Haluk Levent paylaştı! Acun Ilıcalı'nın yaptığı bağışlar yerini buldu - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Haluk Levent paylaştı! Acun Ilıcalı'nın yaptığı bağışlar yerini buldu

Haberler.com / Zehra Yaşık - Haberler | Magazin

AHBAP Derneği'nin kurucusu sanatçı Haluk Levent, ülkemizin yaşadığı felaketlerden sonra yaptığı 5 milyon TL'lik bağışla neler yapıldığını açıkladı.

Yaptığı yardımlarla gönülleri fetheden Haluk Levent, yardım faaliyetlerine hız kesmeden devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde SMA hastası çocukların tedavisi için televizyon programı yapacağını söyleyen Levent, derneğe yapılan bağışlarda da oldukça şeffaf.

PAYLAŞTIĞI VİDEO İLE BİLGİ VERDİ

Yapılan yardımları ve bağışçılarını sosyal medya hesabından paylaşan Levent, ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın parasının nereye yardım olarak gittiği bilgisini takipçilerine verdi.

Haluk Levent paylaştı! Acun Ilıcalı'nın yaptığı bağışlar yerini buldu

BİR KISMI YANGIN BÖLGESİNE BİR KISMI SEL BÖLGESİNE GİTTİ

Orman yangınları için pek çok ünlünün bağış yaptığı Levent paylaşımında "Sevgili Acun Ilıcalı'nın 5 milyonluk bağışının 1,5 milyonluk bölümü Fethiye ve Marmaris'e mobilya olarak gönderilmişti. Bugün de 2,5 milyonluk tutar Kastamonu, Abana ve Ayancık'ta sel felaketinden etkilenen ihtiyaç sahiplerinin evlerine kadar teslim ediliyor" dedi. Acun Ilıcalı, yangından zarar gören vatandaşlar için AHBAP Derneği'ne 5 milyon TL'lik yardımda bulunmuştu.

Zehra Yaşık
Magazin editörü Haberler.com - Magazin Haberleri

Haberler.com - Magazin Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (1)
Şahin yılmaz:bulunulduğunuz yere hangi şartlarda ve nasıl geldiğinizi biliyoruz içimizden biri olduğunuz geçmişi unutmayıp ülkeye ve ülkenin insanlarına yaptığınız birçok yardım ve çalışmalarınızı görüyoruz Türkiye nin koca yürekli iki insanı HALUK LEVENT ve ACUN ILICALI ÜLKEMİZİN Gururu Sizlerle iftahar ediyoruz Allah sizi korusun ahiretinizi cennetle mükafatlandırsın inşallah Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title