Hakan Ateş Haberleri

Hakan Ateş haber, Hakan Ateş son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hakan Ateş - 02.08.2021
Güvenlik güçleri temmuzda 137 PKK'lı teröristi etkisiz hale getirdi
PKK/KCK'nın sözde Hakurk lojistik alan sorumlusu "Serdar Pir Avesta" kod adlı Hakan Ateş, MİT tarafından 26 Temmuz'da etkisizleştirildi.
Hakan Ateş - 26.07.2021
PKK/KCK'nın sözde Hakurk lojistik alan sorumlusu terörist, MİT'in operasyonuyla etkisiz hale getirildi
Bölücü terör örgütü PKK/KCK'nın sözde Hakurk lojistik alan sorumlusu "Serdar Pir Avesta" kod adlı Hakan Ateş, MİT tarafından etkisiz hale getirildi.
Hakan Ateş - 14.07.2021
Bankacılık sektörü, hain darbe girişiminin tahribatına karşı kilit rol oynadı
Arslan, şunları kaydetti: "Bu süreçte, son 5 yılda milli ekonomiye sağladığımız 1,3 trilyon TL'yi aşan destek, reel sektörün her zaman yanında olduğumuzu kanıtlamıştır. Halkımızın bankamıza yönelik artan ilgisi, doğru adımlar attığımızı göstermiştir. Bankamız, 2020 yılında 2,5 milyon yeni müşteri kazanmış, ayrıca 83 yıllık deneyimin gücüyle dijital bankacılıkta yenilikçi ürün ve hizmetler ortaya koyarak bu kanallarımızda üye sayısını 10,2 milyona ulaştırmıştır. Halkbank olarak bundan önce olduğu gibi bundan sonra da bankacılık hizmetlerimizi sürekli ileriye taşımaya, ülkemizin kalkınması ve ekonomimizin büyümesi için gerekli finansal çözümler sunmaya devam edeceğiz. Bu yolda ihtiyacımız olan gücü, milletimizin bize duyduğu güvenden alıyoruz. Halkbank ailesi adına 15 Temmuz'da canlarını ortaya koyan tüm şehitlerimizin aziz ruhlarını yad ediyor, gazilerimize şükranlarımızı sunuyoruz. Milli direnişin 5'inci yılında tüm kahramanlarımızı minnetle anıyoruz." "Ucuz ve uygun vadeli finansal çözümler üretmeyi milli bir görev addettik" DenizBank Genel Müdürü Hakan Ateş, Türkiye'nin ve demokrasinin bundan 5 yıl önce önemli bir sınav verdiğini ve bu sınavdan başarıyla çıktığını belirtti.
Hakan Ateş - 08.07.2021
"Denizbank İlk Senaryo İlk Film Yarışması"nın kazananları belli oldu
Açıklamada görüşlerine yer verilen DenizBank Finansal Hizmetler Grubu Üst Yöneticisi (CEO) Hakan Ateş, yaptı.
Hakan Ateş - 04.06.2021
DenizBank'tan 410 milyon dolarlık yeni sendikasyon kredisi
Çin yuanı dilimi içeren ilk Türk banka sendikasyonu Açıklamada konuya ilişkin görüşlerine yer verilen DenizBank Genel Müdürü Hakan Ateş, banka olarak Türkiye'nin geleceğine hizmeti esas sorumlulukları olarak gördüklerini, ekonomiye katkı sağlayacak yeni kaynağı Türkiye'ye getirmekten büyük mutluluk duyduklarını belirtti.
Hakan Ateş - 24.05.2021
Forum İstanbul
DenizBank Finansal Hizmetler Grubu Üst Yöneticisi (CEO) Hakan Ateş, reformların zamanında ve yerinde yapılması sayesinde fasit daireyi mutluluk çemberine çevirme şansının bulunduğunu belirterek, "Çünkü genç, dinamik, algılaması kuvvetli nüfusumuz var.
Hakan Ateş - 07.05.2021
Avrupa'da Yılın Finansman İşlemi DenizBank'tan
"Bankamızın ötesinde, sektörümüz açısından önemli bir ödül" Açıklamada değerlendirmelerine yer verilen DenizBank Finansal Hizmetler Grubu CEO'su Hakan Ateş, küresel salgınının etkileri ile dünya çapında mücadele edilen zorlu dönemde ülke ekonomisi için taze kaynak yarattıklarını belirtti.
Hakan Ateş - 19.02.2021
DenizBank 435 milyon dolarlık seküritizasyon kredisi sağladı (2)
DenizBank Genel Müdürü Hakan Ateş, üretime katkı şansı kalmamış firmalara desteğe devam edilmesinin ekonomiye katkı sağlamadığını, aksine zarar verdiğini belirterek, "Biz bankalar olarak, kaynakların akılcı dağılımına aracılık eden kurumlarız.
Hakan Ateş - 19.02.2021
DenizBank, 435 milyon dolarlık seküritizasyon kredisi sağladı (1)
DenizBank Genel Müdürü Hakan Ateş, 2014'ten beri ilk defa gerçekleştirdikleri 435 milyon dolarlık seküritizasyon işlemiyle ekonomiye katkılarını güçlü şekilde sürdürdüklerini belirterek, "Bu işlemin, yurt dışı havale akımlarına dayalı seküritizasyon piyasasının da bir anlamda önünü açacağını...
Hakan Ateş - 26.01.2021
Resort Turizm Kongresi, turizmcilere umut verdi
Türk turizmi için çok büyük önem taşıyan iki bakanımızın yanı sıra Antalya Valisi Ersin Yazıcı, TÜROFED Başkanı Sururi Çorabatır, Touristica Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Temel, Tatilsepeti Yönetim Kurulu Başkanı Kaan Karayal, Coral Travel Türkiye Genel Müdürü Mehmet Kamçı, Joly Yönetim Kurulu Başkanı Mete Vardar, Denizbank CEO'su Hakan Ateş, Anex Tour Yönetim Kurulu Başkanı Neşet Koçkar, Easyjet CEO'su Johan Lundgren, Dünya Seyahat & Turizm Konseyi CEO'su Gloria Guevara Manzo, Hilton Türkiye Müdürü Armin Zerunyan, Er Yatırım Genel Müdürü Ferzan Çelikkanat, Hotelbeds Direktörü Paul Anthony, Hotel Linkage | Digihens Pazarlama ve İş Geliştirmeden Sorumlu Başkan Erhan Kaya, HotelRunner Kurucu ve Yönetici Ortak Ali Beklen, STR Global Kıdemli Bölge Müdürü Era Ivana Neskovic, FVW Direktörü Klaus Hildebrandt, Sözen Organizasyon ve Yayıncılık Genel Müdürü Gökmen Sözen, Contemporary İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı Ali Güreli kongrenin konuklarıydı.
Hakan Ateş - 12.01.2021
DenizBank, Türk edebiyatının sesli öykülerini ücretsiz dijital erişime açtı
"Başlı başına sanat hazinesi olan projenin herkese ulaşmasını arzu ediyoruz" Açıklamada görüşlerine yer verilen DenizBank Genel Müdürü Hakan Ateş, 13 yıl önce mevcut kültür sanat ürünlerinden farklı olan, içeriği ve kapsamıyla kalıcı bir çalışma için yola koyulduklarını belirterek, şu değerlendirmede bulundu: "Kültür ve sanat ile gönül bağımız kurulduğumuz ilk döneme dayanıyor.
Hakan Ateş - 22.12.2020
Son dakika haberi | DenizBank Genel Müdürü Ateş ile "Bankacılık Söyleşileri" Açıklaması
Son dakika haberler... DenizBank Genel Müdürü Hakan Ateş, 2021 yılında ekonominin yüzde 3-4 aralığında büyüyebileceğini, bankacılık sektörünün TL kredi büyümesinin yüzde 13-15 seviyesinde olabileceğini belirterek, bankaların önceliğinin artan karşılıklar ve azalan gelirlerle mücadele olacağını söyledi.
Hakan Ateş - 10.12.2020
Wtech Akademi mezuniyet töreni online platformda gerçekleştirildi
Teknolojide Kadın Derneği (Wtech) Danışma Kurulu Üyesi ve DenizBank Genel Müdürü Hakan Ateş, "DenizBank olarak eğitim programlarımızın da temelini oluşturan dijital dönüşüm konusunu hep 'olmak ya da olmamak' gibi gördük, meseleye böyle baktık.
Hakan Ateş - 07.12.2020
DenizBank yüzde 115 yenileme oranıyla 780 milyon dolar sendikasyon kredisi sağladı
Açıklamada görüşlerine yer verilen DenizBank Genel Müdürü Hakan Ateş, yüksek yenileme oranı ile yılın ikinci yarısında sendikasyon kredisi miktarını en fazla artıran banka olduklarına dikkat çekerek, şunları kaydetti: "2019 yılında bir Türk bankası tarafından sağlanan en büyük taze finansmana imza atmıştık.
Hakan Ateş - 26.11.2020
Uluslararası Resort Turizm Kongresi
DenizBank Genel Müdürü Hakan Ateş, koronavirüs salgınına işaret ederek, "Hem Türkiye hem de kürenin genelinde finans sektörü ve bankacılık güçlü sermayeleri sayesinde sisteme destek olabiliyor ve alınan tedbirler ayakta kalmamızı sağlıyor.
Hakan Ateş - 26.11.2020
Son dakika haber! 10. Uluslararası Resort Turizm Kongresi
"Türkiye'nin petrolü turizm" DenizBank Finansal Hizmetler Grubu Üst Yöneticisi (CEO) Hakan Ateş de kongreye destekçi kuruluş olmaktan büyük gurur duyduklarını söyledi.
Hakan Ateş - 25.11.2020
Yerli ve yabancı sektör temsilcileri "turizmi" tartışacak
Turizm sektörü stratejilerinin salgının gündemiyle yeniden ele alınacağına değinen Yağcı, şunları kaydetti: "Salgının etkisinin ne zamana kadar süreceğinin ve ne yönde ilerleyeceğinin öngörüsü, turizm sektöründe stratejilerin çok planlı olarak ilerlemesini gerektiriyor. Misafir talep ve beklentileri değişiyor. Satış ve pazarlama stratejilerinin son gelişmeler ışığında yeniden planlanması, yeni pazarlar geliştirilmesi önem taşıyor. Bu açıdan gelişmelerin ışığında turizm ve seyahat endüstrisinde beklentilerin, sorunların ve çözüm önerilerinin konuşulacağı kongre, son derece önemli." Önemli aktörler turizmi konuşacak Kongrede, Dünya Seyahat ve Turizm Konseyi Üst Yöneticisi Gloria Guevara Manzo, EasyJet Üst Yöneticisi Johan Lundgren, RTK Üst Yöneticisi Thomas Bösl, ANEX Tour Yönetim Kurulu Başkanı Neşet Koçkar, DenizBank Genel Müdürü Hakan Ateş ile Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) Başkanı Sururi Çorabatır'ın yanı sıra yerli ve yabancı konuklar turizmi her boyutuyla ele alacak.
Hakan Ateş - 18.11.2020
10. Uluslararası Resort Turizm Kongresi dijital ortamda düzenlenecek
DenizBank Genel Müdürü Hakan Ateş'in, "Dünya ekonomisindeki gelişmeler ve turizme etkileri" konusunda sunum yapacağı kongreye, aralarında EasyJet Üst Düzey Yöneticisi Johan Lundgren, RTK Üst Düzey Yöneticisi Thomas Bösl, Dünya Seyahat ve Turizm Konseyi Başkanı Gloria Guevara Manzo, FVW Direktörü Klaus Hildebrandt, ANEX Tur Yönetim Kurulu Başkanı Neşet Koçkar, Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) Başkanı Sururi Çorabatır'ın da yer aldığı sektörün önde gelen isimler katılacak.
Hakan Ateş - 03.11.2020
IstanbulTechWeek etkinliği
DenizBank Genel Müdürü Hakan Ateş, Deniz Akvaryum İnovasyon Merkezi'ni geliştirmek istediklerini belirterek, "Akvaryumun arkasına, bir Akvaryum 'Venture' kurma çabamız var. Bu da parasal olarak girişim sermayesi mahiyetinde olacak.
Hakan Ateş - 10.09.2020
Wtech Akademi RPA Developer Eğitimi toplantısı
Teknolojide Kadın Derneği (Wtech) Danışma Kurulu Üyesi ve DenizBank Genel Müdürü Hakan Ateş, "Mesafeleri ortadan kaldıran, bilgi limitasyonlarını, sınırlarını ortadan kaldıran bir çağın içerisinde biz de yerimizi almaya çalışıyoruz.
Hakan Ateş - 19.08.2020
TMO Genel Müdürü Güldal : "Hububat rekoltesi geçen yıla göre daha yüksek"
"Toplam tarım finansmanı miktarı 120 milyar TL" DenizBank Genel Müdürü Hakan Ateş de gerek bakanlığın gerek halkın sağduyusuyla salgın döneminde tarlada çiftçilerin çalışabildiğini belirterek, "Lojistiğimiz çok iyi çalıştı ve nihai tüketicilere gıdaları ulaştırabildi.
Hakan Ateş - 09.06.2020
DenizBank, Business Bulut Santral Çözümü'nü seçti
"Bir nevi kamu görevi icra ediyoruz, çalışmalarımızın kesintisiz devam etmesi büyük önem taşıyor" DenizBank Genel Müdürü Hakan Ateş, sektör olarak bir nevi kamu görevi icra ettiklerini ve çalışmalarının kesintisiz olarak devam etmesinin büyük önem taşıdığını belirtti.
Hakan Ateş - 27.04.2020
İSTİB'den "Nefes Kredisi"ne katkı
İSTİB olarak kaynakları üyelere kredi verilmesi için tahsis ederek "Nefes Kredisi"ne katkı sunduklarını belirten Kopuz, şunları kaydetti: "Bu kapsamda Denizbank aracılığıyla Oda ve Borsa üyelerine yıllık yüzde 7,50 faiz oranı ile 100 bin liraya kadar kredi imkanı sağlanacak. Salgının bilançosunun tam olarak netleşmediği ve şirketlerin önlerini göremediği bir dönemde, 2020 sonuna kadar anapara ve faiz ödemelerinin olmaması ve ödemelerin 2021 yılında 12 eşit taksitte yapılacak olması üyelerimizin elini rahatlatacaktır. Teminat sıkıntısı yaşanmaması için de kredinin yüzde 80'i Hazine destekli KGF kefaleti kapsamında olacak. Projede büyük emeği olan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Hazine ve Maliye Bakanımız Berat Albayrak ve Başkanımız Rifat Hisarcıklıoğlu ile Denizbank Genel Müdürü Hakan Ateş başta olmak üzere katkı sağlayan herkese şükranlarımı sunuyor, projemizin üyelerimiz ve Türkiye ekonomisi için hayırlı olmasını temenni ediyorum.
Hakan Ateş - 27.04.2020
DenizBank'tan Kovid-19 ile mücadele eden KOBİ'lere Nefes Kredisi
Açıklamada görüşlerine yer verilen DenizBank Genel Müdürü Hakan Ateş, ekonomiyi ayakta tutan, istihdamın, üretimin, ihracatın yükünü sırtlayan KOBİ'lerin yanındaki güç olmayı sürdüreceklerini belirterek, "Piyasa faiz oranlarının altında gerçekleştirilen tüm projelerde hep ön safta yer aldık.
Hakan Ateş - 27.02.2020
Anadolu'da 100 yılın kadın hikayeleri "Kadınımızın Hatıra Defteri"nde hayat buldu
Türkiye'nin 100 yıllık tarihinde kadın gücü ve emeğinin toplumsal yaşamdaki kıymetini, sembol hayat hikayeleri üzerinden anlatan "Kadınımızın Hatıra Defteri" belgeselinin ön gösterimi, Deniz Kule'de yapıldı. DenizBank Genel Müdürü Hakan Ateş'in ev sahipliğinde gerçekleşen etkinliğe iş, kültür-sanat ve medya dünyasından çok sayıda kişi katıldı.
Hakan Ateş - 17.02.2020
DenizBank, "Wolfie Harikalar Operasında"yı sahneye taşıdı
Akın, "Çocuklara sahne deneyimi kazandırırken, yetişkin bir opera eserindeki gibi büyük bir ciddiyetle yürüttüğümüz çalışmalar ile bu alandaki diğer projelere de ilham kaynağı oluyoruz. DenizBank'ın desteği ile çocuklara sanatı ve özellikle de operayı en güzel örnekleriyle sunmak üzere çalışmalarımıza tüm gücümüzle devam ediyoruz. Değerli katkıları sebebiyle DenizBank Genel Müdürü Hakan Ateş ve ekibine içten teşekkürlerimizi sunuyorum.
Hakan Ateş - 07.02.2020
MHP Selçuklu Yönetim Kurulu güçlendirildi
Selçuklu İlçe Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu; Güzide Çipan, Faruk İnan, Süleyman Altan, Fatih Coşkuner, Süleyman Savran, Hüseyin Şahin, Sema Mertli, Sevim Kaderli, Ahmet Ünal, Sadi Eriş, Alptekin Sart, Mehmet Tunç, Kutalmış Özcan, Hilal Tunç, Adem Kılıç, Ali Taner, Fatih Küçükkoca, Hasan Beşkaleli, Yasin Güney, Süleyman Keleş, Nihat Çetin, Mustafa Sarı, Osman Yıldırım, Abdülkadir Toklu, Mustafa Killik, Ahmet Çimen, Elife Eriş, Mehmet Çelebi, Ziya Koçak, Recep Güler, Hayrettin Uzmay, Halis Mete Karpuz, Sefa Yılmaz, Hakan Ateş, Cemal Baysaloğlu, Hasan Hüseyin Geçer, Duran Çelik, Kadir Doğan, Tahir Barutçu, Özcan Altay.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Hakan Ateş Haberleri | Hakan Ateş Kimdir - Haberler - Hakan Ateş haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hakan Ateş kimdir, hayatı ve biyografisi. Güvenlik güçleri temmuzda 137 PKK'lı teröristi etkisiz hale getirdi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.9.2021 13:48:24. #1.15#

title