Haberler

LGS sonuçları açıklandı mı 2024? MEB LGS sonuçları sorgulama ekranı! LGS sonuçlarına nereden bakılıyor?

Güncelleme:

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından açıklanacak olan LGS sonuçları merakla bekleniyor. Ortaokul mezunu öğrencilerin liselere yerleşebilmek için girdiği Liselere Geçiş Sistemi sınav sonuçları sorgulama ekranı gündeme geliyor. Peki, LGS sonuçları açıklandı mı 2024? MEB LGS sonuçları sorgulama ekranı! LGS sonuçlarına nereden bakılıyor?

Lgs sonuçları açıklandı mı? LGS sonuçlarına nereden bakılıyor 2024? soruları gündeme geliyor. Liselere Geçiş Sistemi sınavı geçtiğimiz ay gerçekleşti. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından gerçekleştirilen LGS sonuçları ne zaman açıklanacağı merak ediliyor.

LGS SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

Milli Eğitim Bakanlığı'nın kılavuzuna göre LGS sonuçları, 28 Haziran 2024 tarihinde açıklanması bekleniyor.

LGS sonuçları açıklandı mı 2024? MEB LGS sonuçları sorgulama ekranı! LGS sonuçlarına nereden bakılıyor?

2024 LGS TERCİHLERİ NE ZAMAN YAPILACAK?

Milli Eğitim Bakanlığı, 2024 Liselere Geçiş Sistemi (LGS) sonuçlarını 28 Haziran 2024 tarihinde resmi web sitesi üzerinden duyuracak. Öğrencilere sınav sonuç belgeleri posta yoluyla gönderilmeyecek.

Geçtiğimiz yıl LGS tercihleri 3-19 Temmuz tarihleri arasında yapılmıştı. Ancak 2024 LGS tercihlerinin ne zaman başlayacağı henüz açıklanmadı. Milli Eğitim Bakanlığı'ndan gelecek açıklamaları bekliyoruz.

LGS tercih işlemleri, öğrencilerin e-okul sisteminden yapılacak. Yeni gelişmeler ve tercih tarihleri ile ilgili haberlerimizde detayları aktarmaya devam edeceğiz.

LGS SONUÇLARI SORGULAMA EKRANI!

Haberler.com / Sena Demiröz - Gündem

Milli Eğitim Bakanlığı Milli Eğitim Bakanlığı LGS Sonuçları LGS Sonuçları LGS LGS Gündem Eğitim Haberler

Merkez Bankası faizi yüzde 50'de sabit tuttu

Merkez Bankası faizi yüzde 50'de sabit tuttu

Rusya'nın Dağıstan bölgesindeki 'Korku Evi'nde çıkan yangında, sandalyeye bağlı oldukları için kaçamayan iki genç kadın yanarak can verdi

Rusya'nın Dağıstan bölgesindeki "Korku Evi"nde çıkan yangında, sandalyeye bağlı oldukları için kaçamayan iki genç kadın yanarak can verdi

TFF'nin yeni yönetiminde deprem! Bayram Saral seçimden 5 gün sonra görevinden istifa etti

TFF'nin yeni yönetiminde deprem! Bayram Saral seçimden 5 gün sonra görevinden istifa etti

Bakmadan Geçme

KOSKİ Konya su kesintisi: Konya'da sular ne zaman gelecek? Ereğli, Meram, Akşehir 23-24 Temmuz 2024 Konya su kesintisi listesi! BUSKİ Bursa su kesintisi: Bursa'da sular ne zaman gelecek? Mustafakemalpaşa, Osmangazi, Nilüfer 23-24 Temmuz 2024 Bursa su kesintisi listesi! 2024 KPSS sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? KPSS B Grubu Genel Kültür ve Yetenek sınavı sonuçları hangi tarihte belli olacak? ASAT Antalya su kesintisi: Antalya'da sular ne zaman gelecek? Korkuteli, Gazipaşa, Finike 23-24 Temmuz 2024 Antalya su kesintisi listesi! Hortum nedir, nasıl oluşur? Karada ve denizde hortum oluşur mu? Kadir Ezildi neden hastanede? Kadir Ezildi'nin sağlık durumu nasıl? ASKİ Ankara su kesintisi: Ankara'da sular ne zaman gelecek? Polatlı, Bala, Etimesgut 23-24 Temmuz 2024 Ankara su kesintisi listesi! 24 Temmuz 2024 Günlük Burç Yorumları! AŞK, EVLİLİK, KARİYER, SAĞLIK burç yorumları! 24 Temmuz burç yorumları nedir? Zehra Güneş Paris Olimpiyatları'nda oynayacak mı? Zehra Güneş takımda mı? CANLI maç izle! (LUGANO-FENERBAHÇE) Canlı şifresiz donmadan HD maç izle! 23 Temmuz günün maçları nereden izlenir? Dünyanın en güçlü pasaportları hangisi? Türk pasaportu kaçıncı sırada 2024? Gazeteciler ve Basın Bayramı ne zaman? Gazeteciler ve Basın Bayramı neden kutlanır? Youssef En-Nesyri ne zaman İstanbul'a gelecek? Fenerbahçe Youssef En-Nesyri'yle anlaştı mı? Voleybol maçları ne zaman? Filenin Sultanları Paris Olimpiyat maçları hangi gün oynanacak? Bolu Dağı Tüneli kapalı mı? Bolu Dağı Tüneli ne zaman kapanacak, kaç gün kapalı kalacak?
Bodrum bu yaz neden boş kaldı? Görüşlerinizi yazın

Bodrum bu yaz neden boş kaldı? Görüşlerinizi yazın

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title