'Hep Yek 2'nin Afişi Görücüye Çıktı - Haberler
Haberi Paylaş

'Hep Yek 2'nin Afişi Görücüye Çıktı

Bültenler - Kültür Sanat
 - Güncelleme:
'Hep Yek 2'nin Afişi Görücüye Çıktı

HEP YEK 2 "Bir mutlu günümüz olmadı seninle" diyerek güldürmeye devam edecek…


Geçtiğimiz yıl izleyicinin büyük ilgisini gören 'Hep Yek'in devam filmi olan 'Hep Yek 2'nin afişi yayınlandı…

İlk filmiyle izleyiciye kahkaha tufanı yaşatan Hep Yek'in devam filmi 'Hep Yek 2'nin afişi filmin sosyal medya hesabından izleyicisi ile buluştu. Sinemamızda avantür komedi türünün en iyi örneklerinden biri olan HEP YEK 2'nin yıldızlar kadrosunda yer alan tüm oyuncular afişte yerini aldı. Yönetmenliğini Orçun Benli'nin üstlendiği, senaryo ekibinde Bilal Kalyoncu, Orçun Benli ve Şükrü Üçpınar'ın yer aldığı 'Hep Yek 2' 13 Ocak'ta vizyona girecek. Devam filmi için tekrar kamera karşısına geçen Gürkan Uygun, Gökhan Yıkılkan, Tuna Orhan ve Ulaş İnan Torun'a yeni filmde, Kolpaçino serisiyle izleyicinin gönlünde taht kurmuş Ali Çatalbaş, internet Fenomeni Erdağ Yenel, Deniz Uğur, Cenk Ertan, Nihan Balyalı ve Yeşilçam emekçilerinden İhsan Gedik, Çoşkun Göğen gibi efsane isimler eklendi.

"Bir mutlu günümüz olmadı seninle" mottosu ile seyirci karşısına çıkacak 'HEP YEK 2',13 Ocak'ta The Moments Entertaintment dağıtım şirketi ile vizyona girmeye hazırlanıyor.

HEP YEK 2 GENEL BİLGİLER

Yönetmen: Orçun Benli

Senaryo: Şükrü Üçpınar, Bilal Kalyoncu, Orçun Benli

Oyuncular: Gökhan Yıkılkan, İnan Ulaş Torun, Gürkan Uygun, Tuna Orhan, Deniz Uğur, Ali Çatalbaş, Cenk Ertan, Ali Keçeli, Erdağ Yenel, Sefa Zengin, Nihan Balyalı, Coşkun Göğen

KONU: Hep Yek 2'de macera ilk filmde kaldığı yerden devam ediyor. Gürkan (Gökhan Yıkılkan) ile Altan (İnan Ulaş Torun), Cevat Bakır'ın (Gürkan Uygun) eline düşmüştür. İlk filmde kendisine kazık atan Şahin'i öldüren Cevat Bakır, Şahin'in suç ortakları Altan ile Gürkan'ın canını Şahin'in cesedini ortadan kaldırmaları şartıyla bağışlar. Ancak iki kafadar bu işi de ellerine yüzlerine bulaştırdıklarından; başlarına ilk filmde olduğu gibi onlarca bela açıp, peşlerine memleketin en psikopat adamlarını takmayı başarırlar.

Bültenler - Kültür Sanat

İnan Ulaş Torun, Gürkan Uygun, Orçun Benli, Üçpınar, Kültür Sanat, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title