CELALETTİN GÜVENÇ HABERLERİ

Celalettin Güvenç haber, Celalettin Güvenç son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Celalettin Güvenç

Celalettin Güvenç

Doğum Yeri Kahramanmaraş / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1959

Celalettin Güvenç Kimdir ?

Celalettin Güvenç 1959, Kahramanmaraş doğumlu, Türk bürokrat. 1983 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni bitirdi. Sırasıyla Devrek, Kargı Kaymakam Vekillikleri, Altınözü, Beytüşşebap, Kürtün Kaymakamlıkları, Adıyaman Vali yardımcılığı, Mülkiye Başmüfettişliği, Denizcilik Müsteşar Yardımcılığı ve Erzurum Valililiği yapmıştır.
Biyografinin devamı için tıklayın
Celalettin Güvenç - 12.09.2021
Raketini Kardeşlik İçin Salla Masa Tenisi Turnuvası
Valimiz Ömer Faruk Coşkun, İçişleri Komisyon Başkanı Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç ile birlikte "Sosyal Hayata Uyumun Desteklenmesi Projesi" kapsamında Dünya Bankası, Kahramanmaraş İl Göç İdaresi Müdürlüğü, Kahramanmaraş Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Türk Kızılay'ı...
Celalettin Güvenç - 11.09.2021
Şehit Piyade Uzman Çavuş Ramazan Demir, Dualarla Ebediyete Uğurlandı
Suriye'de İdlib bölgesinde yapılan saldırıda şehit olan Piyade Uzman Çavuş Ramazan Demir, Türkoğlu ilçemizde düzenlenen cenaze töreninin ardından tekbirlerle ebediyete uğurlandı. Türkoğlu Şehitliği'nde düzenlenen törene, Şehidimizi ailesi ve yakınlarının yanı sıra TBMM Grup Başkanvekili ve Kahramanmaraş Milletvekilimiz Sayın Mahir Ünal, Valimiz Ömer Faruk Coşkun, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekillerimiz Celalettin Güvenç, Ahmet Özdemir, Mehmet Cihat Sezal, İmran Kılıç, Habibe Öçal, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Mehmet Emin Terzioğlu, Dünya Etnospor Konfederasyonu Başkanı Bilal Erdoğan, Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Cumhuriyet Başsavcısı İlker Yazıcı, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Mustafa Özdurhan, İl Emniyet Müdür Yardımcı Halil İbrahim Ulubey, İlçe Belediye Başkanları, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, siyasi parti temsilcileri ve vatandaşlarımız katıldı.
Celalettin Güvenç - 29.08.2021
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Sayın Derya Yanık, Kahramanmaraş'ta
Çeşitli temaslarda bulunmak üzere ilimizi ziyaret eden Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Sayın Derya Yanık, İçişleri Komisyon Başkanı ve Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç, Kahramanmaraş Milletvekilleri Ahmet Özdemir, İmran Kılıç, Mehmet Cihat Sezal, Habibe Öçal, Büyükşehir Belediye...
Celalettin Güvenç - 21.08.2021
TBMM Başkanımız Sayın Prof. Dr. Mustafa Şentop, Afşin Güreş Festivali'ne Katıldı
Bir süre müsabakaları izleyen TBMM Başkanı Sayın Şentop, bayrak yürüyüşü ve hediye takdiminin ardından alandan ayrıldı. TBMM Başkanı Sayın Prof. Dr. Mustafa Şentop'a, Valimiz Ömer Faruk Coşkun, İçişleri Komisyon Başkanı Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç, Kahramanmaraş Milletvekilleri Ahmet Özdemir, İmran Kılıç, M.
Celalettin Güvenç - 29.07.2021
TBMM Başkanı Mustafa Şentop Bakü'den ayrıldı
Şentop ile TBMM İdare Amiri, AK Parti Gaziantep Milletvekili ve Türkiye-Pakistan Parlamentolar Arası Dostluk Grubu Başkanı Ali Şahin, AK Parti İstanbul Milletvekili ve Türkiye-Azerbaycan Parlamentolar Arası Dostluk Grubu Başkanı Şamil Ayrım, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili ve TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı Celalettin Güvenç, AK Parti İstanbul Milletvekili ve TBMM Dilekçe Komisyonu Başkanı Mihrimah Belma Satır, AK Parti Ankara Milletvekili Zeynep Yıldız, CHP Bursa Milletvekili Yüksel Özkan, MHP Iğdır Milletvekili Yaşar Karadağ, İYİ Parti Aydın Milletvekili Aydın Adnan Sezgin ve TBMM Genel Sekreteri Mehmet Ali Kumbuzoğlu da İstanbul'a gitti.
Celalettin Güvenç - 21.07.2021
Valiliğimiz Koordinasyonu'nda Geleneksel Bayramlaşma Töreni
Valiliğimiz Koordinasyonu'nda Geleneksel Bayramlaşma TöreniKurban Bayramı'nın ikinci günü Valiliğimiz koordinasyonunda Valilik Bahçesi'nde bayramlaşma töreni gerçekleştirildi. Bayramlaşma törenine, TBMM Grup Başkanvekili ve Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, Valimiz Ömer Faruk Coşkun, İçişleri Komisyonu Başkanı Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri Ahmet Özdemir, İmran Kılıç, Mehmet Cihat Sezal, Habibe Öçal, Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Sefer Aycan, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Emin Mehmet Terzioğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, İlçe Belediye Başkanları, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri, siyasi parti temsilcileri, muhtarlar, sivil toplum kuruluşu ve meslek örgütlerinin temsilcileri, iş insanları ve vatandaşlarımız katıldı.
Celalettin Güvenç - 29.06.2021
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Güngör'den tavukları telef olan kadın girişimciye destek
Güngör, beraberinde TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Habibe Öçal ile Pazarcık ilçesi Kelleş Mahallesi'nde elektrik arızası nedeniyle soğutma fanları bozularak çiftlikteki tavukları telef olan Sevim Demir'i ziyaret etti.
Celalettin Güvenç - 29.06.2021
Sivas'ta Muhsin Yazıcıoğlu Anı Evi törenle açıldı
Ayhan, siyasi kimliğinden daha çok dava adamı olan Yazıcıoğlu'nun her zaman doğruların yanında yer aldığını, milli ve manevi değerleri düstur edindiğini vurgulayarak, şunları kaydetti: "Muhsin Yazıcıoğlu'nun milli ve manevi duruşunun, liderlik vasıflarının, vatanına ve milletine olan sevgisinin, davasına olan samimi bağlılığının özellikle genç nesillerce idrak edilmesi, okunup, izlenip anlaşılması, ardında bıraktığı kıymetli hatıraların her daim hafızalarda yer edinmesi için doğup büyüdüğü bu evin tamamen onarılması, yeniden düzenlenerek ve interaktif uygulamalardan da istifade edilerek Muhsin Yazıcıoğlu Anı Evi olarak sevenlerinin ve tüm halkımızın ziyaretine açılmasının hepimizi ziyadesiyle mutlu ettiğine yürekten inanıyorum." AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç de "Mekanlar, evler onun rütbesini artırmaz ona ihtiyacı yok ama vefa denen şey işte bu, o anlamda yapılan hizmet çok önemli.
Celalettin Güvenç - 22.06.2021
Kahramanmaraş Narlıovası Arazi Toplulaştırma ve Tarla İçi Geliştirme Hizmetleri Projesinde Tapu Dağıtım Töreni Düzenlendi
Devlet Su İşleri Genel MüdürlüğüTapu dağıtım törenine Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç, DSİ Genel Müdür Yardımcımız Faruk Fıratoğlu, Pazarcık Kaymakamı Adil Nas, Pazarcık Belediye Başkanı İbrahim Yılmazcan, kurum amirleri, muhtarlar ve çiftçiler katılım sağladı.
Celalettin Güvenç - 31.03.2021
TBMM Genel Kurulunda "terör" tartışması
"15 Temmuz, FETÖ yapılanması gözümüzün önünde duruyor" Genel Kurulda, TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç, teklifin tümü üzerindeki görüşmelerin ardından milletvekillerinin sorularını yanıtladı.
Celalettin Güvenç - 09.02.2021
Kahramanmaraş milletvekillerinden şehrin düşman işgalinden kurtuluşunun 101. yılı açıklaması
TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç, "Maraş'ın kurtuluşu birçok şehrimize örnek olmuştur, heyecan vermiştir.
Celalettin Güvenç - 20.10.2020
Kahramanmaraş'ta yol çalışmaları sürüyor
Sarıaltun, yol çalışmalarının ardından kaldırım yapımına geçileceğini ifade ederek, verilen hizmetler için başta AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal ve TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı Celalettin Güvenç olmak üzere de emeği geçenlere teşekkür etti.
Celalettin Güvenç - 14.09.2020
AK Parti Afşin İlçe Başkanı İsmail Safi güven tazeledi
Kongreye, TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı Celalettin Güvenç, AK Parti Kahramanmaraş milletvekilleri Mehmet Cihat Sezal, Habibe Öçal, İmran Kılınç, AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Sorgun, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici ile partililer katıldı.
Celalettin Güvenç - 19.08.2020
Kahramanmaraş İl Afet Risk Azaltma Planı Tanıtım Toplantısı
Toplantıya ayrıca İçişleri Bakan Yardımcısı İsmail Çataklı, TBMM İçişleri Komisyon Başkanı Celalettin Güvenç ile kent protokolü katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Celalettin Güvenç Haberleri | Celalettin Güvenç Kimdir - Haberler - Celalettin Güvenç haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Celalettin Güvenç kimdir, hayatı ve biyografisi. Tayvan Milli Günü, Ankara'da kutlandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 25.10.2021 05:42:27. #1.15#

title