CELALETTİN GÜVENÇ HABERLERİ

CELALETTİN GÜVENÇ HABERLERİ

Celalettin Güvenç haber, Celalettin Güvenç son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Celalettin Güvenç

Celalettin Güvenç

Doğum Yeri Kahramanmaraş / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1959 - ...

Celalettin Güvenç Kimdir ?

Celalettin Güvenç 1959, Kahramanmaraş doğumlu, Türk bürokrat. 1983 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni bitirdi. Sırasıyla Devrek, Kargı Kaymakam Vekillikleri, Altınözü, Beytüşşebap, Kürtün Kaymakamlıkları, Adıyaman Vali yardımcılığı, Mülkiye Başmüfettişliği, Denizcilik Müsteşar Yardımcılığı ve Erzurum Valililiği yapmıştır.
Biyografinin devamı için tıklayın
Celalettin Güvenç - Dün
Kahramanmaraş'ta yol çalışmaları sürüyor
Sarıaltun, yol çalışmalarının ardından kaldırım yapımına geçileceğini ifade ederek, verilen hizmetler için başta AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal ve TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı Celalettin Güvenç olmak üzere de emeği geçenlere teşekkür etti.
Celalettin Güvenç - 14.9.2020
AK Parti Afşin İlçe Başkanı İsmail Safi güven tazeledi
Kongreye, TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı Celalettin Güvenç, AK Parti Kahramanmaraş milletvekilleri Mehmet Cihat Sezal, Habibe Öçal, İmran Kılınç, AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Sorgun, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici ile partililer katıldı.
Celalettin Güvenç - 19.8.2020
Kahramanmaraş İl Afet Risk Azaltma Planı Tanıtım Toplantısı
Toplantıya ayrıca İçişleri Bakan Yardımcısı İsmail Çataklı, TBMM İçişleri Komisyon Başkanı Celalettin Güvenç ile kent protokolü katıldı.
Celalettin Güvenç - 16.7.2020
TBMM Komisyonlarda görev dağılımları belli oldu
İçişleri Komisyonu: Başkan AK Parti Kahramanmaraş milletvekili Celalettin Güvenç, Başkanvekili AK parti Gaziantep milletvekili Sermet Atay, Sözcü AK Parti İstanbul milletvekili Alev Dedegil, Katip AK Parti Gaziantep milletvekili Müslüm Yüksel.
Celalettin Güvenç - 25.6.2020
Güvenlik soruşturmasına ilişkin kanun teklifi komisyonda
Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç başkanlığında toplanan Komisyonda, İçişleri Bakanlığını temsilen Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy ile Bakanlık bürokratları hazır bulundu.
Celalettin Güvenç - 24.6.2020
Güvenlik soruşturmasına ilişkin kanun teklifi komisyonda
İçişleri Komisyonu Başkanı Celalettin Güvenç, teklifin 6.
Celalettin Güvenç - 24.6.2020
Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasına ilişkin kanun teklifi komisyonda
Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç başkanlığında toplanan komisyonda, İçişleri Bakanlığını temsilen Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy ile bakanlık bürokratları hazır bulundu.
Celalettin Güvenç - 21.6.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 1
Mehmet ve Fadıma Kahya çiftinin 4 çocuğundan tek oğlu olan şehit Ömer Kahya'nın cenazesi, hastane morgundan alındıktan sonra helallik için baba ocağına götürüldü. Şehidin naaşı daha sonra Hacı Ahmet Mezarlığı'na getirildi. Burada düzenlenen törene; şehidin ailesi, Kahramanmaraş Valisi Ömer Faruk Coşkun, Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı İhsan Selim Baydaş, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı ve AK Parti Milletvekili Celalettin Güvenç, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri Ahmet Özdemir, Mehmet Cihat Sezal, İmran Kılıç, Garnizon Komutanı Albay Mehmet Emin Terzioğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, askeri ve mülki erkan ile vatandaşlar katıldı.
Celalettin Güvenç - 8.6.2020
AK Parti Kahramanmaraş milletvekilleri yurt inşaatında incelemelerde bulundu
AK Parti Kahramanmaraş milletvekilleri Celalettin Güvenç, İmran Kılıç ve Mehmet Cihat Sezal ile AK Parti İl Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici, 1500 yatak kapasiteli yüksek öğrenim yurdu inşaatında incelemelerde bulundu.
Celalettin Güvenç - 4.3.2020
Macaristan-Türkiye Dostluk Grubu Meclisteki temaslarını sürdürüyor
TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç, AB'nin Suriyeli sığınmacılar konusunda yanlış yolda olduğunu belirterek, "Türkiye ile beraber çalışmak AB'nin lehine ve Türkiye buna hazır." dedi.
Celalettin Güvenç - 29.2.2020
İdlib şehidi Uzman Onbaşı Ahmet Saygılı Kahramanmaraş'ta son yolculuğuna uğurlandı
Törene şehidin ailesi ve yakınları, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ünal'ın yanı sıra Vali Vahdettin Özkan, Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, 20. Zırhlı Tugay Komutanı Tuğgeneral Oktay Ağbuba, AK Parti Kahramanmaraş milletvekilleri Ahmet Özdemir, Celalettin Güvenç, Habibe Öçal, Mehmet Cihat Sezal ve İmran Kılıç, MHP Milletvekili Sefer Aycan, CHP Milletvekili Ali Öztunç, Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı İhsan Selim Baydaş, Türkoğlu Kaymakamı Gürbüz Saltaş, Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, Cumhuriyet Başsavcısı İlker Yazıcı, ilçe belediye başkanları, siyasi partilerin il başkanları, yetkililer, gaziler ve vatandaşlar katıldı.
Celalettin Güvenç - 8.2.2020
Erbaş: Kur'an kurslarımız, şeytandan korunmuş bölgelerdir
TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri İmran Kılıç, Habibe Öçal, Pazarcık Kaymakamı Dr.
Celalettin Güvenç - 8.2.2020
Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş Kahramanmaraş'ta vatandaşlarla buluştu
Başkan Erbaş, şöyle devam etti: "Biz nasıl ki 100 sene önce Kahramanmaraş'ı 'kahraman' şehir haline getiren o yüce insanları, onların ruhlarına okuduğumuz Kur'an'ı nasıl gönderiyorsak sizler de benim Sarıkamış'ta gazi olan iki dedeme dualarınızda yer veriyorsunuzdur. Çanakkale'de, Anadolu'nun her yerinden, Yemen'den, Bakü'den, Azerbaycan'dan, Kosova'dan, Suriye'nin çeşitli illerinden, orada şehitler var. İşte biz böyleyiz. Irkı ve etnik kökeni ne olursa olsun, memleketi, meşrebi, düşüncesi ne olursa olsun biriz beraberiz. Bu birliğimizi ve beraberliğimizi ilelebet sürdüreceğiz. İnancımızla, muhabbetimizle, sevgimizle, saygımızla vatanımıza, bayrağımıza, ezanımıza bağlılığımızla milletimizin bu yüceliğini ilelebet devam ettireceğiz." TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı Celalettin Güvenç, İl Müftüsü Celal Sürgeç, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri Habibe Öçal ile İmran Kılıç'ın da katıldığı programda Erbaş, vatandaşlarla sohbet etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Celalettin Güvenç Haberleri | Celalettin Güvenç Kimdir - Haberler - Celalettin Güvenç haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Celalettin Güvenç kimdir, hayatı ve biyografisi. Kahramanmaraş'ta yol çalışmaları sürüyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 21.10.2020 12:04:06. #1.14#
title