Haberler

Murat Özdemir'in eski eşi neler söyledi? Ebru Gündeş'le evlenen Murat Özdemir kimdir?

Güncelleme:

2021 yılında Reza Zarrab ile olaylı bir şekilde boşanan Ebru Gündeş, bir süredir gözlerden uzak aşk yaşadığı 12 yaş küçük sevgilisi Murat Özdemir ile bugün Dubai'de evlendi. Özdemir'in Gündeş için boşandığı eşi Selin Kabaklı'dan zehir zemberek bir paylaşım geldi. Murat Özdemir'in eski eşi neler söyledi? Ebru Gündeş'le evlenen Murat Özdemir kimdir?

ESKİ EŞİ NELER SÖYLEDİ?

Murat Özdemir'in eski eşi sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Ey Rabbim, benim gördüklerimi sen de gördün. Duyduklarımı sen de duydun. Ben susup kenara çekiliyorum. Yol senin hiza senin, kul senin ceza senin" ifadelerini kullandı.

EBRU GÜNDEŞ, MURAT ÖZDEMİR İLE NASIL TANIŞTI?

İş insanı Murat Özdemir, Ebru Gündeş ile ortak arkadaşları vasıtasıyla tanıştı. İkilinin yakında nikah masasına oturmaya hazırlandığı öne sürülüyor.

EBRU GÜNDEŞ KAÇ KEZ EVLENDİ?

16 yaşında Hamdi Vardar ile evlenen Ebru Gündeş, ikinci evliliğini 2002 yılında avukat Ömer Durak ile yaptı. 2010 yılında İran Azerisi iş insanı Rıza Sarraf ile evlenen Ebru Gündeş bu evliliğinden Alara isimli bir kız çocuğu dünyaya getirdi. Mayıs 2021'de Sarraf'ın kendisini aldattığını iddia eden Ebru Gündeş 11 yıl süren evliliğini noktaladı.

Murat Özdemir'in eski eşi neler söyledi? Ebru Gündeş'le evlenen Murat Özdemir kimdir?

Murat Özdemir'in eski eşi neler söyledi? Ebru Gündeş'le evlenen Murat Özdemir kimdir?

Murat Özdemir'in eski eşi neler söyledi? Ebru Gündeş'le evlenen Murat Özdemir kimdir?

Murat Özdemir'in eski eşi neler söyledi? Ebru Gündeş'le evlenen Murat Özdemir kimdir?

Kaynak: Haberler.com / Gündem

Murat Özdemir Ebru Gündeş Ünlüler 3.Sayfa Gündem Magazin Haberler

Bakmadan Geçme

Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 16 Nisan AFAD ve Kandilli deprem listesi! 16 Nisan Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 16 Nisan 2024 Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 16 Nisan İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? İstanbul'da elektrik kesintisi! 16 Nisan 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 16 Nisan Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 16 Nisan Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 16 Nisan İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Bugün İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 16 Nisan Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 16 Nisan Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da elektrik kesintisi! Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 16 Nisan Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? Kabine Toplantısı konuları neler? 15 Nisan Kabine Toplantısı gündeminde neler var? Threads tekrar ne zaman açılacak? Threads tekrar açılacak mı, tamamen mi kapatılıyor? 30 Kasım hangi burç? Kasım'ın 30'u hangi burçtur? 30 Kasım burç özellikleri, sembolü ve gezegeni nedir? 30 Kasım hangi burca ait? Tecvid nedir? Kuran'da Tecvid ne demektir? Tecvid kelimesinin tanımı ve anlamı! 29 Kasım hangi burç? Kasım'ın 29'u hangi burçtur? 29 Kasım burç özellikleri, sembolü ve gezegeni nedir? 29 Kasım hangi burca ait?
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title