Haberler

İskoçlar Çetesi çökertildi mi? Kafes-17 operasyonuyla çökertilen İskoçlar Çetesi lideri, elebaşı kim?

Güncelleme:

İstanbul merkezli Tekirdağ ve Gaziantep'te eş zamanlı olarak düzenlenen Kafes-17 Operasyonu ile "İskoçlar Çetesi" olarak bilinen organize suç örgütü çökertildi. Peki, İskoçlar Çetesi çökertildi mi? Kafes-17 operasyonuyla çökertilen İskoçlar Çetesi lideri, elebaşı kim? İşte detaylar…

Yapılan operasyonlarda elebaşı dahil 38 kişi yakalandı, suç örgütünün 250 milyon liralık mal varlığına el konuldu. Peki, İskoçlar Çetesi çökertildi mi? Kafes-17 operasyonuyla çökertilen İskoçlar Çetesi lideri, elebaşı kim? İşte detaylar…

İSKOÇLAR ÇETESİ ÇÖKERTİLDİ Mİ?

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, İstanbul merkezli Tekirdağ ve Gaziantep'te eş zamanlı olarak düzenlenen "Kafes-17" operasyonu ile "İskoçlar Çetesi" olarak bilinen organize suç örgütünün çökertildiğini açıkladı. Operasyonda örgütün elebaşı ile birlikte 38 şüpheli şahıs yakalandı.

İskoçlar Çetesi çökertildi mi? Kafes-17 operasyonuyla çökertilen İskoçlar Çetesi lideri, elebaşı kim?

İSKOÇLAR ÇETESİ LİDERİ, ELEBAŞI KİM?

Yerlikaya'nın paylaşımında şu ifadeler yer aldı: "İstanbul İl Jandarma Komutanlığı KOM Şube Müdürlüğünce; İstanbul, Tekirdağ ve Gaziantep'te suç işlemek amacıyla örgüt kurarak, uyuşturucu Madde İmal ve Ticareti yapan, "İskoçlar Çetesi" olarak bilinen organize suç örgütüne yönelik düzenlenen "KAFES-17" Operasyonlarında başta örgütün elebaşı olmak üzere 38 şüpheli şahıs yakalandı. 8 'i tutuklandı. Diğerlerinin işlemleri devam ediyor.

200-250 MİLYON TL'LİK MAL VARLIĞINA EL KONULDU

Operasyonlar kapsamında örgüte ait;

  • 23 kg kokain,
  • 95 kg eroin,
  • 165 kg skunk,
  • 15 kg metamfetamin,
  • 10.500 adet sentetik uyuşturucu hap,
  • Tabancalar,

Büyük miktarda, altın, TL ve döviz ele geçirildi. İlk belirlemelere göre yaklaşık değeri 200-250 milyon TL arası olan organize suç örgütün tüm mal varlığına el konuldu.

Operasyonları düzenleyen Kahraman Jandarmamızı tebrik ediyorum. Allah ayağınıza taş değdirmesin. Aziz Milletimizin duaları sizlerle. Organize suç örgütlerine, zehir tacirlerine, halkımızın huzurunu bozanlara hayatı dar edeceğiz. Nefeslerini keseceğiz"

Serhıldan Hülakü
Haberler.com - Gündem

Güvenlik Hukuk 3.Sayfa Gündem Yaşam Haberler

Bakmadan Geçme

Rüyada halı görmek ne demektir? Rüyada yeni halı görmek, rüyada halı üzerinde yürümek ne anlama gelmektedir? Rüyada ölmüş birini canlı görmek ne anlama gelmektedir? Diyanete göre rüyada ölmüş birini canlı görmek ve konuşmak ne demektir? OKC Thunder LA Clippers NBA maçı CANLI izleme linki var mı, maç nereden nasıl izlenir? 23Şubat Basketbol NBA CANLI İZLE! Dallas Mavericks Phoenix Suns NBA maçı CANLI izleme linki var mı, maç nereden nasıl izlenir? 23 Şubat Basketbol NBA CANLI İZLE! Zencefilin faydaları nedir? Zencefil çayı nasıl yapılır? Zencefil neye iyi gelir? Rüyade ev görmek, rüyada yeni ev görmek, rüyada yeni ev satın almak, rüyada eski ev görmek ne demektir? TV8.5 canlı izle! (UEFA AVRUPA LİGİ) TV8.5 CANLI 4K İZLE! 22 Şubat TV8.5 HD kesintisiz donmadan canlı izle linki! Ronaldinho evli mi, Ronaldinho çocuğu var mı? TV 8.5 yayın akışı 22 Şubat 2024! EXXEN canlı maç izle! (SPARTA PRAG-GALATASARAY) EXXEN kesintisiz donmadan canlı yayın! 22 Şubat EXXEN spor canlı izle! Rüyada tuvalet temizlemek ne demek? Rüyada tuvalet temizlediğini görmek ne anlama gelir? Rüyada tuvalet yıkamak nedir? Rüyada yeni eve taşınmak, rüyada başka eve taşınmak, rüyada taşındığını görmek ne anlama gelir? Rüyada çamaşır asmak, rüyada çamaşır asmak görmek, rüyada çamaşır asmak toplamak ne anlama gelir? Rüyada çamaşır asmak, rüyada çamaşır asmak görmek, rüyada çamaşır asmak toplamak ne anlama gelir? Rüyada valiz görmek ne anlama gelir? Rüyada valiz hazırlamak, rüyada valiz toplamak, rüyada valiz kaybetmek, rüyada valiz taşımak ne demek?
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title