Hakan Ateş Haberleri

Hakan Ateş haber, Hakan Ateş son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hakan Ateş - 12.01.2021
DenizBank, Türk edebiyatının sesli öykülerini ücretsiz dijital erişime açtı
"Başlı başına sanat hazinesi olan projenin herkese ulaşmasını arzu ediyoruz" Açıklamada görüşlerine yer verilen DenizBank Genel Müdürü Hakan Ateş, 13 yıl önce mevcut kültür sanat ürünlerinden farklı olan, içeriği ve kapsamıyla kalıcı bir çalışma için yola koyulduklarını belirterek, şu değerlendirmede bulundu: "Kültür ve sanat ile gönül bağımız kurulduğumuz ilk döneme dayanıyor.
Hakan Ateş - 22.12.2020
Son dakika haberi | DenizBank Genel Müdürü Ateş ile "Bankacılık Söyleşileri" Açıklaması
Son dakika haberler... DenizBank Genel Müdürü Hakan Ateş, 2021 yılında ekonominin yüzde 3-4 aralığında büyüyebileceğini, bankacılık sektörünün TL kredi büyümesinin yüzde 13-15 seviyesinde olabileceğini belirterek, bankaların önceliğinin artan karşılıklar ve azalan gelirlerle mücadele olacağını söyledi.
Hakan Ateş - 10.12.2020
Wtech Akademi mezuniyet töreni online platformda gerçekleştirildi
Teknolojide Kadın Derneği (Wtech) Danışma Kurulu Üyesi ve DenizBank Genel Müdürü Hakan Ateş, "DenizBank olarak eğitim programlarımızın da temelini oluşturan dijital dönüşüm konusunu hep 'olmak ya da olmamak' gibi gördük, meseleye böyle baktık.
Hakan Ateş - 07.12.2020
DenizBank yüzde 115 yenileme oranıyla 780 milyon dolar sendikasyon kredisi sağladı
Açıklamada görüşlerine yer verilen DenizBank Genel Müdürü Hakan Ateş, yüksek yenileme oranı ile yılın ikinci yarısında sendikasyon kredisi miktarını en fazla artıran banka olduklarına dikkat çekerek, şunları kaydetti: "2019 yılında bir Türk bankası tarafından sağlanan en büyük taze finansmana imza atmıştık.
Hakan Ateş - 26.11.2020
Uluslararası Resort Turizm Kongresi
DenizBank Genel Müdürü Hakan Ateş, koronavirüs salgınına işaret ederek, "Hem Türkiye hem de kürenin genelinde finans sektörü ve bankacılık güçlü sermayeleri sayesinde sisteme destek olabiliyor ve alınan tedbirler ayakta kalmamızı sağlıyor.
Hakan Ateş - 26.11.2020
Son dakika haber! 10. Uluslararası Resort Turizm Kongresi
"Türkiye'nin petrolü turizm" DenizBank Finansal Hizmetler Grubu Üst Yöneticisi (CEO) Hakan Ateş de kongreye destekçi kuruluş olmaktan büyük gurur duyduklarını söyledi.
Hakan Ateş - 25.11.2020
Yerli ve yabancı sektör temsilcileri "turizmi" tartışacak
Turizm sektörü stratejilerinin salgının gündemiyle yeniden ele alınacağına değinen Yağcı, şunları kaydetti: "Salgının etkisinin ne zamana kadar süreceğinin ve ne yönde ilerleyeceğinin öngörüsü, turizm sektöründe stratejilerin çok planlı olarak ilerlemesini gerektiriyor. Misafir talep ve beklentileri değişiyor. Satış ve pazarlama stratejilerinin son gelişmeler ışığında yeniden planlanması, yeni pazarlar geliştirilmesi önem taşıyor. Bu açıdan gelişmelerin ışığında turizm ve seyahat endüstrisinde beklentilerin, sorunların ve çözüm önerilerinin konuşulacağı kongre, son derece önemli." Önemli aktörler turizmi konuşacak Kongrede, Dünya Seyahat ve Turizm Konseyi Üst Yöneticisi Gloria Guevara Manzo, EasyJet Üst Yöneticisi Johan Lundgren, RTK Üst Yöneticisi Thomas Bösl, ANEX Tour Yönetim Kurulu Başkanı Neşet Koçkar, DenizBank Genel Müdürü Hakan Ateş ile Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) Başkanı Sururi Çorabatır'ın yanı sıra yerli ve yabancı konuklar turizmi her boyutuyla ele alacak.
Hakan Ateş - 18.11.2020
10. Uluslararası Resort Turizm Kongresi dijital ortamda düzenlenecek
DenizBank Genel Müdürü Hakan Ateş'in, "Dünya ekonomisindeki gelişmeler ve turizme etkileri" konusunda sunum yapacağı kongreye, aralarında EasyJet Üst Düzey Yöneticisi Johan Lundgren, RTK Üst Düzey Yöneticisi Thomas Bösl, Dünya Seyahat ve Turizm Konseyi Başkanı Gloria Guevara Manzo, FVW Direktörü Klaus Hildebrandt, ANEX Tur Yönetim Kurulu Başkanı Neşet Koçkar, Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) Başkanı Sururi Çorabatır'ın da yer aldığı sektörün önde gelen isimler katılacak.
Hakan Ateş - 03.11.2020
IstanbulTechWeek etkinliği
DenizBank Genel Müdürü Hakan Ateş, Deniz Akvaryum İnovasyon Merkezi'ni geliştirmek istediklerini belirterek, "Akvaryumun arkasına, bir Akvaryum 'Venture' kurma çabamız var. Bu da parasal olarak girişim sermayesi mahiyetinde olacak.
Hakan Ateş - 10.09.2020
Wtech Akademi RPA Developer Eğitimi toplantısı
Teknolojide Kadın Derneği (Wtech) Danışma Kurulu Üyesi ve DenizBank Genel Müdürü Hakan Ateş, "Mesafeleri ortadan kaldıran, bilgi limitasyonlarını, sınırlarını ortadan kaldıran bir çağın içerisinde biz de yerimizi almaya çalışıyoruz.
Hakan Ateş - 19.08.2020
TMO Genel Müdürü Güldal : "Hububat rekoltesi geçen yıla göre daha yüksek"
"Toplam tarım finansmanı miktarı 120 milyar TL" DenizBank Genel Müdürü Hakan Ateş de gerek bakanlığın gerek halkın sağduyusuyla salgın döneminde tarlada çiftçilerin çalışabildiğini belirterek, "Lojistiğimiz çok iyi çalıştı ve nihai tüketicilere gıdaları ulaştırabildi.
Hakan Ateş - 09.06.2020
DenizBank, Business Bulut Santral Çözümü'nü seçti
"Bir nevi kamu görevi icra ediyoruz, çalışmalarımızın kesintisiz devam etmesi büyük önem taşıyor" DenizBank Genel Müdürü Hakan Ateş, sektör olarak bir nevi kamu görevi icra ettiklerini ve çalışmalarının kesintisiz olarak devam etmesinin büyük önem taşıdığını belirtti.
Hakan Ateş - 27.04.2020
İSTİB'den "Nefes Kredisi"ne katkı
İSTİB olarak kaynakları üyelere kredi verilmesi için tahsis ederek "Nefes Kredisi"ne katkı sunduklarını belirten Kopuz, şunları kaydetti: "Bu kapsamda Denizbank aracılığıyla Oda ve Borsa üyelerine yıllık yüzde 7,50 faiz oranı ile 100 bin liraya kadar kredi imkanı sağlanacak. Salgının bilançosunun tam olarak netleşmediği ve şirketlerin önlerini göremediği bir dönemde, 2020 sonuna kadar anapara ve faiz ödemelerinin olmaması ve ödemelerin 2021 yılında 12 eşit taksitte yapılacak olması üyelerimizin elini rahatlatacaktır. Teminat sıkıntısı yaşanmaması için de kredinin yüzde 80'i Hazine destekli KGF kefaleti kapsamında olacak. Projede büyük emeği olan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Hazine ve Maliye Bakanımız Berat Albayrak ve Başkanımız Rifat Hisarcıklıoğlu ile Denizbank Genel Müdürü Hakan Ateş başta olmak üzere katkı sağlayan herkese şükranlarımı sunuyor, projemizin üyelerimiz ve Türkiye ekonomisi için hayırlı olmasını temenni ediyorum.
Hakan Ateş - 27.04.2020
DenizBank'tan Kovid-19 ile mücadele eden KOBİ'lere Nefes Kredisi
Açıklamada görüşlerine yer verilen DenizBank Genel Müdürü Hakan Ateş, ekonomiyi ayakta tutan, istihdamın, üretimin, ihracatın yükünü sırtlayan KOBİ'lerin yanındaki güç olmayı sürdüreceklerini belirterek, "Piyasa faiz oranlarının altında gerçekleştirilen tüm projelerde hep ön safta yer aldık.
Hakan Ateş - 27.02.2020
Anadolu'da 100 yılın kadın hikayeleri "Kadınımızın Hatıra Defteri"nde hayat buldu
Türkiye'nin 100 yıllık tarihinde kadın gücü ve emeğinin toplumsal yaşamdaki kıymetini, sembol hayat hikayeleri üzerinden anlatan "Kadınımızın Hatıra Defteri" belgeselinin ön gösterimi, Deniz Kule'de yapıldı. DenizBank Genel Müdürü Hakan Ateş'in ev sahipliğinde gerçekleşen etkinliğe iş, kültür-sanat ve medya dünyasından çok sayıda kişi katıldı.
Hakan Ateş - 17.02.2020
DenizBank, "Wolfie Harikalar Operasında"yı sahneye taşıdı
Akın, "Çocuklara sahne deneyimi kazandırırken, yetişkin bir opera eserindeki gibi büyük bir ciddiyetle yürüttüğümüz çalışmalar ile bu alandaki diğer projelere de ilham kaynağı oluyoruz. DenizBank'ın desteği ile çocuklara sanatı ve özellikle de operayı en güzel örnekleriyle sunmak üzere çalışmalarımıza tüm gücümüzle devam ediyoruz. Değerli katkıları sebebiyle DenizBank Genel Müdürü Hakan Ateş ve ekibine içten teşekkürlerimizi sunuyorum.
Hakan Ateş - 07.02.2020
MHP Selçuklu Yönetim Kurulu güçlendirildi
Selçuklu İlçe Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu; Güzide Çipan, Faruk İnan, Süleyman Altan, Fatih Coşkuner, Süleyman Savran, Hüseyin Şahin, Sema Mertli, Sevim Kaderli, Ahmet Ünal, Sadi Eriş, Alptekin Sart, Mehmet Tunç, Kutalmış Özcan, Hilal Tunç, Adem Kılıç, Ali Taner, Fatih Küçükkoca, Hasan Beşkaleli, Yasin Güney, Süleyman Keleş, Nihat Çetin, Mustafa Sarı, Osman Yıldırım, Abdülkadir Toklu, Mustafa Killik, Ahmet Çimen, Elife Eriş, Mehmet Çelebi, Ziya Koçak, Recep Güler, Hayrettin Uzmay, Halis Mete Karpuz, Sefa Yılmaz, Hakan Ateş, Cemal Baysaloğlu, Hasan Hüseyin Geçer, Duran Çelik, Kadir Doğan, Tahir Barutçu, Özcan Altay.
Hakan Ateş - 05.02.2020
TFF ile DenizBank arasında ana sponsorluk sözleşmesi imzalandı
DenizBank'ın İstanbul'daki genel merkezinde gerçekleştirilen imza törenine TFF Başkanı Nihat Özdemir, DenizBank Genel Müdürü Hakan Ateş, A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, TFF 1.
Hakan Ateş - 05.02.2020
TFF'den erkek milli takımlarına ana sponsorluk anlaşması
DenizBank ile 3 yıl sürecek iş birliği anlaşması imzalandıTFF Başkanı Nihat Özdemir: İlk 10 hedefimize adım adım ilerliyoruz Şenol Güneş: Asıl hedefimiz Dünya Kupası Emre Belözoğlu: Büyük bir aileyiz Hakan Ateş: Futbol ekonomisini desteklemeyi topluma karşı ödevimiz olarak görüyoruz.
Hakan Ateş - 15.01.2020
DenizBank Genel Müdürü Hakan Ateş'ten Ahmet Nur Çebi'ye ziyaret
DenizBank Genel Müdürü Hakan Ateş, Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi'yi ziyaret etti.
Hakan Ateş - 10.01.2020
'Fa Sergisi' GaleriDeniz'de sanatseverlere merhaba dedi
"Sanatı toplumla buluşturan projelere desteğimiz sürecek" Sergi açılışında konuşan DenizBank Genel Müdürü Hakan Ateş ülkelerin gelişmişlik düzeylerinin, kültür ve sanatın topluma ne denli derin nüfuz ettiğiyle yakından alakalı olduğunu ve banka olarak tiyatrodan müziğe, operadan edebiyata, belgesellerden sinemaya geniş yelpazede sanata destek verdiklerini söyledi.
Hakan Ateş - 24.12.2019
CEO Club Yapay Zeka ve Robotik Zirvesi
DenizBank Genel Müdürü Hakan Ateş, "Dünyanın bir noktasındaki ile diğer noktasındaki iki arkadaş, birbirlerini seçip nasıl oyun oynayabiliyorlarsa bankacılık da yapabilecekler.
Hakan Ateş - 12.12.2019
DenizBank'tan 1,1 milyar dolarla yılın en büyük taze finansmanı
"Sendikasyon işlemimiz DenizBank'ın sağlam yapısını uluslararası arenada gösterdi" Sendikasyon kredisine ilişkin değerlendirmelerde bulunan DenizBank Genel Müdürü Hakan Ateş, söz konusu kredinin DenizBank'ın uluslararası piyasalardaki güvenilirliğini tescil ettiğini belirtti.
Hakan Ateş - 01.12.2019
DenizBank Genel Müdürü Ateş: "Bu yıl geçtiğimiz yıla göre daha az bir kârla devam edeceğiz"
DenizBank Genel Müdürü Hakan Ateş, "Bu yıl geçtiğimiz yıla göre daha az bir karla devam edeceğiz.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Hakan Ateş Haberleri | Hakan Ateş Kimdir - Haberler - Hakan Ateş haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hakan Ateş kimdir, hayatı ve biyografisi. DenizBank, Türk edebiyatının sesli öykülerini ücretsiz dijital erişime açtı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 20.1.2021 07:54:32. #1.15#
title