Haberler

SEO Vibes İstanbul Etkinliği 18 Nisan'da Gerçekleşecek

ilandır
Güncelleme:

Dijital dünyanın önde gelen isimlerini ve en yeni trendleri bir araya getiren SEO Vibes on Tour, etkinlik serisinin yeni durağı olarak İstanbul'u seçti.

Dijital dünyanın önde gelen isimlerini ve en yeni trendleri bir araya getiren SEO Vibes on Tour, etkinlik serisinin yeni durağı olarak İstanbul'u seçti. Dünya genelinde birçok başarılı organizasyona imza atan bu serüven, dijital pazarlama ve SEO sektöründeki profesyonelleri yeniden bir araya getiriyor. İstanbul'da düzenlenecek olan organizasyon heyecanla beklenirken program ve konuşmacılara dair yeni bilgiler de paylaşılmaya başladı. İşte, SEO Vibes on Tour İstanbul etkinliğine dair tüm detaylar!

Etkinliğe Dair Yeni Detaylar Paylaşıldı

18 Nisan 2024 tarihinde Point Hotel Barbaros, Şişli'de gerçekleşecek olan etkinliğin, SEO ve dijital pazarlama dünyasına yön veren konuşmacılar eşliğinde düzenlenmesi bekleniyor. Katılımcıların; dijital pazarlama uzmanları, SEO sektörü çalışanları, dijital ajanslar, e-ticaret firmaları ve dijital alanda etkin olan diğer firmalardan oluşacağına dair açıklamalar yapıldı.

Etkinlikte; interaktif panel tartışmaları, özel sunumlar ve en güncel SEO stratejilerinin ele alınacak olması da beklentileri yükseltti. Aynı zamanda programın; algoritma güncellemelerinden içerik pazarlamasına, yerel SEO taktiklerinden uluslararası pazarlama stratejilerine kadar geniş bir yelpazeyi kapsayacağı da duyuruldu.

Katılımcılar, sektördeki en yeni trendleri öğrenebileceği gibi etkinlik kapsamında yer alan kahvaltı ve networking fırsatlarıyla yeni bağlantılar kurma şansına da sahip olacaklar.

SEO Vibes İstanbul Etkinliği 18 Nisan'da Gerçekleşecek

Program ve Konuşmacılar

Whitepress SEO Vibes on Tour 2024 sayfasında yer alan bilgilere göre etkinlik, sabah erken saatlerde başlayarak katılımcılarını zengin bir içerikle ağırlamaya devam edecek. 09:00'da kahvaltı ile başlayacak olan organizasyonun ilk konuşmacısının ise Mertcan İşler olduğu açıklandı. "E-Ticaret Sitelerinde SEO'nun Formülü: İçerik, Teknoloji ve Deneyim" konuşmasıyla başlayacak organizasyonun konuşmacıları arasında, Batuhan Durmaz, Dilara Dağıstanlı, Tolga Sonışık, Emrah Pamuk ve Yağmur Şimşek de yer alıyor.

Kahve molası ardından katılımcılarına geniş bir perspektif sunacak olan SEO Vibes on Tour İstanbul'da; Arçelik Performans Pazarlama ve Dijital Platformlar Yöneticisi Bora Denizci, SEO Uzmanı Büşra Çildaş, THY Online Ürün Geliştirme Müdürü Murat Şahin, WORLDEF E-Ticaret Vakfı Genel Sekreteri Sedat Ateş ve Stradiji Kurucusu Mert Erkal da yer alacak.

Etkinlik Bilgileri

Etkinlik 18 Nisan 2024 tarihinde İstanbul'un merkezi noktalarından biri olan ve şehrin dinamik ritmini yansıtan Şişli ilçesinde bulunan Point Hotel Barbaros adresinde gerçekleşecek. 09:00'da başlayacak ve 14:30'a kadar devam edecek olan organizasyonda yerini almak, sektördeki gelişmeleri alanında uzman konuşmacılardan öğrenmek ve network fırsatı yakalamak isteyenler, SEO Vibes İstanbul web sayfası üzerinden detaylı bilgi alabileceği gibi kayıt işlemlerini de tamamlayabilecekler.

İstanbul Advertorial Haberler Haberler

İzmir'de infial yaratan görüntü! Yanındaki bankta oturan kadına bakarak kendini tatmin etti

İzmir'de infial yaratan görüntü! Yanındaki bankta oturan kadına bakarak kendini tatmin etti

Efes Antik Kenti'nde özel davet skandalı! Türk vatandaşları içeriye sokmadılar

Efes Antik Kenti'nde özel davet skandalı! Türk vatandaşları içeriye sokmadılar

İstanbul'da yangın! Alevlerin sardığı fabrikadan patlama sesleri yükseliyor

İstanbul'da yangın! Alevlerin sardığı fabrikadan patlama sesleri yükseliyor

Bakmadan Geçme

House Of The Dragon hangi platformda? House Of The Dragon dizisi nerede, hangi platformda? Arda Güler İlk 11'de oynayacak mı? Arda Güler Türkiye - Gürcistan maçında var mı, kadroda mı? Turkcell bayramda açık mı? Turkcell bayileri bayramda kaça kadar açık, kaçta kapanıyor? Metro market bayramda açık mı? Metro market bayramda çalışıyor mu, kaça kadar açık? Trendyol Express bayramda çalışıyor mu? Trendyol Express bayramda açık mı, kapalı mı? Bu akşam Survivor var mı? Bu akşam Survivor All Star yeni bölüm yayınlanacak mı? 18 Haziran Salı Survivor yeni bölüm! Döviz büroları bayramda açık mı? Döviz büroları kurban bayramında kapalı mı, açık mı? Kurban Bayramında yollar ücretsiz mi? Osmangazi Köprüsü, Çanakkale Köprüsü, Avrasya Tüneli, Kuzey Marmara bedava mı? Türkiye - Gürcistan maçı hangi kanalda, saat kaçta? Türkiye - Gürcistan maçı nereden izlenir? Yalan dizisi hangi gün? Yalan dizisi hangi kanalda, saat kaçta başlayacak? Sansar Salvo tutuklandı mı? Ünlü rapçi Sansar Salvo neden cezaevine girdi, sebebi ne? Sansar Salvo neden hapse girdi? Bayram hangi gün bitiyor? Kurban Bayramı kaç gün sürecek, ayın kaçında, hangi tarihte bitecek? 22 Haziran hangi burç? 22 Haziran'da doğanlar hangi burç oluyor? 22 Haziran tarihi hangi burç olur? Bugün hangi maçlar var? Bugün maç var mı? 18 Haziran Bu akşam hangi maçlar var, hangi kanalda? Dün gece deprem oldu mu? İzmir'de, İstanbul'da, Ankara'da deprem mi oldu? 18 Haziran dün gece deprem mi oldu?
Bakan Şimşek talimatı vermişti! Bayramın kaymağını yiyen sektörler incelendi, çok sayıda işletme SGK'ya bildirildi

Bakan Şimşek talimatı vermişti! Bayramın kaymağını yiyen sektörler incelendi, çok sayıda işletme SGK'ya bildirildi

title