Haberci Gazetesi Yılın Enlerine Ödüllerini Verdi - Haberler
Haberi Paylaş

Haberci Gazetesi Yılın Enlerine Ödüllerini Verdi

İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel
Haberci Gazetesi Yılın Enlerine Ödüllerini Verdi

Ordu'da haftalık yayın yapan Haberci Gazetesi tarafından bu yıl 10.su düzenlenen Yılın Enleri anketinde seçilen kişi ve kuruluşlara ödülleri verildi.

Ordu'da haftalık yayın yapan Haber ci Gazetesi tarafından bu yıl 10'uncusu düzenlenen "Yılın En'leri" anketinde seçilen kişi ve kuruluşlara ödülleri verildi.

Ordu TESK Otel'de düzenlenen geceye Ordu Valisi Kenan Çiftçi, AK Parti Ordu Milletvekili Fatih Han Ünal, eski Ordu Emniyet Müdürü Hakan Kırmacı, Cumhuriyet Başsavcı Metin Uslu, Bölge İdare Mahkemesi Başkanı Ayfer Buğur, Ordu Defterdarı Erol Pişkin, daire müdürleri, kurum amirleri, sivil toplum örgütü temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.

Ödül töreninde bir konuşma yapan Haber ci Gazetesi'nin İmtiyaz Sahibi Figen Çakmak, "Yılın en'leri arasına girmek, hizmet adamı olabilmek, onur ödülüne layık görülmek önemlidir. Ordu'da başarılı olan her insan, ilimizin, gelişmesine, kalkınmasına, Ordu'nun modern ve yaşanabilir bir il olmasına katkı verip destek oluyor. işte bizim yaptığımız, çok kıymetli okurlarımızın yaptığı, iyileri, alanlarında başarılı olanları tanımak ve ordululara da tanıtmaktır. Her zaman söylüyoruz. Elbette ki yaptıkları işler açısından alanlarında başarılı olanların sayısı, bu akşam burada ödül alacak olanların sayısı ile sınırlı değildir. şu an aramızda bulunmayan daha çok sayıda başarılı hemşerilerimiz Ordu'da faaliyetlerini sürdürmektedir. Bunu biliyoruz. Haber ci Gazetesi olarak bundan sonra da ordu'ya hizmet eden, yüreği ordu sevdası ile dolu olan, başarıyı yakalayan hemşerilerimizi tanımaya ve sizlere tanıtmaya devam edeceğiz" dedi.

Konuşmanın ardından geçilen ödül töreninde "Yılın Valisi" seçilen Ordu Valisi Kenan Çiftçi ve "Yılın Milletvekili" ödülüne layık görülen AK Parti Ordu Milletvekili Fatih Han Ünal, plaketlerini Haber ci Gazetesi imtiyaz sahibi Figen Çakmak'ın elinden aldı.

2013 yılında Haber ci Gazetesi'nin yaptığı ankete göre belirlenen yılın En'leri ise şöyle: "Yılın Valisi Kenan Çiftçi, "Yılın Siyasetçisi" Enver Yılmaz, "Yılın onur ödülü" Ordu Cumhuriyet Başsavcısı Metin Uslu, "Yılın Milletvekili" AK Parti Ordu Milletvekilleri Fatih Han Ünal ve Mustafa Hamarat, "Yılın Bürokratı" Hakan Kırmacı, Erol Pişkin, Nilgün Şensoy, "Yılın Belediye Başkanı" Ali Kemal Mert, "Yılın İşadamı" Cem Şenocak, "Yılın Girişimcisi" Aydın İleli, "Yılın Yöneticisi" Arslan Soydan, Uğur Toparlak, "Yılın Sivil Toplum Örgütü" Ordu Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Kızılay Ordu Şubesi, "Yılın Meslek Kuruluşu" Fatsa Ticaret ve Sanayi Odası, "Yılın Kuruluşu" Doğuşçay, "Yılın İşkadını" Figen Kıran Alper, "Yılın Eğitim Kurumu" Özel Sahil Koleji, Ordu Anadolu İmam Hatip Lisesi."

Öte yandan "Yılın Özel Hizmet Ödülü"ne ise Danıştay Kurulu Üyesi İbrahim Er, layık görüldü. - ORDU

Haberci Gazetesi Yılın Enlerine Ödüllerini Verdi

Haberci Gazetesi Yılın Enlerine Ödüllerini Verdi

Haberci Gazetesi Yılın Enlerine Ödüllerini Verdi

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Haberi Kaydet
500
title