Hakan Sabancı Askerlik Öncesi Saçlarını Kestirdi

Hakan Sabancı Askerlik Öncesi Saçlarını Kestirdi

Son dönemde çapkınlık haberleriyle gündemden düşmeyen Hakan Sabancı, askerlik öncesi saçlarını kestirdiği anları sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

Çapkınlık haberleriyle gündemden düşmeyen Hakan Sabancı, askerlik öncesi saçlarını kestirdiği anları sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

"SABANCI'NIN ASKER ARKADAŞI OLMAK VARDI"

Hakan Sabancı, sosyal medya hesabından paylaştığı videoya "O şimdi asker" notunu ekledi. Sabancı'nın videosunu kendi sosyal medya hesabından paylaşan bir takipçisi, "Şimdi gidip Hakan Sabancı'nın asker arkadaşı olmak vardı." yorumunu yaptı. Başka bir takipçisi ise, "21 gün askerlik yapıp bu kadar şov yapmak hiç hoş değil." yorumunu yaptı.

"KIZLARIN TRİBİNE GELEMİYORUM"

Hakan Sabancı, geçtiğimiz günlerde "Kızların tribine gelemiyorum" tribine gelemiyorum açıklamasıyla çok konuşulmuştu. Sabancı, "İlişkilerimde yalandan hiç hoşlanmam. Kızlarda bir trip atma eğilimi var. Buna hiç gelemiyorum. Konuşularak çözülemeyecek hiçbir konu yok bence. Güler yüzlü, samimi ve esprili kızlardan hoşlanırım."ifadelerini kullanmıştı.

YORUMLAR
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.