Advertisement

Halk Oylamasına Doğru

22.03.2017 13:47 | Son Güncelleme: 22.03.2017 13:47
Halk Oylamasına Doğru

TBMM İçişleri Komisyon Başkanı ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç, Afşin'de pazarcı esnaflarıyla bir araya geldi.

TBMM İçişleri Komisyon Başkanı ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç, Afşin'de pazarcı esnaflarıyla bir araya geldi.

Afşin Belediyesi ve AK Parti Afşin İlçe Teşkilatı tarafından Cevlanlıoğlu İbrahim Efendi kapalı semt pazarında düzenlenen kahvaltıda pazarcı esnaflarıyla sohbet eden Güvenç, Afşin'in 16 Nisan'da gerçekleştirilecek halk oylamasına hazır olduğunu söyledi.

Pazarcı esnaflarını tezgahlarında ziyaret ederek, 16 Nisan'da gerçekleştirilecek Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ve Anayasa Değişikliğini anlatan Güvenç, esnaflardan evet sözü aldı.

16 Nisan'da yeni Türkiye'nin inşasına başlanacağını ifade eden Güvenç şöyle konuştu

"Vatandaşlarımızla bir araya geldiğimizde her geçen gün kararsızlık ve bilgi kirliği ortadan kalkıyor ve halkımızın tercihini 'evet'ten yana kullanıyor. Kahramanmaraş'ın ilçeleriyle birlikte 16 Nisan'da rekor kıracağına inanıyorum. Kahramanmaraş yeni bir destan yazacak ve Türkiye'ye örnek bir il olacak, bizleri Ankara'ya eli çok güçlü gönderecek. Bunun için şimdiden bütün hemşerilerimize teşekkür ediyorum."

17 Nisan'da yeni bir Türkiye'ye uyanılacağını söyleyen Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven de, "İlçemiz 16 Nisan'da gerçekleştirilecek halk oylamasında Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ve Anayasa Değişikliğine evet yönünde destek verecek." diye konuştu.

Kaynak: Anadolu Ajansı

Manşet Haberler

title