Kalp Krizi Geçiren Eski Dep Milletvekili Doğan'a Ziyaretçi Akını

Kalp Krizi Geçiren Eski Dep Milletvekili Doğan'a Ziyaretçi Akını

Demokratik Toplum Parti (DTP) Genel Başkan Yardımcısı Aysel Tuğluk ve Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Baydemir, Dün Akşam Kalp Krizi Geçiren Eski Dep Milletvekili Orhan Doğan'ı Tedavi Gördüğü Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi (Yyü) Tıp Fakültesi Araştırma Hastanesi'nde Ziyaret Etti.

Kalp Krizi Geçiren Eski Dep Milletvekili Doğan'a Ziyaretçi Akını

Demokratik Toplum Parti (DTP) Genel Başkan Yardımcısı Aysel Tuğluk ve Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Baydemir, dün akşam kalp krizi geçiren eski DEP milletvekili Orhan Doğan'ı tedavi gördüğü Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi (YYÜ) Tıp Fakültesi Araştırma Hastanesi'nde ziyaret etti.

Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesindeki festivalde konuşurken kalp krizi geçiren Orhan Doğan'ın tedavisi, kaldırıldığı Van YYÜ Tıp Fakültesi Araştırma Hastanesi'nde sürüyor. Diyarbakır'da bulunan DTP Genel Başkan Yardımcısı Aysel Tuğluk ve Diyarbakır Belediye Başkanı Osman Baydemir, bugün akşam saatlerinde Van'a gelerek Doğan'ı ziyaret etti ve ailesine geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Tuğluk ve Baydemir, Doğan'ın tedavi gördüğü Kardiyoloji Bölümü'ne çıkarak sağlık durumu hakkında doktorlardan bilgi aldıktan

sonra dışarıda bekleyen kalabalığın yanına indi. Burada basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Diyarbakır Belediye Başkanı Osman Baydemir, çok üzgün olduklarını, yüreklerinin incindiğini söyledi. Baydemir, umutlu olduklarını, sevgili dostları Doğan'ın çok badireler atlattığını belirterek, "İnşallah bunu da atlatacağız. Şu anda doktorlar sağolsunlar ellerinden gelen bütün çabayı ortaya koyuyorlar. Halkımıza da içtenlikle teşekkür ediyorum, hep beraber dua ediyoruz, inşallah atlatacağız" dedi.

(ŞAK-MET-OK-Y)