Haberler

SEO Vibes İstanbul Etkinliği 18 Nisan'da Gerçekleşecek

ilandır
Güncelleme:

Dijital dünyanın önde gelen isimlerini ve en yeni trendleri bir araya getiren SEO Vibes on Tour, etkinlik serisinin yeni durağı olarak İstanbul'u seçti.

Dijital dünyanın önde gelen isimlerini ve en yeni trendleri bir araya getiren SEO Vibes on Tour, etkinlik serisinin yeni durağı olarak İstanbul'u seçti. Dünya genelinde birçok başarılı organizasyona imza atan bu serüven, dijital pazarlama ve SEO sektöründeki profesyonelleri yeniden bir araya getiriyor. İstanbul'da düzenlenecek olan organizasyon heyecanla beklenirken program ve konuşmacılara dair yeni bilgiler de paylaşılmaya başladı. İşte, SEO Vibes on Tour İstanbul etkinliğine dair tüm detaylar!

SEO Vibes İstanbul Etkinliği 18 Nisan'da Gerçekleşecek

Etkinliğe Dair Yeni Detaylar Paylaşıldı

18 Nisan 2024 tarihinde Point Hotel Barbaros, Şişli'de gerçekleşecek olan etkinliğin, SEO ve dijital pazarlama dünyasına yön veren konuşmacılar eşliğinde düzenlenmesi bekleniyor. Katılımcıların; dijital pazarlama uzmanları, SEO sektörü çalışanları, dijital ajanslar, e-ticaret firmaları ve dijital alanda etkin olan diğer firmalardan oluşacağına dair açıklamalar yapıldı.

Etkinlikte; interaktif panel tartışmaları, özel sunumlar ve en güncel SEO stratejilerinin ele alınacak olması da beklentileri yükseltti. Aynı zamanda programın; algoritma güncellemelerinden içerik pazarlamasına, yerel SEO taktiklerinden uluslararası pazarlama stratejilerine kadar geniş bir yelpazeyi kapsayacağı da duyuruldu.

Katılımcılar, sektördeki en yeni trendleri öğrenebileceği gibi etkinlik kapsamında yer alan kahvaltı ve networking fırsatlarıyla yeni bağlantılar kurma şansına da sahip olacaklar.

Program ve Konuşmacılar

Whitepress SEO Vibes on Tour 2024 sayfasında yer alan bilgilere göre etkinlik, sabah erken saatlerde başlayarak katılımcılarını zengin bir içerikle ağırlamaya devam edecek. 09:00'da kahvaltı ile başlayacak olan organizasyonun ilk konuşmacısının ise Mertcan İşler olduğu açıklandı. "E-Ticaret Sitelerinde SEO'nun Formülü: İçerik, Teknoloji ve Deneyim" konuşmasıyla başlayacak organizasyonun konuşmacıları arasında, Batuhan Durmaz, Dilara Dağıstanlı, Tolga Sonışık, Emrah Pamuk ve Yağmur Şimşek de yer alıyor.

Kahve molası ardından katılımcılarına geniş bir perspektif sunacak olan SEO Vibes on Tour İstanbul'da; Arçelik Performans Pazarlama ve Dijital Platformlar Yöneticisi Bora Denizci, SEO Uzmanı Büşra Çildaş, THY Online Ürün Geliştirme Müdürü Murat Şahin, WORLDEF E-Ticaret Vakfı Genel Sekreteri Sedat Ateş ve Stradiji Kurucusu Mert Erkal da yer alacak.

Etkinlik Bilgileri

Etkinlik 18 Nisan 2024 tarihinde İstanbul'un merkezi noktalarından biri olan ve şehrin dinamik ritmini yansıtan Şişli ilçesinde bulunan Point Hotel Barbaros adresinde gerçekleşecek. 09:00'da başlayacak ve 14:30'a kadar devam edecek olan organizasyonda yerini almak, sektördeki gelişmeleri alanında uzman konuşmacılardan öğrenmek ve network fırsatı yakalamak isteyenler, SEO Vibes İstanbul web sayfası üzerinden detaylı bilgi alabileceği gibi kayıt işlemlerini de tamamlayabilecekler.

İstanbul Advertorial Haberler Haberler

Sergen Yalçın, tüm dünyanın ayakta alkışladığı Arda Güler'e demediğini bırakmadı

Sergen Yalçın, tüm dünyanın ayakta alkışladığı Arda Güler'e demediğini bırakmadı

Batman Hasankeyf'te bazı bölgeler geçici güvenlik bölgesi ilan edildi! Girişler kapatıldı

Batman Hasankeyf'te bazı bölgeler geçici güvenlik bölgesi ilan edildi! Girişler kapatıldı

Sokak hayvanları nasıl uyutulacak? AK Partili isimden çok tartışılacak 'ötanazi' ifadesi

Sokak hayvanları nasıl uyutulacak? AK Partili isimden çok tartışılacak "ötanazi" ifadesi

Bakmadan Geçme

İskoçya İsviçre maçı CANLI izle! (EURO 2024) İskoçya İsviçre EURO 2024 maçını hangi kanal veriyor, şifresiz nereden izlenir? Almanya Macaristan maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Almanya Macaristan maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Almanya Macaristan maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SONUCU! Almanya Macaristan maçı ne oldu? 19-20 Haziran Akaryakıt Fiyatları: Benzine ve motorine indirim veya zam var mı? 19-20 Haziran hava bugün ve yarın nasıl olacak? HAVA DURUMU! İstanbul'da yarın hava nasıl olacak, yağış var mı? EURO 2024 C Grubu Puan Durumu! C Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 C Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? EURO 2024 B Grubu Puan Durumu! B Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 B Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? EURO 2024 A Grubu Puan Durumu! A Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 A Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? Almanya Macaristan maçı CANLI izle! (EURO 2024) Almanya Macaristan EURO 2024 maçını hangi kanal veriyor, şifresiz nereden izlenir? Hırvatistan Arnavutluk maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Hırvatistan Arnavutluk maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Nedim Bajrami hangi takımda, nerede oynuyor? Arnavutluk Milli Takım oyuncusu Nedim Bajrami kimdir? TRT 1 canlı maç izle! (4K) İSKOÇYA-İSVİÇRE CANLI izle! TRT HD kesintisiz donmadan canlı yayın izleme linki! Hırvatistan Arnavutluk maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SONUCU! Hırvatistan Arnavutluk maçı ne oldu? BUSKİ Bursa su kesintisi: Bursa'da sular ne zaman gelecek? 19-20 Haziran 2024 Bursa su kesintisi listesi! KOSKİ Konya su kesintisi: Konya'da sular ne zaman gelecek? 19-20 Haziran 2024 Konya su kesintisi listesi!
Ayşe Ateş ölüm tehdidini duyurup içişleri ve adalet bakanlarına çağrı yaptı: Geleni görmüyor musunuz?

Ayşe Ateş ölüm tehdidini duyurup içişleri ve adalet bakanlarına çağrı yaptı: Geleni görmüyor musunuz?

title