Haberler

ABD'de öğretmenini bayıltana kadar dövüp tecavüze kalkışan öğrenciye 16 yıl hapis cezası

Güncelleme:

Amerika Birleşik Devletleri'nde 17 yaşındaki öğrenci Jonathan Martinez-Garcia, öğretmenine sınıfta saldırdığı ve tecavüz etmeye çalıştığı gerekçesiyle 16 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

Amerika Birleşik Devletleri Las Vegas'ta 17 yaşındaki öğrenci Jonathan Martinez-Garcia, öğretmenine sınıfta saldırdığı ve tecavüz etmeye çalıştığı gerekçesi ile 16 yıl hapis cezası aldı.

BAYILTANA KADAR DÖVÜP ÖLDÜRMEKLE TEHDİT ETTİ

Garcia isimli öğrenci, Nisan 2022 yılında öğretmenini notları hakkında konuşmak bahanesi ile kandırdı. Garcia öğretmenini zorla sınıfa doğru götürüp önce bayıltana kadar dövdü. Gözü dönmüş öğrenci, daha sonra yarı çıplak bir şekilde kendine gelen öğretmenini bağırması halinde boğazını kesmekle tehdit etti.

ABD'de Öğrenci, Öğretmenine Saldırdığı İçin 20 Yıl Hapis Cezası Aldı

MAHKEMEDE SÜREKLİ SIRITTI

Saldırıya ait görüntülerde Garcia'nın saldırıdan bir buçuk saat sonra okuldan çıktığı görülüyor. Geçen hafta görülen davada Garcia'nın mahkemede rahat tavırları ve sürekli sırıtması dikkat çekti.

ABD'de Öğrenci, Öğretmenine Saldırdığı İçin 20 Yıl Hapis Cezası Aldı

16 YIL HAPSE ÇARPTIRILDI

Darp, tecavüz, adam öldürmeye ve teşebbüs suçlarından yargılanan Garcia için savcılık 22 -55 yıl arası hapis istedi ancak mahkeme, Garcia'ya 16 yıl hapis cezası verdi.

ABD'de Öğrenci, Öğretmenine Saldırdığı İçin 20 Yıl Hapis Cezası Aldı

ABD'de Öğrenci, Öğretmenine Saldırdığı İçin 20 Yıl Hapis Cezası Aldı

ABD'de Öğrenci, Öğretmenine Saldırdığı İçin 20 Yıl Hapis Cezası Aldı

Haberler.com Haber Merkezi / Abdullah Teymur - Hukuk

Amerika Birleşik Devletleri Hukuk 3.Sayfa Dünya Haberler

Bakmadan Geçme

Sağlık Bakanlığı 27 hemşire-ebe alımı ne zaman, şartları ne? 21 Şubat 2024 Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? Şans Topu sonuçları açıklandı mı? Şans Topu sonuçları ne zaman açıklanır? 21 Şubat 2024 Çarşamba Şans Topu sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 21 Şubat 2024 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! 21 Şubat İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? İstanbul'da elektrik kesintisi! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 21 Şubat AFAD ve Kandilli deprem listesi! 21 Şubat Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 21 Şubat Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 21 Şubat 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 21 Şubat Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 21 Şubat 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 21 Şubat Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 21 Şubat İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Bugün İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! Ronaldinho kimdir? Ronaldinho nereli, hangi takımlarda oynadı? 21 Şubat Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 21 Şubat Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da elektrik kesintisi! Galatasaray en son ne zaman şampiyon oldu 2024?
1000

Yorumlar (15)

Cerkez Ethem:

İşte adalet yok bilmem iyi haldi,yok bilmem yaşı ufukmış,büyükmüş acımayacaksın.Devlet vicdani duygular ile yönetilemez.Yoksa suçu önleyemezsiniz.

207
7
yanıtYanıtla
hasan demir:

Türkiye’de ev hapsi verirlerdi Belki Oda 3 Gün

138
26
yanıtYanıtla
Bordo Bere:

TÜRKIYEDE OLSAYDI NE CEZA ALIRDI FKRI OLAN VARMI

154
3
yanıtYanıtla
Emin Alıç:

1 hafta okuldan uzaklaştırma alırdı.

yanıt194
yanıt12
SAMET TEMAS:

yok tek ayak üstünde 5 dk. durma cezası alırdı.

yanıt156
yanıt12
DODOK DODOK:

Vefa ve merhamet, sadece Anadolu topraklarında yetişiyor...

32
112
yanıtYanıtla
corci:

Gündüz yayınlarını bir izle de gör merhameti.

yanıt160
yanıt10
Uğur Deniz:

Cevabını corci vermiş ??

yanıt8
yanıt4
Bordo Bere:

O DEDIGIN DEDENIN ZAMINDAYDI KIS UYKUSUNDAN YENI KALKMISSIN ELINI YÜZÜNÜ YIKA

yanıt76
yanıt5
Dr.Kimbel:

Türkiyede olsaydi ödül alirdi

92
23
yanıtYanıtla
Tüm 15 yorumu okumak için tıklayın Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title