İddaa Rakipbul Konya Ligi

İddaa Rakipbul Konya Ligi

Özel Medline Konya Hastanesi'nin güvencesinde.

İddaa Rakipbul Konya Ligi

Sağlık alanında toplumu bilinçlendirmeyi amaç edinen Özel Medline Konya Hastanesi, sağlıklı yaşamın en önemli unsurlarından biri olan spora destek olmaya devam ediyor. Bu doğrultuda işbirlikleri gerçekleştiren Özel Medline Konya Hastanesi, Türkiye'nin en büyük halı saha ligi olan iddaa Rakipbul Ligi'nde Konyalı oyunculara sağlık sponsoru oldu. Gelişen teknolojiyi yakından takip eden doktorları ile hizmet veren Özel Medline Konya Hastanesi, halı saha maçlarında da sporcuların yanında olacak.

7.000'in üstünde takım sayısı ve 70.000'in üstünde oyuncu profiliyle, sektörünün lideri iddaa Rakipbul Konya Ligi ailesine Özel Medline Konya Hastanesi de katıldı. İşbirliği kapsamında; sporcuların tüm sağlık sorunları ile birlikte sakatlanmalarda kullanılacak tüm ilk yardım malzemeleri de Özel Medline Konya Hastanesi tarafından karşılanıyor olacak. Aynı zamanda Özel Medline Konya Hastanesi Play-Off maçlarında ambulans desteği de sunacak.

Özel Medline Konya Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Prof. Dr. Mustafa Yel, "spor yaralanmalarının sporcuların çok sık karşılaşabildikleri tehlikeli bir durumdur. Bu yaralanmalarda yapılacak profesyonel bir müdahale kişinin sağlığına tekrar kavuşabilmesi için önemlidir. Biz de Medline Konya Hastanesi Ortopedi Ve Travmatoloji ekibi olarakİddaaRakipbul Konya oyuncularına her türlü müdahale için hazırız. Tüm oyunculara ve takımlara şimdiden başarılar diliyorum" dedi.

Oyuncuların aileleri de unutulmadı!

Özel Medline Konya Hastanesi'nin iddaa Rakipbul Konya Ligi ile gerçekleştirmiş olduğu işbirliği, oyuncuların yanında ailelerinin de sağlık hizmetlerinden indirimli olarak faydalanmalarını sağlıyor.

Türkiye Final'inde, Konya'yı temsil eden Şahin Gençlik takım oyuncusu Hasan Tan, "Sonuçta futbol oynuyoruz, bugüne kadar bir sakatlık yaşamamış olsam da, tedbirli olmak her zaman iyidir, anlaşmanın ligin seviyesini daha da ileri götüreceğini düşünüyorum." İfadelerini kullandı.

Özel Medline Konya Hastanesi Kurumsal Hizmetler Uzmanı Ahmet Mümtaz Birpınar:"Sağlıklı bir yaşam için sporun önemi azımsanamayacak kadar çoktur. Sunduğumuz hizmetlerin yanında kişilerin sağlık alanında farkındalıklarını artırmayı da amaçlayan Özel Medline Konya Hastanesi olarak spora ve sporculara hizmet vermekten büyük mutluluk duyuyoruz. Bu anlamda gerçekleştirmiş olduğumuz işbirliğinin herkes için hayırlı olmasını diliyoruz." şeklinde konuştu.