'Hadi Öldürsene Canikom' Nazilli'de Sahnelendi
Haberler » Yerel » Haber

'Hadi Öldürsene Canikom' Nazilli'de Sahnelendi

Nazilli Belediyesi Büyükler Tiyatro ekibi tarafından sahnelenen 'Hadi Öldürsene Canikom' adlı tiyatro gösterisi beğeni topladı.oyunu Nazilli Belediyesi Mehmet Yüzügüler Kültür Merkezi Tiyatro Salonunda sahnelendi.

'Hadi Öldürsene Canikom' Nazilli'de Sahnelendi

Nazilli Belediyesi Büyükler Tiyatro ekibi tarafından sahnelenen 'Hadi Öldürsene Canikom' adlı tiyatro gösterisi beğeni topladı.

Nazilli Belediyesi'nin katkılarıyla hazırlanan 'Hadi öldürsene Canikom' adlı üç kişilik

oyunu Nazilli Belediyesi Mehmet Yüzügüler Kültür Merkezi Tiyatro Salonunda sahnelendi. Tiyatro oyununu Garnizon Komutanı Yarbay Ekrem Turan, Nazilli Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Akkaya, Nazilli Belediyesi Sosyal İşler Müdürü Fatih Demir ve kalabalık seyirci kitlesi izledi.

Aziz Nesin'in yazdığı, Mukaddes Yüksel'in yönettiği Hadi Öldürsene Canikom oyununda Ahmet Haşim Şahiner, Ayten Uğursal ve Sezen Gezgin rol aldı. Nazilli Belediyesi'nin katkılarıyla hazırlanan 'Hadi öldürsene canikom' adlı üç kişilik oyunu beğeni ve ilgiyle izleyen Nazilli Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Akkaya; "Nazilli Belediyesi Tiyatro gurubunun gösterdikleri azim ve gayret bizleri çok mutlu etti. Biz Nazilli Belediyesi olarak tiyatro grubumuza her konuda destek ve yardımcı olmaya çalışıyoruz. Sahneledikleri bu güzel oyun ve harcadıkları emekleri için kendilerini ayrı ayrı tebrik ediyorum. Bu salon da emeği geçen tüm katılımcılara ve bu güzel programa gelen tüm misafirlere de ayrıca teşekkür ediyorum" dedi.

Büyük zevk ve ilgi ile izlenen 'Hadi Öldürsene Canikom' tiyatro oyunu sonunda emeği geçen Tiyatroda radyo seslendirmesini yapan Metin Özden, yönetmen ve oyuncuların çiçeklerini Nazilli Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Akkaya, Askerlik Şube Başkanı Yarbay Ekrem Turan, Nazilli Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Fatih Demir verdi. - AYDIN