Hamaney'in danışmanı Laricani, ikinci kez koronavirüse yakalandı

Hamaney'in danışmanı Laricani, ikinci kez koronavirüse yakalandı

Haberler.com - Haberler | Dünya

Koronavirüsü yenen hastalara virüsün tekrar bulaşmayacağı yönündeki söylentiler Ali Laricani'nin ikinci kez koronavirüse yakalanmasıyla çürüdü. İran'ın bir önceki Meclis Başkanı ve İran dini lideri Ayetullah Ali Hamaney'in danışmanı Ali Laricani, yakalandığı virüsten dolayı bir kez daha karantinaya alındı.

İran'da eski Meclis Başkanı ve İran dini lideri Ayetullah Ali Hamaney'in danışmanı olan Ali Laricani'nin 3 ay aradan sonra tekrar yeni tip koronavirüse (Kovid-19) yakalandığı bildirildi.

HASTANEDE KARANTİNAYA ALINDI

Test sonuçları pozitif çıkan Laricani'nin başkent Tahran'da hastaneye kaldırıldığı aktarıldı. Laricani'nin durumunun iyi olduğu ve karantina altında olduğu ifade edildi.

2 NİSAN'DA DA VİRÜSE YAKALANMIŞTI

Eski İran Meclis Başkanı Ali Laricani, 2 Nisan'da koronavirüse yakalanmış ve 24 günlük karantina sürecinin ardından iyileşerek görevinin başına dönmüştü.

GÜNEY KORE'DE YAPILAN ARAŞTIRMA "İMKANSIZ" DEMİŞTİ

İyileşen koronavirüs hastalarına virüsün ikinci kez bulaşıp bulaşmayacağına ilişkin tartışmalar sürerken Güney Kore bu yöndeki araştırmanın sonuçlarını geçtiğimiz aylarda açıklamıştı. Araştırmacılar insanların iki kez koronavirüse yakalanmasının imkansız olduğunu iddia etmişti.

Hamaney'in danışmanı Laricani, ikinci kez koronavirüse yakalandı
Haber Yorumları (7)
EMANET: herkesde farkli olabilir ALLAH korusun şakası yok....tedbir tedbir...
ADAM: Tekrar yakalanmak imkansız değil. Gribe yılda 3 kere yakalanıyoruz sonuçta. Ancak vücutlar tanıyacak ve yıllar içinde grip gibi bir şey olacak. Grip de hayatında ilk kez yakalanan yetişkinler çok ölümcül. Covid hayatımızın parçası olacak. "Baba akşam maça gelemiyorum covid olmuşum haftaya mı ertelesek" hesabı
UZAK YILDIZ: Aptal. Ders çıkarmamış. Umarım tahtalı köye gider.
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title