Haberler

SOSYAL MEDYA ÇÖKTÜ MÜ? 30 Mayıs WhatsApp, Facebook, İnstagram'da sorun mu var?

Güncelleme:

30 Mayıs'ta WhatsApp, Facebook ve Instagram kullanıcıları, bu popüler sosyal medya platformlarına erişimde ciddi sorunlar yaşadı. Dünya genelinde birçok kullanıcı, mesaj gönderememe, akış yenilenememe ve hesaplara giriş yapamama gibi problemlerle karşılaştı. Peki, SOSYAL MEDYA ÇÖKTÜ MÜ? 30 Mayıs WhatsApp, Facebook, İnstagram'da sorun mu var?

SOSYAL MEDYA ÇÖKTÜ MÜ? Merak ediliyor. WhatsApp, Facebook ve Instagram kullanıcıları, bu platformlara erişim sağlamakta büyük zorluklar yaşadı. Kullanıcılar, mesaj gönderme, akış yenileme ve hesaplara giriş yapma konularında ciddi problemler bildirdi. Peki, SOSYAL MEDYA ÇÖKTÜ MÜ? 30 Mayıs WhatsApp, Facebook, İnstagram'da sorun mu var?

SOSYAL MEDYA ÇÖKTÜ MÜ?

Sosyal medya platformları Instagram ve WhatsApp, dünya genelinde erişim sorunları yaşıyor. Meta'ya ait bu platformlardaki kesintiler, kullanıcıları ciddi şekilde etkiliyor. Kullanıcılar Instagram ve WhatsApp'a erişimde sıkıntı çekerken, konuya dair resmi bir açıklama yapılmış değil. Sorunun çözümü için önerilen yöntemler arasında uygulamanın önbelleğinin ve verilerinin tamamen temizlenmesi bulunuyor. Ancak, kesintinin asıl nedeni henüz bilinmiyor.

SİSTEM ARIZASI OLDUĞU TAHMİN EDİLİYOR

Karşılaşılan bu sorunun sadece Türkiye genelinde mi etkili olduğu yoksa dünyadaki diğer kullanıcıların da etkilenip etkilenmediği henüz netlik kazanmadı. Arızanın sistemden kaynaklanan bir sorun olduğu tahmin ediliyor.

META'DAN RESMİ AÇIKLAMA BEKLENİYOR

Meta'dan, WhatsApp ve Instagram'a erişim sağlanamamasına ilişkin henüz bir açıklama yapılmadı. Problemin ne kadar süreceği ve ne zaman düzeleceği hakkında kesin bilgi bulunmuyor.

Emir Ceran
Haberler.com - Gündem

Sosyal Medya Sosyal Medya Instagram Facebook Whatsapp Dünya Gündem Teknoloji Dünya Haberler

Diyanet İşleri Başkanı Erbaş'tan 'Kaçak hacılar Suudi Arabistan'a ihbar edildi' iddiasına yalanlama

Diyanet İşleri Başkanı Erbaş'tan "Kaçak hacılar Suudi Arabistan'a ihbar edildi' iddiasına yalanlama

Zabıtalarla tartışıp kendini asan adam: Sadece mumbar toplamak istemiştik

Zabıtalarla tartışıp kendini asan adam: Sadece mumbar toplamak istemiştik

Bomba iddia! Reza Zarrab, sosyetik güzelle Miami'de dünyaevine girdi

Bomba iddia! Reza Zarrab, sosyetik güzelle Miami'de dünyaevine girdi

Bakmadan Geçme

Herkes onu konuşuyor! Halil Umut Meler, verdiği kararlarla maça damgasını vurdu

Herkes onu konuşuyor! Halil Umut Meler, verdiği kararlarla maça damgasını vurdu

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title