Bina Sakinleri Apartmana Tuvaletini Yapan Gizemli Adamı Yakalamayı Başardı

Bina Sakinleri Apartmana Tuvaletini Yapan Gizemli Adamı Yakalamayı Başardı

Avustralya'da bir apartmanın çevresine defalarca tuvaletini yapan kişiyi yakalamak isteyen bina sakinleri, kurdukları gizli gece kamerası sayesinde gizemli adamın kimliğini belirlemeyi başardı.

Avustralya'nın Brisbane kentindeki bir apartmanın sakinleri, geçen yıl boyunca defalarca apartmanın etrafına tuvaletini yapan adamı fotoğraflamayı başardı.

KAMERAYI GÖRÜNCE "MERHABA" DİYEREK KAÇTI

30 kez apartmanın duvarına ve etrafına dışkısını yapan gizemli kişi, apartman sakinlerinin kurduğu gece kamerasına takıldı. Etrafı kirleten kişiyi yakalamak için kamera sistemi kurduklarını söyleyen Steve Smith isimli adam, "Kameranın flaşı devreye girmeden önce yanan bir kırmızı ışık var. Genç adam bunu gördü ve fotoğraf çekilirken o yöne doğru baktı. Daha sonra ise 'merhaba' diyerek oradan uzaklaştı" dedi.

UTANIP YAPMAKTAN VAZGEÇMESİNİ UMUYORLAR

Fotoğraf sayesinde adamın, apartmandan çok da uzakta olmadan bahçeli bir evde yaşadığı anlaşıldı. Smith, fotoğrafı internetten yayınlayarak adamın evi de dahil olmak üzere çevredeki binalara yapıştırdı. Bu olaydan sonra adamı üç kere daha gördüğünü anlatan adam, fotoğraflar sayesinde utanıp bunu yapmayı bırakacağını ümit ettiklerini belirtti.

YORUMLAR (3)

  • ONUR SON:
    Simdi bunlar avrupali oldugu icin ne yaparsa yapsa ilericidir. Biz turkler ise, ozelliklede namaz niyaz olanlar heleki bide carsaf giyenler gericinin en onde gideniyizdir. Dimi?
    SALİ: beyin işte kıyasa bak
    İHTİYACA MUKABİL...: Avusturya değil be paşam... Avustralya. .. hani şu kangurularin olduğu yer... ) onlar da çarşaf marşaf giymez zaten... kendinden keseli..
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.