibi açıklamalar yaparak siyasallaştığını söyledi.
Emine Yavuz Gözgeç - 8.7.2020
AK Parti milletvekilleri Meclis'te Srebrenitsa çiçeği dağıttı
AK Parti Bursa milletvekilleri Refik Özen ve Emine Yavuz Gözgeç, Srebrenitsa Soykırımı'nın 25. yılı nedeniyle basın mensuplarına Meclis'te Srebrenitsa çiçeği dağıttı.
Emine Yavuz Gözgeç - 23.6.2020
AK Parti'li Özen: "Tarım ve Orman Bakanlığı Bursalı çiftçiye 2 milyon liralık destek verecek"
Özen, AK Parti Bursa milletvekilleri Mustafa Esgin, Emine Yavuz Gözgeç ve Ahmet Kılıç ile TBMM'de basın toplantısı düzenleyerek, Bursa'daki sel felaketi hakkında bilgi verdi.
Emine Yavuz Gözgeç - 7.6.2020
İnegöl'de yarı olimpik yüzme havuzu hizmete açıldı
Açılış törenine, AK Parti Bursa Milletvekilleri Efkan Ala, Emine Yavuz Gözgeç, Mustafa Esgin, Osman Mesten ve Vildan Yılmaz Gürel, Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, İnegöl Kaymakamı Şükrü Görücü, İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban, Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın, AK Parti İl Başkanı Ayhan Salman ile çok sayıda davetli katıldı.
Emine Yavuz Gözgeç - 18.1.2020
AK Parti Bursa İl Başkanlığınca "2019 Yılı Yatırım Bilgilendirme Toplantısı" düzenlendi
Toplantıya, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, AK Parti Bursa Milletvekilleri Hakan Çavuşoğlu, Efkan Ala, Mustafa Esgin, Ahmet Kılıç, Zafer Işık, Refik Özen, Emine Yavuz Gözgeç, Osman Mesten, Vildan Yılmaz Gürel, Atilla Ödünç, ilçe belediye başkanları ve partililer de katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Emine Yavuz Gözgeç Haberleri | Emine Yavuz Gözgeç Kimdir - Haberler - Emine Yavuz Gözgeç haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Emine Yavuz Gözgeç kimdir, hayatı ve biyografisi. Bursa Büyükşehir'den dağ yöresine nitelikli tarım desteği.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.10.2020 06:50:34. #1.15#
title