Haberler

TV yıldızı Georgia Toffolo, elbise değiştirirken frikik verdi

Güncelleme:

Ünlü İngiliz televizyon yıldızı Georgia Toffolo, elbisesini değiştirirken frikik verdi. Oyuncunun bu paylaşımında dolayı neredeyse hesabı kapatılıyordu.

İngiliz televizyon yıldızı Georgia Toffolo, elbise denerken çektiği videoda frikik verdi. Oyuncu bu paylaşımı ile Instagram hesabının kapatılması riski ile karşı karşıya kaldı.

HESABINDAN OLUYORDU

Oynadığı Made in Chelsea dizisi ile ünlenen Georgia Toffolo takipçilerinden evinde vereceği organizasyon için hangi elbiseyi giymek konusunda fikirlerini almak için video paylaştı. Genç oyuncu "Evde düzenleyeceğim Noel partisi 20 dakika sonra başlıyor ve ne giyeceğimi bilmiyorum. "Herkes iyi vakit geçiriyor ve ben çıldırıyorum." notuyla paylaştığı videoda frikik verdi. Oyuncunun bu paylaşımı neredeyse başına iş açıyordu.

BİR SONRAKİ VİDEODA ÖNLEMİNİ ALDI

Yaşadığı kazadan ders alan genç oyuncu bir sonraki paylaşımında, kameraya yaklaşırken frikik vermemek için elleri ile elbisesini tuttu.

Ünlü TV Yıldızı Georgia Toffolo'nun Elbise Deneme Anında Yaşadığı Talihsizlik

Ünlü TV Yıldızı Georgia Toffolo'nun Elbise Deneme Anında Yaşadığı Talihsizlik

Haberler.com Haber Merkezi / Abdullah Teymur - Televizyon

Dünya Ünlüler Televizyon Magazin Haberler

500

Yorumlar (2)

Ahmet AKGÜL:

fuhşiyatın adı olmuş frikik

41
7
yanıtYanıtla
mahalle sakini:

Biz de bunu merak ediyorduk bir tarafta insanlık can verirken toffolo'nu ne verdiği daha önemli.

1
0
yanıtYanıtla
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title