IBS Şubat Ayı Programları Birbirinden Farklı - Haberler
Haberi Paylaş

IBS Şubat Ayı Programları Birbirinden Farklı

Bültenler - Haberler | Güncel
IBS Şubat Ayı Programları Birbirinden Farklı

Istanbul Business School Şubat ayında günümüzün iş trendlerine uyumlu eğitim alternatifleri sunuyor.

Yeni dünya profesyonellerine iş dünyası eğitimleri veren yeni nesil eğitim şirketi olan Istanbul Business School (IBS) Şubat ayında yine birbirinden değerli eğitim programları ile farklılık yaratıyor.

IBS'nin Şubat ayı eğitim programları şu şekildedir; Stratejik Pazarlama, Satış, Sosyal Medya, Lüks Marka Yönetimi, Google Adwords.

Istanbul Business School (IBS) eğitim kadrosuyla da fark yaratıyor. Sektörlerin yöneticilerinden oluşan eğitim gönüllüsü olan eğitmen kadrosu ile Şubat ayı eğitimleri çok daha özel olacak… Eğitimcilerimiz: Emre Demir- Denizbank, Necati Dağtekin-DHL Worldwide Express, Hakan Gündoğar-Pegasoft Business Software, Hakan Okay-Kopaş Kozmetik, Atakan Özdemir-Novartis Aşıları Türkiye, Akın Aksekili-Novo Nordisk, Olcay Arıcan-Peugeot, Devrim Ersöz-Akademic Trend, Tuğba Şişik-Adobesystems, Mete Konuralp-Tesa, Derya Dizdar-Teksüt, Serpil Çoker-Darty Türkiye, Evren Aksoy-Shell Sa Marketing, Cem Ağaoğlu-PepsiCo, Bahadır Tomaç-The Nielsen Company, Tolga Ünvan-Coca Cola Türkiye, Ahmet Hazım Topçuoğlu-Reckitt Benckiser, Sibel Demirel-3M, Bilgi Üniversitesi, Sevgi Zülfikar-7 P Think Tank Group, Fatih Akgül- Bentego, Melis Keşan-Türkcell, Cem Kütük-Yıldız Holding, Samet Ensar Sarı-Dekatlon Buzz, Erhan Adsan- Digital Youth, Emre Rüşvanlı-Redbull, Caner Yörükoğlu-Decode, Tuncay Yavuz-OMD, Bora Akman-DBI, Hakan Arslan-D.DAY, Ömer Enis Şen-Teknokrasi, Lara Akış Baruh-Wanda Digital, Onur Cengiz-Mavi Jeans, Ali Güracar-4129, Ömer Sarıkaya-Decode, Ayşegül Temel-Vakko Home, Başak Demiryumruk-Mercedes Benz, Pınar Çelikel-Instyle, Elif Tunçyürek-SEM, Orhan Gönen-Gatrium, M. Vahit İpekçi-Cefic Jestiyon AVM Yönetim Ltd Şti, Bihter Koray Ayyıldız-Rotap Saat, Emel Göker-Happy People Project, Cem Eriç-Kanyon, Pınar Kılıç-Kubix.

Istanbul Business School (IBS) Bilgi, Yenilikçilik, İlham ve Mükemmeliyetçilik değerleri ile eğitime farklı bir bakış açısı kazandırıyor.

IBS Genel Müdürü Yeliz KUM IBS ile ilgili olarak ;Biz Istanbul Business School olarak sıradan bir eğitim şirketinin ötesinde kişilerin hayatlarına dokunduğumuzu düşünüyoruz. Onlara aslında iş hayatında ya da özel hayatlarında başarılı ve mutlu olmanın zor olmadığını, doğru adımlar attıklarında kendilerine biraz daha güvendiklerin de bu hedefe ulaşabileceklerini gösteriyoruz. Bu sanırım benim ve ekibimin en büyük motivasyon kaynağı dedi.

Istanbul Business School (IBS) eğitimleri eğitim verdiği yerlerde eğitim konseptine göre farklılık göstermektedir. Hilton ParkSA, eğitim esnasında konforu da yakalayabileceğiniz özel bir mekan, Youth Republic ofisi yeni nesil reklamcıların yaratıcılıklarını tetikleyen bir gençlik ajansı, Urban Station-Türkiye'de ilk ofis-cafe konseptli inovatif bir mekan, lüksün kalbinin attığı Nişantaşı'nda bulunan The Sofa Hotel size özel bir atmosfer yaşama fırsatını sunacak.

Istanbul Business School (IBS)'de aldığınız program bitse de ilişkiniz bitmiyor. Eğitim sonrası katılımcılara çok özel ve sadece IBS'de olan bir uygulamaları hem de ücretsiz sunuyor:

İş Mentorluğu uygulaması sayesinde iş hayatına geri döndükten sonra da profesyonel destek alabileceğiniz bir uzman yalnızca bir telefon uzağınızda olacak.

Hızlı Networking'te ise kısa zamanda sonuç odaklı ve etkili bir şekilde büyük bir grubun birbirini tanımasını ve ilişkilerini güçlendirmesini amaçlıyor.

Bültenler - Son Dakika Haberleri
500