Hasan Çiftçi Haberleri

Hasan Çiftçi haber, Hasan Çiftçi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hasan Çiftçi 22.5.2020
Selçuklu Belediyesi'nden Kovid-19 süresince özveriyle çalışan kurumlara teşekkür paketi
Açıklamada ifadesine yer verilen Pekyatırmacı, sağlık çalışanlarının gösterdikleri özverili çalışmanın karşılığının asla ödenemeyeceğini vurgulayarak, şunları kaydetti: "Salgın ülkemizde ilk olarak ortaya çıktığında Cumhurbaşkanımız ve Sağlık Bakanımızın önderliğinde süreç çok iyi organize edildi akabinde ilgili kurumların eşsiz iş birliği ile ortaya çıkan başarı tablosu tüm dünyaya örnek olacak nitelikte. Tüm sağlık, jandarma, emniyet, vefa destek grubu ve kaymakamlık çalışanlarımız bu süreçte ellerinden gelenin çok daha fazlasını yaparak kahramanlık göstermiştir. Bu çalışanlarımız yeri geldiğinde uykusuz kalarak ve bu süreçte ailelerini göremeden çalıştılar. Bu konuda onlara minnettarız. Ben buradaki sağlık çalışanlarımızın nezdinde tüm sağlık çalışanlarımıza tekrar teşekkür ediyorum. Yaptıklarınızın karşılığı asla ödenmez." Açıklamada ziyaretle ilgili "Pekyatırmacı, ziyaretin sonunda sağlık çalışanlarını temsilen gelen sağlık personeline hediye takdiminde bulundu. Konya İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Mehmet Koç'un makamında gerçekleşen ziyarette Konya İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Hasan Çiftçi ve tüm sağlık çalışanlarını temsilen gelen sağlık personeli de yer aldı.
Hasan Çiftçi 23.4.2020
Mersin'de yörük ailesi, yaşadıkları çadırın önünde 23 Nisan'ı kutladı
Kuskan Mahallesi'nde yaşayan Hasan Çiftçi, eşi ve çocuklarıyla 23 Nisan dolayısıyla çadırlarına Türk bayrağı astı.
Hasan Çiftçi 6.4.2020
DHA YURT BÜLTENİ- 9
-Maskelerden detay -Genel görüntüler Haber-Kamera: Oğuzhan KILIÇ/KÜTAHYA,- ===================== Doktor çifte 'evi boşalt' ihtarına tepki   ANTALYA'da, koronavirüsle mücadelede görev alan doktor çift Emre ve Sibel Karadeniz'e, ev sahibi Hasan Çiftçi tarafından 'Evi boşaltın' ihtarnamesi gönderildi.
Hasan Çiftçi 18.12.2019
1.Uluslararası Malatya Gastronomi Ve Kültür Kongresi 20-22 Aralık'ta
BELEDİYE BAŞKANI ÇINAR, KONGRENİN ONURSAL BAŞKANLIĞINI YAPACAK Onursal Başkanlığını Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar'ın yapacağı kongrenin Düzenleme Kurulunda; Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesinden Prof.Dr. Mustafa Talas, Rusya Bilimler Akademisinden Doç. Dr. Dinara Fardeeva, Malatya İnönü Üniversitesinden Dr.Hülya Bingöl ile Şanlıurfa Harran Üniversitesinden Dr.Hasan Çiftçi yer alıyor.
Hasan Çiftçi 26.9.2019
Nevşehir'de 564 kişi okullarda istihdam edilecek
Kuraya katılanlardan Emrah Beyazıt, önceki yıllarda kurada ismi çıktığını, bu yıl yeniden başvurduğunu ve umutlu olduğunu söyledi. Beyazıt, "Her yıl müracaat ediyorum. 4 yıldır ildeki çeşitli okullarda çalıştım, bu yıl adım yeniden çıksın diye umutla bekliyorum." dedi. Kura çekilişinin yapıldığı salona kucağında çocuğu ile gelen Hasan Çiftçi de müracaatını yaptığını, heyecanla salona geldiğini belirtti.
Hasan Çiftçi 10.9.2019
Bingöl'de fidan dikim toplantısı
Bingöl Valisi Kadir Ekinci Başkanlığında İl Özel İdaresinde gerçekleştirilen toplantıya 49. Komando Tugay Komutanı Vekili Topçu Albay Ali Olcay Küçüktepe, Belediye Başkan Vekili Ahmet Altunhan, Vali Yardımcısı Yusuf Gemici, Bingöl Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hasan Çiftçi ile Elazığ Orman Bölge Müdür Yardımcısı Halim Özdemir de katıldı.
Hasan Çiftçi 17.6.2019
BÜ, 18 bölüm için 660 kontenjan ayırdı
Çapak, şunları kaydetti: "Bölgesel Kalkınma Odaklı Misyon Farklılaşması ve İhtisaslaşması Projesi kapsamında Tarım ve Havza Bazlı Kalkınma alanında pilot üniversite seçilerek bölgesel kalkınma alanında toplumsal faydaya dönük bilim üreten, ürettiği projelerle topluma dokunan üniversitemiz, Bingöl'e ve bölgeye katkı sunmak için çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Gerek fiziki açıdan gerekse akademik düzeyde yaptığımız çalışmalarla üniversitemizi geliştirmeye gayret gösteriyoruz. Son olarak mimarlık, bilgisayar mühendisliği, ağız ve diş sağlığı programı, diş protez teknolojisi programı, ilk ve acil yardım programı gibi 18 mevcut programa yeni öğrenci alımı başvurumuz YÖK tarafından onaylandı. İlk defa öğrenci alacak bu programlarımızla daha güçlü bir üniversite olacağız. Şehrimize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum." Toplantıya, Rektör yardımcıları Prof. Dr. Hasan Çiftçi, Prof.
Hasan Çiftçi 28.1.2019
Spor Dağcılar Kış Eğitimi İçin Zigana Dağı'nda Kamp Kurdu
10 KİŞİ ÖLMÜŞTÜ Olay, Gümüşhane'nin Torul İlçesi sınırlarındaki Zigana Dağı'nda, 25 Ocak 2009 tarihinde meydana geldi. Çığ felaketinde Hüsniye Sarıbıyık, Hasan Ali İsaoğlu, Burçak Sevim, Hüseyin Karaosmanoğlu, Erhan Terzi, Dursun İnan, Özlem Timurcuoğlu, Gülhanım Piyale, Yasemin Aktaş ve Davut Akdeniz yaşamını yitirdi, Rahmi Keleş, Yonca Yılmaz ve Emel Şimşek yaralandı. Elmas Aykaç, Ural Ayar, Hasan Anahar ve Hasan Çiftçi ise olaydan yara almadan kurtuldu.
Hasan Çiftçi 12.7.2018
Yangının Dumanı 9 Büyükbaşı Telef Etti
Alınan bilgiye göre, Karakoçan'ın Bahçecik köyünde yaşayan Hasan Çiftçi'ye ait samanlıkta yangın çıktı.
Hasan Çiftçi: Neü'de Geleneksel İftar ProgramıHasan Çiftçi 27.5.2018
Hasan Çiftçi: Harameyn Fotoğraf Sergisi AçıldıHasan Çiftçi 16.5.2018
Hasan Çiftçi 15.5.2018
Bingöl Bağımlılıkla Mücadele İl Koordinasyon Toplantısı
Valilik toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya, Vali Mantı'nın yanı sıra Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Koç, Bingöl Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hasan Çiftçi, Vali Yardımcısı Tunahan Çil ve ilgili kurum amirleri katıldı.
Hasan Çiftçi: Sobe'de Otizm Günü EtkinliğiHasan Çiftçi 2.4.2018
Hasan Çiftçi 27.3.2018
14 Yılda Çok Güzel Bir Konya Öyküsü Yazdık
AK Parti Konya İl Başkanvekili Hasan Çiftçi, "Her köye kanalizasyon yapma aşamasına gelmişiz.
Hasan Çiftçi 19.3.2018
Konya Kitap Günleri Açıldı
Açılışa İl Emniyet Müdürü Şükrü Yaman, AK Parti Konya İl Başkanvekili Hasan Çiftçi, yazarlar, gazeteciler ve çok sayıda kitapsever katıldı.
Hasan Çiftçi 5.3.2018
AK Parti Konya Milletvekili Erdoğan Açıklaması
Binlerce terörist etkisiz hale getirilip, köyler, tepeler, beldeler bir bir ele geçirilir ve Afrin bir hilal gibi kuşatılırken hedefe her gün biraz daha yaklaşıldığını dile getiren Erdoğan, şöyle devam etti: "Düğüne gidiyoruz diyerek vatanımızı korumaya, bölgeye huzur getirmeye giden vatan evlatlarımızdan şehadet şerbetini içen kahramanlarımıza rahmet, yaralı gazilerimize acil şifalar diliyorum. Allah güçlerini artırsın, muvaffak ve muzaffer olacağımız günleri tez vakitte nasip eylesin. Ülkemizi olan tehditleri, her nerede ve her kim olursa olsun, canları pahasına yok etmeye yeminli olan şehitlerimize borcumuz var, daha çok çalışmalı ve ülkemizi en iyi yerlere getirebilmek için elimizden gelenin daha fazlasını yapmalıyız." Erdoğan, partilerinin 6. Olağan Konya İl Kongresinin büyük bir coşku ile yapıldığını da belirterek, şunları kaydetti: "Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım'ın teşrifleriyle bir bayram havasında ve büyük bir coşku içinde 6. Olağan İl Kongremizi icra ettik. Teşkilatımız, şehrimiz, ülkemiz ve milletimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum. Hasan Angı Başkanımıza ve yönetim kurulu üyelerimize muvaffakiyetler temenni ediyorum. Kuruluşundan bugüne kadar teşkilatlarımızda görev üstlenmiş tüm dava arkadaşlarımıza da şükranlarımızı sunuyorum. AK Parti, ilk günkü sevgi, bağlılık ve aşkla çalışanların, davasına sahip çıkanların partisidir." Erdoğan'a basın toplantısında, AK Parti İl Yönetim Kurulu üyeleri Hasan Çiftçi ve Ayşe Hümeyra Eldek eşlik etti.
Hasan Çiftçi 19.12.2017
Birecik Myo'da Habercilik Semineri
Seminerin ardından Birecik Meslek Yüksek Okulu Öğretim Görevlisi Yrd. Doç. Doktor Hasan Çiftçi, gazeteci Darıcı'ya plaket takdim etti.
Hasan Çiftçi 11.9.2017
Osmaniye'deki Kaza
Yaralanan Elif Ükünç (12), İbrahim Ükünç (10), Necla Ükünç (40), Serhat Çiftçi (7), Fuat Çiftçi (39), Hasan Çiftçi (12) ve Necla Çiftçi (35) kentteki hastanelere kaldırıldı.
Hasan Çiftçi 18.7.2017
Bü'de "15 Temmuz" Paneli
Soru cevap şeklinde devam eden panele, Bingöl Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Hakan Olgun, Rektör Prof. Dr. Hasan Çiftçi ve öğretim görevlileri katıldı.
Hasan Çiftçi 4.6.2017
Şanlıurfa'dan Kısa Kısa
Harran Üniversitesi (HRÜ) Birecik Meslek Yüksekokulu öğretim görevlileri Hasan Çiftçi, Serkan Korkmaz ve Sultan Belli, ilçe merkezindeki liseleri dolaşarak son sınıfta eğitim gören öğrencilere bilinçli tercih konusunda bilgiler verdi.
123
Şu an buradasınız: Hasan Çiftçi Haberleri | Hasan Çiftçi Kimdir - Haberler - Hasan Çiftçi haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hasan Çiftçi kimdir, hayatı ve biyografisi. Selçuklu Belediyesi'nden Kovid-19 süresince özveriyle çalışan kurumlara teşekkür paketi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 9.8.2020 21:18:45. #1.15#
title