Hasret bitti, öğrencileri ile buluştu - Haberler
Haberi Paylaş

Hasret bitti, öğrencileri ile buluştu

İhlas Haber Ajansı / Volkan Kaplan - Haberler | Yerel

Hasret bitti, öğrencileri ile buluştu Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Alim Yıldız, 1 buçuk yıl aradan sonra öğrencileriyle bir araya geldi Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Alim Yıldız, 1 buçuk yıl aradan sonra öğrencileriyle bir araya geldi.

Hasret bitti, öğrencileri ile buluştu

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Alim Yıldız, 1 buçuk yıl aradan sonra öğrencileriyle bir araya geldi

SİVAS - Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Alim Yıldız, 1 buçuk yıl aradan sonra öğrencileriyle bir araya geldi.

Pandemi tedbirleri nedeniyle yüz yüze eğitime bir buçuk yıl ara veren SCÜ öğrencileri 2021-2022 eğitim-öğretim yılının başlanmasının ardından okullarına kavuştu. Rektör Prof. Dr. Alim Yıldız, ilk olarak Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü 4. sınıf öğrencileriyle fakülte dersliklerinde bir araya geldi. Daha sonra Merkezi Kafeterya civarında öğrenciler ile sohbet ederek isteklerini dinledi.

"Sizler ile bir arada olmak mutluluk verici"

Rektör Yıldız, öğrenciler ile birlikte olmanın mutluluk verici olduğunu belirterek, "Yaklaşık iki yıllık bir aradan sonra sizlerle bir arada olmak mutluluk verici. Bu sevincimizi öğrencilerimize de paylaşmak istedik. Yeni eğitim- öğretim yılının verimli geçmesini diliyorum. Bütün öğrencilerimize zihin açıklığı diliyorum. Yüz yüze eğitimin başlamasıyla birlikte yerleşkede ve okullarda alınan tedbirler aldık bu sayede vakaya rastlanmadı" dedi.

Hasret bitti, öğrencileri ile buluştu

Hasret bitti, öğrencileri ile buluştu

Hasret bitti, öğrencileri ile buluştu

Hasret bitti, öğrencileri ile buluştu

İhlas Haber Ajansı / Volkan Kaplan - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title