Muharrem Erkek kimdir? Muharrem Erkek kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Muharrem Erkek hayatı ve biyografisi! - Haberler
Haberi Paylaş

Muharrem Erkek kimdir? Muharrem Erkek kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Muharrem Erkek hayatı ve biyografisi!

Haberler.com - Haberler | Gündem
Muharrem Erkek kimdir? Muharrem Erkek kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Muharrem Erkek hayatı ve biyografisi!

Siyaset gündemine dair yorumları ile dikkatleri çeken Muharrem Erkek izleyicilerin merak konusu oldu. Peki, Muharrem Erkek kimdir? Muharrem Erkek kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Muharrem Erkek hayatı ve biyografisi! İşte detaylar...

Çarpıcı yorumları ve tespitleri ile katıldığı programlarda dikkatleri çeken Muharrem Erkek hakkında Muharrem Erkek kimdir? Muharrem Erkek kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Muharrem Erkek hayatı ve biyografisi! soruları ile araştırmalar yapılıyor. Peki, Muharrem Erkek kimdir? Muharrem Erkek kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Muharrem Erkek hayatı ve biyografisi! İşte detaylar... Haberler.com son dakika haberler, gündem haberler ve tarafsız haberler için okumaya devam edin.

MUHARREM ERKEK KİMDİR?

Muharrem Erkek, 31 Ağustos 1969, Çanakkale doğumlu Türk siyasetçi ve avukattır.

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun olmuş, 1994 yılında Çanakkale Barosu'na kayıtlı serbest avukat olarak çalışmaya başlamıştır. 2000-2002 yılları arasında Çanakkale Barosu'nun yönetim kurulunda görev almış, 2004-2014 yıllarında Çanakkale Belediyesi Meclis Üyesi olarak görev yapmış ayrıca Belediye Başkanvekilliği görevini de üstlenmiştir.

Çanakkalespor ve Çanakkale Zihinsel Engelliler Derneği Yönetim Kurulu üyeliklerinde bulunmuş, Çanakkale Kent Konseyi Yürütme Kurulu'nda görev almıştır. TBMM 25., 26. ve 27. dönem Çanakkale milletvekilidir. 12 Şubat 2018 tarihinde Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu tarafından Cumhuriyet Halk Partisi'nin hukuk politikalarından sorumlu genel başkan yardımcısı olarak görevlendirildi. 11 Şubat 2019 tarihinde Genel Sekreter Akif Hamzaçebi'nin istifa etmesi üzerine Genel Sekreter Vekili olarak görevlendirildi. Evli ve 2 çocuk babasıdır. Haberler.com kısaca bilgiler sizlerle. Aşağıdan haberimizi okumaya devam edebilirsiniz.

Haberler.com - Gündem

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title