Kıbrıs Zafere Doğru yeni bölüm ne zaman? Kıbrıs Zafere Doğru 11. bölüm bugün var mı? Kıbrıs Zafere Doğru 11. bölüm fragmanı yayınlandı mı? - Haberler
Haberi Paylaş

Kıbrıs Zafere Doğru yeni bölüm ne zaman? Kıbrıs Zafere Doğru 11. bölüm bugün var mı? Kıbrıs Zafere Doğru 11. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Haberler.com - Haberler | Gündem
Kıbrıs Zafere Doğru yeni bölüm ne zaman? Kıbrıs Zafere Doğru 11. bölüm bugün var mı? Kıbrıs Zafere Doğru 11. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Ekranların sevilen dizisi Kıbrıs Zafere Doğru bu akşam sevenleriyle buluşuyor. Kıbrıs Zafere Doğru dizisi izlemek isteyen izleyiciler Kıbrıs Zafere Doğru yeni bölüm ne zaman, Kıbrıs Zafere Doğru 11. bölüm bugün var mı, Kıbrıs Zafere Doğru son bölümde neler oldu, şeklinde aramalar yapıyor. İşte, detaylar...

Diziseverlerin merakla beklediği Kıbrıs Zafere Doğru bu akşam sevenleriyle buluşuyor. Kıbrıs Zafere Doğru dizisi izlemek isteyen izleyiciler, Kıbrıs Zafere Doğru yeni bölüm ne zaman, Kıbrıs Zafere Doğru bölüm bugün mü, Kıbrıs Zafere Doğru yeni bölümde neler olacak şeklinde aratıyor.

KIBRIS ZAFERE DOĞRU SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ankara, İstanbul ve İngiltere'den vatanlarını savunmak için üniversite tahsillerini yarıda bırakıp vatan savunmasına koşan Kıbrıslı 500'ü aşkın öğrenci ve 200 civarı Kıbrıslı Mücahitin, 15.000 Yunan ve Rum askeri tarafından çevrilmişken sürdürdükleri destansı direnişe Ankaralı, Mücahit Kemal ve Mücahit Derviş Lefkoşa'dan destek vererek katılıyor.

Rauf Denktaş, Makaryos tarafından adadan sürgün edilmiş, Kıbrıs'a alınmamaktadır. Denktaş, yanında TMT'nin efsane bayraktarı, komutan Ali Rıza Vuruşkan ile birlikte gizlice deniz yoluyla adaya girmenin planlarını yapar.

Ailesini Samson'un elinden kurtaran Kemal Dereli, artık tam anlamıyla mücahit olmaya hazırdır. Gizemli bir törenle TMT yemini eden Kemal ve Derviş, Ankaralı ile bir mücahit ağı oluşturarak gizli görevlerine başlar.

Ankaralı, Nişanlısı Ayşe'nin Kıbrıs'a geldiğinden haber siz bir durumda Mücahit Kemal ve yeni Mücahitlerden oluşan ekiple ayrılmaz bir operasyon takımı olmuştur. Gizli görevle Erenköy'e desteğe yollanan Mücahitler orada Denktaş ve Akıncı komutanla buluşmak gayreti içindeyken Rumların büyük taarruzu başlar. Bu zamana kadar yaşananlar sokak çatışmasından öteye gitmezken artık Kıbrıs'ta 15 bin kişiden oluşan Yunan ve Rum ordusu destroyerlerle, toplarla saldırıya geçer. Gözler gökyüzünde, Türkiye'den gelecek bombardıman uçaklarını ve Cengiz Topel'i beklerken Mücahitler var güçleri ile siperde savaşmaktadır.

Haberler.com - Gündem

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title