Steam indirimleri saat kaçta başlıyor? Steam Cadılar Bayramı indirimleri başlıyor - Haberler
Haberi Paylaş

Steam indirimleri saat kaçta başlıyor? Steam Cadılar Bayramı indirimleri başlıyor

Haberler.com - Haberler | Gündem
Steam indirimleri saat kaçta başlıyor? Steam Cadılar Bayramı indirimleri başlıyor

15 yıldır oyun piyasasında büyük ilgi gören ve her geçen gün kullanıcılarının karşısına yeni indirimlerle çıkan çok oyunculu oynanış ve iletişim sunan oyun platformu Steam, bu kez de Cadılar Bayramı indirimleri ile ses getirmeye hazırlanıyor. Steam Cadılar Bayramı indirimleri saat kaçta başlıyor? Steam cadılar bayramı indirimi ne zaman başlayacak ve bitecek? Steam indirim tarihleri! İşte detaylar...

Milyonlarca kullanıcısı ile dünyanın en büyük çevrimiçi oyun platformlarından biri olan Steam, kullanıcılarına oyunlarda Cadılar Bayramı indirimi yapılacağı müjdesini verdi. Oyunseverleri heyecanlandıran bu gelişme üzerine Steam kullanıcıları Steam Cadılar Bayramı indirimleri saat kaçta başlıyor? Steam cadılar bayramı indirimi ne zaman başlayacak ve bitecek? Steam indirim tarihleri! sorularını araştırıyor. Peki, Steam Cadılar Bayramı indirimleri saat kaçta başlıyor? Steam cadılar bayramı indirimi ne zaman başlayacak ve bitecek? Steam Cadılar Bayramı indirimi ne zaman bitecek? İşte ayrıntılar...

STEAM CADILAR BAYRAMI İNDİRİMİ SAAT KAÇTA BAŞLIYOR?

Oyun platformu Steam'in Cadılar Bayramı indirimi 28 Ekim'de başlayacak. İndirim 2 Kasım Salı gününe kadar sürecek.Steam Cadılar Bayramı indirimlerigenellikle her sene saat 20:00'da başlıyor. Bu sene de Steam Cadılar Bayramı indirimlerinin 20.00'da başlayacağı tahmin edilmektedir.

STEAM CADILAR BAYRAMI İNDİRİMLERİ NE ZAMAN BİTECEK?

Steam Cadılar Bayramı indirimleri 28 Ekim Perşembe günü başlayacak ve 5 gün sürecek. Steam Cadılar Bayramı indirimleri 2 Kasım Salı günü bitecek. İndirimlerin 2 Kasım saat 20.00'da sona ermesi bekleniyor.

Steam Cadılar Bayramı indirimleri saat kaçta başlıyor? Steam cadılar bayramı indirimi ne zaman başlayacak ve bitecek? Steam indirim tarihleri!

--

Haberler.com - Gündem

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title