İbrahim Tatlıses eleştirilerin ardından yeniden imaj değiştirdi

İbrahim Tatlıses eleştirilerin ardından yeniden imaj değiştirdi

Haberler.com - Haberler | Magazin

'İbo Show' programı ile 9 yıl sonra sevenleriyle buluşan İbrahim Tatlıses, yine imaj değiştirdi. Geçtiğimiz günlerde saç rengi yüzünden sosyal medyanın diline düşen ve "Boya saçımda fazla kaldı" açıklaması yapan İbrahim Tatlıses, bu kez de saçlarını ve bıyığını beyaza boyattı.

Ekrana döndüğü günden beri ilgiyle takip edilen İbo Show'un 13 Mart Cumartesi ekrana gelen yeni bölümünde, ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses'in yeni imajı programa damga vurdu. 69 yaşındaki sanatçının saçlarındaki ve bıyığındaki değişim dikkat çekti.

ÖNCEKİ DEĞİŞİMİ ÇOK KONUŞULMUŞTU

'İbo Show'un 20 Şubat günü ekrana gelen 14'üncü bölümünde, sunucu İbrahim Tatlıses'in yeni imajı çok konuşulmuştu. Saç bıyığını siyaha boyatan Tatlıses, estetik iddialarıyla ilgili,"Ne botoks, ne saç ektirme. Hepsi uydurma. Ben şimdiye kadar neysem yine oyum. Merak etmeyin; İbo sizin İbo'nuz, değişmez. Saçımın renginin koyu görünmesi boyanın fazla saçımda kalması sonucudur" ifadelerini kullanmıştı.

İbrahim Tatlıses yine imaj değiştirdi

SAÇLARINI VE BIYIKLARINI BEYAZA BOYATTI

Yeni imajı ve saç rengi yüzünden sosyal medyanın diline düşen İbrahim Tatlıses tekrar imaj değişikliğine gitti. Koyu siyah saçlarını ve bıyıklarını beyaza boyatan Tatlıses'in eleştirilen halinden eser kalmadığı görüldü.

İbrahim Tatlıses yine imaj değiştirdi
İbrahim Tatlıses eleştirilerin ardından yeniden imaj değiştirdi
Haber Yorumları (28)
MEHMET: Yaşının adamı degil
CANER: imparatora ne yapsa yakışır helal olsun. .
ALİ DÜRÜST: halis özkahya, Ümit öztürk, abdulkadir bitigen, mete kalkavan bu hakemler şike yapıyor. şikecidirler emirleri mhkden almazlar, yönetiği maçları izleyin şike yapıyorlar, devletin birimleride bu işin içinde birileri bu şikecilere el atsın artık
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title